GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar | Maç Sonucu : 8-2 | 3-3

Cevap: GSCimbom Geleneksel 18. Halı Saha Maçı | 20 Mayıs Pazar

Hadi ya geçmiş olsun, nasıl oldu olm.

abi top oynuyordum top gitti topa yürerken ayagımı burktum çıt etti ama bir bok olmaz dedim devam ettim sonra 2 gün işte öyle idare etmeye çalıştım. 2. gün duramadım agrıdan okulun reviirine ordan fatih sultan mehmet hastanesine ve alçı .. ilkten g,tseydim doktara belki kırılmazdı . deli oluyorum valla düz yolda gitti ayagım . kısmetsizligme sıçıym. kollarım falan felç degnekler yüzünden

İyi bk yemişsin. Çok geçmiş olsun. Geçen de ben çok kötü burktum ayağımı adalar'da üstüne yemişim ayağı deyip bisiklet sürdüm acayip şişti ayağım. Ertesi gün doktor biraz daha zorlarsan çatlatırdın falan dedi, iyi kurtardım ben çok şükür, dikkat et kendine aman.

aklıma aynen sen geldin abi. onada güvendimde işte heralde ben zorlaya zorlaya kırdım . içinde minik kırıkmış . daha büyük olsa ameliyat vs dedi .. ama şimdi valla üstüne falan basıyorum .

sanada geçmiş olsun abi saolasın .

Saha konusunda bence kesin bir yer belirtmeyelim. Daha önce hep Bostancı sahilde bulunan sahada yapmıştık ama orası oldukça büyük geliyor artık. Kaleci bulamamamız büyük sorun oluşturuyor. O yüzden normal sahaları tercih edeceğiz artık :)

Saha önerilerinize de bekliyoruz.

Saha konusunda bence kesin bir yer belirtmeyelim. Daha önce hep Bostancı sahilde bulunan sahada yapmıştık ama orası oldukça büyük geliyor artık. Kaleci bulamamamız büyük sorun oluşturuyor. O yüzden normal sahaları tercih edeceğiz artık :)

Önerisi mi var yahu Londra Camping var işte. :D

Ay sen ne şeker şeysin öyle :):):)

Gören de kibar, sevecen biri olduğunu falan zanneder, hırt.

Evettt.... Kimler gelebilir, öğlen saatleri yapalım diyoruz.

Çağlar Çelik

İnan Yılmaz

Uluç Yılmaz

Tamer Kaptan (?)

Namık Keskin (?)

Bu seferki halısaha Yenibosna'da yapılsın gibi bir istek de var. Halısahanın yerine ilişkin yorumları da alırsak daha sağlıklı olur.

Öğlen saatleri dediğin 4-5 en kötü 3-4 tür umarım.

Üst Alt