GSCimbom Frikik Turnuvası | Şampiyon Ömer Çular ! - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Frikik Turnuvası | Şampiyon Ömer Çular !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Frikik Turnuvası | Çeyrek Final

Baya hırs yapmışsın sen hacı. Tavsiyem 5li baraja karşı freekick çalışman.:)

14.jpg

Adamı tutup zorla getiremezdim sanırım. Ben mesajı attım bekledim. Siz de süper organizasyon yaptığınız için hiç aksaklık olmuyor ;)

Altı üstü frikik oyunu. Diğer arkadaşlara aksamayan turnuva diliyorum bundan sonrası için.

Adamı tutup zorla getiremezdim sanırım. Ben mesajı attım bekledim. Siz de süper organizasyon yaptığınız için hiç aksaklık olmuyor ;)

Altı üstü frikik oyunu. Diğer arkadaşlara aksamayan turnuva diliyorum bundan sonrası için.

İyide rakibinin daha önce sana pm gönderdiğini söyleyen sensin. O sana pm attı. Sende buraya yazdın. Hanginiz çıkıcak?

Osman bana PM atmış. Ben bugün girebildim intertene. PMye cevap verdim ama Osman okuyamamış olabilir PM yi.

Bi yarım saat daha forumdayım. Osman bu yarım saat içinde geliirse oynarız. Gelemezse kendisine yarı finalde başarılar dilerim:)

Bayağa çalışıyorum.Bugün 15-20 kez maç yaptım.Çoğunu kazandım.+11 iken +27'e çıktım.I coming ! :D

Bugünlerde birkaç işimden dolayı evden uzaklaştım ve günde 20-25 dakika online olabiliyorum. Osman yarı finale çıksın elenmeyi kabul ediyorum dedim ama Osman 22.08 'den beri online olmadığından hiç irtibata geçemedim. Osman bugün ben yokken online olursa yine yarı finale çıksın. Eğer yine 1-2 gün Osman online olamazsa ben devam edebilirim.

Böyle bir işimin çıkmasını beklemiyordum, mağdur ettiklerimi özür dilerim.

Cevap: GSCimbom Frikik Turnuvası | Yarı Final

Başlığı GSCimbom Frikik Turnuvası | Yarı Final olarak değiştirebilir miyiz? mod arkadaşlardan rica ediyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt