GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Cevap: GSCimbom Geleneksel 17.Halı Saha Maçı İzmir | Son Hazırlıklara Doğru

Adam olmazsa rahat adam buluruz abi merak etmeyin :)

Atatürk Lisesi daha merkezi, bencede en uygun yer orası... Ksk'den toplu olarak gidecek arkadaşlara katılabilirim ben de.

Bostanlı İskele veya Karşıyaka İskele hangisi daha yakınsa size söyleyin ?

Bana Bostanlı İskele daha uygun.

Benim için farketmez Alper, zaten Çiğli'den gelicem. Karşıyaka da Bostanlı da aynı benim için.

Ben herkesin uygun olduğu saatleri bi toparlıyım.Yazmayan arkadaşlara da pm yoluyla ulaşır onların uygun olduğu saatleri de yazarız.Ona göre gün ve saati belirleriz.Ben dershane çıkışı kiralarım Atatürk'ten.Ama şimdi yatıcam yarın halledicem toparlama işini.

Bu arada en küçük ben olcam galiba :D

Bostanlı sana daha yakın o zaman Bostanlı'dan gideriz. (Bize katılmak isteyen diğer arkadaşlara da uyarsa)

Barış çok yaş farkı yok ki, 20 yaşındayım ben de :)

Yaşım küçük olabilir ama cüsse olarak herkesi katlarım ona göre :D Beni stopere alan gol yemez :D

Bende Karşıyaka'dan geliyorum. Her saha ve her tarih bana da uygun. Ksk'dan buluşur gideriz herhangi bir sahaya.

Genel olarak hafta sonu ve aksamüstünden sonra olsun deniyor maç. O zaman 18 Subat Cumartesi aksamı bence güzel bir tarih olur. Galatasaray'ın da macı o hafta Cuma aksamı olduğu icin cakısma durumu da olmaz.

Sahayı da pazar-pazartesi gibi ayarlar garantiye alırız.

Eger herkese uygun olursa 18 Subat günü 18.00'dan sonraki herhangi bir saatte yapabiliriz macı.

Bana tarih farketmez ancak artık su tarihi belirleme asamalarını cabuk gecelim diye bir fikir belirteyim dedim.

Tarihi belirledikten sonra da kesin sayıya tekrar bakar , ona göre saha boyutunu ve dışardan tamamlama durumunu ayarlarız tekrardan.

Beyler ben fizik kondisyon olarak yerlerdeyim, ona göre plan yapın :)

ksk iskele veya bostanlı iskele banada fark etmez mac nerde olacak simdi ?

Üst Alt