GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom İzmir Buluşması Emre,Caner ve Murat Arkadaşlarımıza Sonsuz Teşekkür Ederiz

Evet arkadaşlar özelden de bağlantı kurabilirsiniz. İsterseniz telefonlarınızı bana özelden atabilirsiniz ve buluşma gününde direk kontak halinde olabiliriz.

Şu andan itibaren katılım 3 kişi Caner, Murat ve Ben. Sayımız artmalı katılım bekliyorum arkadaşlar.

Renkdaşlarımla bir arada olmayı çok isterdim..

Elimde olmayan nedenlerden katılamıyorum...

Tüm İzmir'li renkdaşlarımdan özür diliyorum...

Sevgiyle kalın...

Şimdilik sayımız 3 caner. Ancak daha 1 hafta var bakarsın ilgi artar.

Edip abi yapacağımız diğer organizasyonlarda sizide aramızda görmek bizi çok mutlu eder.

Gelmek çok isterim fakat çalışıyorum, haftanın geriye kalan 1 gününde (pazar) özel işlerimle uğraşıyorum. Özür diliyorum, üzgünüm.

Edit: Özel işlerimle dışarı çıkıyorum. :D

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | İZMİR'LİLER NERDESİNİZ???

keske türkiyede otursam :D her maca gelirdim

Cevap: GSCimbom İzmir Buluşması | 27 Aralık Cumartesi | İZMİR'LİLER NERDESİNİZ???

yarın için 3 kişimiyiz şimdi?

Caner yine karıştın bak yarın cuma :D ve evet 3 kişiyiz. Ama şu açıdan bak ilkinde yalnızca ikimiz vardık. Şimdi ise sayımız 3 oldu ;) belkide sadece 1 kişi arttık ama neticede 3 olduk. ;)

Caner yine karıştın bak yarın cuma :D ve evet 3 kişiyiz. Ama şu açıdan bak ilkinde yalnızca ikimiz vardık. Şimdi ise sayımız 3 oldu ;) belkide sadece 1 kişi arttık ama neticede 3 olduk. ;)

evet yine karıştırdım:D

cumartesi günü umarım karıştırmam:D

birer birer artıyoruz iyiye işaret

karşı tarafa vapurlamı gideceksin emre abi?

Eğer ksk iskeleye geliyim beraber gidelim diyorsan öyle yaparım.

Murat saat 14.30' da işten çıkıyorum diyordu. Sadece üçümüz olduğuna göre saati Murat'ında gelebileceği bir saate çekelim bence. Murat saat 15.30' da GSstore önünde olabilir misin? Ya da saat en erken kaçta store önünde olabilirsin?

İşte bu belki 3 kişi ama ilerleyen günlerde bu sayı dahada artıcak.2009' da İzmir'e de gelicem:)

Ama önce Ankara sonra İzmir ve Bursa organizasyonları yapmak adına bu 3 ilde çalışmalarım olucak:)

2009 ama tam net tarihler belli değil:)Mutlaka gelicem orası kesin:)

İşte bu belki 3 kişi ama ilerleyen günlerde bu sayı dahada artıcak.2009' da İzmir'e de gelicem:)

Ama önce Ankara sonra İzmir ve Bursa organizasyonları yapmak adına bu 3 ilde çalışmalarım olucak:)

2009 ama tam net tarihler belli değil:)Mutlaka gelicem orası kesin:)

Mobil Organizatör müsün abi :p

Üst Alt