GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | ERTELENDİ

Bir daha da kimse gelirim deyip, gelmemezlik yapmasın bir zahmet, öyle bir şey yapıyorsa da yerine adam bulsun, çocuk oyuncağı değil bu iş, cidden acayip sinir oldum. (Hastalık vs. gibi durumları olanlara lafım yok. )

Tamer'e bugün sahayı ayarlattırdım, adam kapora verdi ama yalan oldu yine, neyse.

Erkenden derken kaçta? Ben 1 buçuk-2 arası Esenler'de olurum. Telefondan da iletişime geçeriz, ayarlarız.

3-4 gibi işte Tamer sokağa gidelim falan dedi, tamam telefondan haberleşiriz.

Olm kızmayın da hala akıllanmadınız mı la? Halı saha org. yapılmıyo bu forumda. İlk kayıt olduğum zamanlarda Semih'le beraber 50 saat adam aradık maç ayarlamak için. Organizasyon yapın da maç olmasın lan ne bilim bi yerlerde takılma tarzı olsun ordan da bizim maçlara geçersiniz. Hem gelmeyen olursa da sorun olmaz. Halı saha org. zahmetli iş gelmiyen olunca da sorun çıkar.

Nasıl bir lanettir bu 16.maçın üzerindeki..

Bostancı da yapın bari de izleyelim yahu. :)

Halısaha organizasyonları bundan sonra olmayacaktır. En azından ben artık katılmayacağım ve düzenlemeyeceğim. Bugüne kadar katılanlara teşekkürler.

Konu başlığındaki "ertelendi" ifadesini silelim lütfen.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | Yenibosna | 26 Kasım | 15:00 - 16:00

Sonraki organizasyonu ben yapacağım.

Hem gelemediğim son 2 organizasyonu telafi edeceğim hem de görüşemediğimiz zamanın acısını çıkartacağım.

İş yoğumluğum bu 1 ay daha izin vermez ama yeni yıl yeni şans diyebiliriz.

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

384441_10150422107396897_554471896_8324953_829147817_n.jpg

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | Yenibosna | 26 Kasım | 15:00 - 16:00

Sonraki organizasyonu ben yapacağım.

Hem gelemediğim son 2 organizasyonu telafi edeceğim hem de görüşemediğimiz zamanın acısını çıkartacağım.

İş yoğumluğum bu 1 ay daha izin vermez ama yeni yıl yeni şans diyebiliriz.

Şu işi İstanbul-Bursa maçına bağlasak sorun kalmaz :)

Cevap: GSCimbom Geleneksel 16. Halı Saha Maçı | İPTAL

İlk organizasyonda bilgi verirseniz bende gelebilirim. Ne zamandır katılamıyorum iyi olur.

Üst Alt