GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Buluşma | Altay - Galatasaray |Yapıldı Gelen Arkadaşlarımıza TEŞEKKÜR EDERİZ

Dün Sami Yen'de İzmir'den bir çok kişi geldi maça.Düşünüyorumda İzmir organizasyonu bu katılımı az olmaması lazım.Eminim diğer organizasyonlar çok daha kalabalık olucak.Yılmak yok:)

Sence bilet almak için ayrıca önceden buluşabilir miyiz? Hem İzmir'de ki bütün maçlarda maç günü aldım ben biletimi bir sorun olmadı. Çalışan arkadaşlar yani iş durumundan erken gelemeyecek sanırım 2 arkadaşımız var. Onların biletlerini biz alırız erkenden giderek. Yani çalışan arkadaşlar harici erken bir buluşma yaparız. Bilet kalmaz gibi bir endişeniz olmasın geneli maç günü alıyor biletini. Ama bir açıklansın biletler ne zaman satışa çıkıyor olmadı ayarlarız bir şekilde ve kaç kişiysek toplamda gider alırız biletleri önceden.

Bu arada maç günü programı yazılmamış. Mustafa senden ricam şimdi yazıcağım programı ilk mesaja aktarabilir misin?

GSCimbom 8 OCAK Perşembe Altay - Galatasaray Organizasyonu

Buluşma Tarihi: 8 OCAK Perşembe

Buluşma Saati: 14:30

Buluşma Yeri: GS Store önü

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

Bu arada maç günü programı yazılmamış. Mustafa senden ricam şimdi yazıcağım programı ilk mesaja aktarabilir misin?

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

Tamamdır Emre...

Keşke yapabileceğim daha fazla bişey olsada yapsam:eek:

İnşlallah önümüzdeki sezon İzmir'den bi takım Süper Lige çıkarda hep beraber oluruz.

Ve orgaznizasyonda bizde misafir olarak geliriz:)

1. Emrah Şahin

2. Caner Bayrak

3. Emre Ateş

4. Murat Altun

5. Emre Göksüner

yetişirim heralde okuldan 12:10 da çıkıyorum

ben bilet kalmama durumundan korkuyorum o yüzden önceden gidip alalım dedim

bu arada ne kadar çabuk 5 kişi olduk

cumartesi günkü buluşmaya kaç kişi gelecek Emre abi?

Yalnız bir şekilde o gün erken gitmek gerekebilir bilet almak için. Ayrıca stada girerkende kuyruk olacağından eminim. Murat sen kaç gibi çıkıyorsun işten yani en azından maç saatinden 1 saat önde gelebilir misin stada?

Abi paydos 19:00'da ışıkkent pınarbaşında çalışıyorum ben zaten zar zor 8'e 10 kala falan evde oluyorum şu maç 21:45 falan olsa nasıl bayram ederdim bi bilseniz:(bilmiyorum nasıl geleceğim

o imkansız gibi birşey zaten metro falan olsa 15 dakikaya statta olurdum 45 dakika önce gelirdim ama statda olmayı çok istiyorum Allah bir yol gösterir inşallah:eek:

Pınarbaşından stad ne kadar sürer bilemiyorum ama maç saatine kadar yetişme durumu var mı acaba? Biz senin bileti alırız orası önemli değil sonra halledilir para işi falan.

Biletler satışa ne zaman çıkar bilemiyorum ancak bileti önceden alma konusunda Caner'in içi rahatlaması açısından :D kaç kişi bilet almaya gelebilir? Caner ayrıca gelecekler de tam olarak belli olsun ona göre gider alırız biletleri. Hani maç günü bilet bulamama problemi yaşamak neredeyse imkansız zaten o yüzden 2.30 dedim buluşma saatine.

Pınarbaşından stad ne kadar sürer bilemiyorum ama maç saatine kadar yetişme durumu var mı acaba? Biz senin bileti alırız orası önemli değil sonra halledilir para işi falan.

Biletler satışa ne zaman çıkar bilemiyorum ancak bileti önceden alma konusunda Caner'in içi rahatlaması açısından :D kaç kişi bilet almaya gelebilir? Caner ayrıca gelecekler de tam olarak belli olsun ona göre gider alırız biletleri. Hani maç günü bilet bulamama problemi yaşamak neredeyse imkansız zaten o yüzden 2.30 dedim buluşma saatine.

istersen sabah bile buluşuruz şu maçı izleyelimde ayrıca benden haber alınamazsa sen ne yapacağını biliyorsum Emre abi;)

ben o zamana kadar çoktan planı yaparım gerekirse 10-20 dakika geç kalırım ama kesin ordayım sizi habberdar ederim o güne kadar

Üst Alt