GSCimbom el ele | Somali, Etiyopya, Eritre ölüyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom el ele | Somali, Etiyopya, Eritre ölüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom el ele | Somali, Etiyopya, Eritre ölüyor!

Can tabiki bu konuda kesin bir bilgiye sahip değilim vicdanlarına kalmış, evet denizfeneri gibi sözde hayır kurumlarının sahtekarlıkları insanlarda soru işareti uyandırır oldu lakin, kızılay ve diyanet gibi siyasi kimliği olmadığını düşündüğüm kurumların herhangi bir rant'a hizmet etmediğini düşünüyorum. Başkada diyecek birşeyimiz yok hani babamızın oğlu değil sonuçta ama elden başka birşey gelmiyor. TV de gösterdi bugün ilk yardım ucağının bölgeye sevki gerçekleşmiş. Bu denli göz önünde vuku bulan tüm evrensel sosyal örgütlerin ortak hareket ettiği kampanyada usülsüzlük olmayacağını umut edelim. İçimizi ferah tutarak yapalım yardımlarımızı.

Güncelleme....

Konuyu unutmayalım, unutturmayalım.

O insanlar aç.

O insanlar ölüyorlar.

Lütfen....

Sakın yanlış anlaşılmamayım. Yaşım 27... 15 sene öncede aynı sorun vardı... Neden bir anda böyle ülkece ayağa kalktık. O halk 20 yıldır aç zaten. 20 yıldır AIDS ve açlık gibi büyük sorunlarla mücadele ediyor.

Ahh bu Avrupa ve ABD hepsi bunların işi. O kıtayı aç bırakarak yok ediyorlar, işgal ediyorlar. Destek elbette "insan" olan her birey destek vermeli. Bu bağlamda bende Ankara Turnuvasındaki maçlara gideceğim Bilet gelirleri bu ülkeler yollanacak. Bilgisi olsun herkesin.

Sakın yanlış anlaşılmamayım. Yaşım 27... 15 sene öncede aynı sorun vardı... Neden bir anda böyle ülkece ayağa kalktık. O halk 20 yıldır aç zaten. 20 yıldır AIDS ve açlık gibi büyük sorunlarla mücadele ediyor.

Ahh bu Avrupa ve ABD hepsi bunların işi. O kıtayı aç bırakarak yok ediyorlar, işgal ediyorlar. Destek elbette "insan" olan her birey destek vermeli. Bu bağlamda bende Ankara Turnuvasındaki maçlara gideceğim Bilet gelirleri bu ülkeler yollanacak. Bilgisi olsun herkesin.

doğru uzun yıllardır var sorun orada.

Fakat bu seneki kıtlık, kuraklık SON 60 YILIN EN KÖTÜ KURAKLIĞI... yani sıkıntı çok daha büyük.

Ayrıca eskiden de vardı duymuyorduk şimdi diye duyuyoruz demek yanlış olmaz mı dostum?

eskiden duymamışsak onun için üzülmeliyiz şimdi duyuyoruz diye değil.

muhabbetle.

(o kıtayı aç bırakanlara yazdıklarına katılıyorum, afrikayı sömüren alçaklardır afrikanın bugünki duruma düşmesinin sebebi... ankara turnuvasına gideceğin için de kutluyorum)

di-XJPQ.jpg

di-Z9TZ.jpg

di-I6DW.jpg

di-HQD5.jpg

di-OJCA.jpg

di-JLU9.jpg

di-1JCY.jpg

di-ISK4.jpg

di-X9BG.jpg

di-BXIC.jpg

di-YV3R.jpg

di-QGEP.jpg

https://www.diyanet.gov.tr/turkish/haber/somali_yardim_ic_11082011.pdf

emeği geçen, yardım eden tüm insanlara tüm yüreklere teşekkür ediyorum.

Hay Maşallah. Millet olarak bozuk yanlarımızda var ama bu konuda da üstümüze yok. Allah emeği geçenlerden razı olsun.

bw0bi8bjvybgfvb5t.jpg

Al bayrağımız, rengini şehit kanından alan al bayrağımız oralarda!

Ne kadar güzel!

250 km. yol yürümüş. Bu bile yeter insana. Allah yardımıları olsun. Onlara yardım etmeyi Allah bizede nasip etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt