GSCimbom Gala Madridliler Derneği - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Gala Madridliler Derneği

Olum son dakikada kendi evinizde koydular hala boş boş muhabbetler.

Bir kere de rakip takım oyuncular iyidi falan deyin fener taraftarından farkınız yok gidin 12 numarada falan takılın zihniyetiniz çok benziyor
Rakip takım oyuncuları iyi filan değildi admir
10 kişi kalmış takım daha fazla pozizyona girdi galibiyeti istedi bi kontra ile yenildi.

Messi'nin kişisel becerisi ile kazandık desen daha iyi olurdu.

TapaTalK

Rakip takım oyuncuları iyi filan değildi admir
10 kişi kalmış takım daha fazla pozizyona girdi galibiyeti istedi bi kontra ile yenildi.

Messi'nin kişisel becerisi ile kazandık desen daha iyi olurdu.

TapaTalK
Kazandık falan demem ben Galatasaraydan başka takım tutacak romantiklikte değilim takip eder izlerim kaybederlerse de üzülmem sizin gibi.

Dün Real yense siz bunun bin katını yapacaktınız muhtemelen bu arada sizin yaptıklarınızı yapıyorum ben ve çoğu kişi çıldırıyor muhtemelen mesela bu yazdığıma alıntı yapman bile işi ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Dün sezonun tek yüz akını da kaybettik üzüldün mü muhtemelen Real kaybetti diye daha çok üzüldün. Burası Galatasaray forumu bunun biraz farkına varın.

Haftaiçi bir tane adam çıkmadı Real hakemle Bayerni eledi diyen dünkü maçta neler oldu hakem Real lehine ne kararlar verdi biriniz çıkıp yazmadınız. Bağnazlıktan öteye geçmiş tavrınız.

Bu sözlerim Vasfi gibi Barca fanboyu olanları da içeriyor aynı zamanda ama bu forumdaki diloluklardan fazlasıyla rahatsızım gidin o kadar büyük taraftarıysanız dili öğrenin onların forumunda takılın. Galatasaray bu duruma gelmişken bu saçma sapan çocuk muhabbetleri daha önemli duruma geldi ve gerçekten çok yazık.

Galatasarayı nasıl bitirdilerse popüler kültür taraftarı da bitirmiş burası kesin.

Kazandık falan demem ben Galatasaraydan başka takım tutacak romantiklikte değilim takip eder izlerim kaybederlerse de üzülmem sizin gibi.

Dün Real yense siz bunun bin katını yapacaktınız muhtemelen bu arada sizin yaptıklarınızı yapıyorum ben ve çoğu kişi çıldırıyor muhtemelen mesela bu yazdığıma alıntı yapman bile işi ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Dün sezonun tek yüz akını da kaybettik üzüldün mü muhtemelen Real kaybetti diye daha çok üzüldün. Burası Galatasaray forumu bunun biraz farkına varın.

Haftaiçi bir tane adam çıkmadı Real hakemle Bayerni eledi diyen dünkü maçta neler oldu hakem Real lehine ne kararlar verdi biriniz çıkıp yazmadınız. Bağnazlıktan öteye geçmiş tavrınız.

Bu sözlerim Vasfi gibi Barca fanboyu olanları da içeriyor aynı zamanda ama bu forumdaki diloluklardan fazlasıyla rahatsızım gidin o kadar büyük taraftarıysanız dili öğrenin onların forumunda takılın. Galatasaray bu duruma gelmişken bu saçma sapan çocuk muhabbetleri daha önemli duruma geldi ve gerçekten çok yazık.

Galatasarayı nasıl bitirdilerse popüler kültür taraftarı da bitirmiş burası kesin.
Dün real yense ben kendi adıma aynısını yapmazdım. İşin zevkindeyim

Lakin dün 10 kişi kalmış bir takım oyunu istedi ve şansız bir kontra ile gol yedi bunu demek istiyorum.

Galatasaray'ın yerini hiç bir takım tabiki tutmaz bu taraftarlık, ben real ve milan fanıyım ama farkındaysan barca fanlarının real nefreti daha fazla benim öyle bi olayım yok ?

TapaTalK

Son düzenleme:

Lakin dün 10 kişi kalmış bir takım oyunu istedi ve şansız bir kontra ile gol yedi bunu demek istiyorum.

Galatasaray'ın yerini hiç bir takım tabiki tutmaz bu taraftarlık, ben real fanıyım ama farkındaysan barca fanlarının real nefreti daha fazla benim öyle bi olayım yok ?

TapaTalK
Bence iki taraf da eşit valla dün yorumları bir dk takip etmedim dışarıdan oku istersen anlarsın demek istediğimi.

Ne bileyim dünkü maça hiç tepki gelmemesi çok garibime gidiyor 2010 2011deki durumdan farksız o dönemde herkesin sesi çıkıyordu şimdi ses bile çıkmıyor.

Ne nefreti taraftarligi allah askina bu kadar abartmayin. Alti üstü biraz karsilikli eglence amacli atisma ve futboluna sempati duyulan Avrupa Takimlari. Ayda bir belki artik Avrupadan mac izliyorum ama Galatasaray ne kadar kötü olursa olsun izlemekten vazgecemiyorum. Dün bile yine dayanamadim arkadaslari ektim maci izledim. Ancak Galatasarayin bu halde olmasinda taraftar olarak bir sucum oldugunu düsünmüyorum. Tabi ki Protesto edebilirim ama tek basima bu fazla etkili olmaz. Asil Protesto etmesi gereken Taraftar Gruplaridir ama onlarinda halleri ortada.

Bence iki taraf da eşit valla dün yorumları bir dk takip etmedim dışarıdan oku istersen anlarsın demek istediğimi.

Ne bileyim dünkü maça hiç tepki gelmemesi çok garibime gidiyor 2010 2011deki durumdan farksız o dönemde herkesin sesi çıkıyordu şimdi ses bile çıkmıyor.
Bunun aciklamasi cok basit Keramettin, dünkü macta forumun yarisindan fazlasi böyle bir sonucu bekliyordu. Ben bunu allah herkese uzun ömür versin ani ölümlere benzetiyorum. Ani bir ölümde insan tepki veriyor isyan ediyor biseyleri sorguluyor ama misal son asamada bir kanser hastasinin ölümüne kendini hazirliyorsun.

Alıştık ondan.
Ultra mallara oteli basalım diyoruz sosyal medyadan öneri getiriyoruz dün sayfalarında herkes bağırıp çağırıyo bi ton yazı yazdık umurlarında değil.

Ben kendimi bitirip kanser olucam o mallar kılını kıpırdatmayacak ben üzüldüğüm ile kalıcam. Hiç çaba görüyomusun sen bunlarda ??

TapaTalK

Alıştık ondan.
Ultra mallara oteli basalım diyoruz sosyal medyadan öneri getiriyoruz dün sayfalarında herkes bağırıp çağırıyo bi ton yazı yazdık umurlarında değil.

Ben kendimi bitirip kanser olucam o mallar kılını kıpırdatmayacak ben üzüldüğüm ile kalıcam. Hiç çaba görüyomusun sen bunlarda ??

TapaTalK
Çaba yok zaten ama kabullendikçe daha da ağzımıza edecekler bir noktaya gelinecekki toparlanamayacağız.

Milan'a dönme ihtimalimiz çok olası.

TapaTalK
Valla pek inandirici bulamadim. Ozellikle ilk quote.

Çılgın juveliler coşturuyo :))

TapaTalK

Şu messiyi görünce ronaldo büyük topcusun be

TapaTalK

Messi bitmiş kabul etmek lazım katalan severler :/

Çok geç olmadan seni tarafımıza bekleriz

cristiano-ronaldo-with-champions-league-trophy-2016.jpg

TapaTalK

Gicik oldugumdan falan degil, aklima geldigi icin alinti yaptim su an.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Üst Alt