GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Çok iyi 2 karakter erken düşebilir birbirine bence haksızlık olabilir:yenieek:

Seri başı yaparız :D

Şaka bir yana olabilir hem böylece unutursak da sonraki tur gelir, fotoğraflarını falan koyarız, oy verilir, maksat anmak, hatırlamak ve şamata :D

Elenirse sonraki tur gene sokarız ne olacak. Kuralları biz koyuyoruz.

GARY OLDMAN :ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah::ayatollah:

mükemmel bir adam

aha imdb'de gördüm Friends'te de konuk oyuncuymuş bir ara neydi ki. Hakkı görürse gene friends'e bağladın diyecek ama valla ben yapmadım :D

edit: Joey'in yanındaki usta aktör rolündeydi hatırladım :D

Bence Leon'u iyi filmler arasına sokan en önemli adam.Çok iyiydi.

Saç stiliyle,soğukkanlılığı ve acımasızlığı birde kullandığı ilginç silahı ile favorim :D

javier-bardem.jpg

Boyle bir anket vardi, Coskun mu Nuri Alco mu diye. Coskun galip gelmisti tabii. :D

O degilde 500+ küsür adayi 25'e falan nasil düsürecez onu tam anlayamadim. Düello desen 250 tane düello da olmaz ki abi:D

O degilde 500+ küsür adayi 25'e falan nasil düsürecez onu tam anlayamadim. Düello desen 250 tane düello da olmaz ki abi:D

Hepsini sokman gerekmez ki böleriz mesela bana 32 tane adam bulun derim, oy vere vere 1'i şampyion olur

Bir 32 daha bir 32 daha..

4 tane olunca onları kendi arasına kapıştırırız :D Şampiyonlar Ligi :)

Adama bulamazsak, önceki turlarda kılpayı kaybedenleri tekrar koyarız çare çok

Hepsini sokman gerekmez ki böleriz mesela bana 32 tane adam bulun derim, oy vere vere 1'i şampyion olur

Bir 32 daha bir 32 daha..

4 tane olunca onları kendi arasına kapıştırırız :D Şampiyonlar Ligi :)

Adama bulamazsak, önceki turlarda kılpayı kaybedenleri tekrar koyarız çare çok

En bastan rassal bir sekilde 4 gruba atilmali 100-150 karakter. :D

Yoksa ilk gruptan cikan alir gotururur. Ilk akla gelenler daha bir iddiali isimler olur cunku.

Bu tarz vs'yi Sinemalar yapmıştı geçen sene. Jigsaw mı ? Cruger mı ? tarzında. Güzel olabilir :ayatollah:

O zaman karakter isimleri toplamayı sürdürün yarın öbür gün yaparız bir şeyler :D

Herkesin zevki başka.Şu 25 isimden hiçbiri dikkatimi çekmedi.Çok hoşuma gitti dediğim bir film yoktu aralarında.Komedi filmi de olmaması o 25 film içinde garip.Transformers,Alien VS Predator tarzı filmler hep hoşuma gitmiştir

Herkesin zevki başka.Şu 25 isimden hiçbiri dikkatimi çekmedi.Çok hoşuma gitti dediğim bir film yoktu aralarında.Komedi filmi de olmaması o 25 film içinde garip.Transformers,Alien VS Predator tarzı filmler hep hoşuma gitmiştir

Alien vs Predator güzel filmdi gerçekten, Predator ilk filmi daha iyiydi ama :) Öte yandan bu tarz filmlere genelde eğlencelik filmler denir. Yani verdiği bir mesaj, bir eleştiri, bir dokundurma yoktur, saf zevk verir. O yüzden genelde bu tip filmler kolay kolay böyle listelerde yer almaz. Kötü olduklarından değil de zaten "büyük film" olma amaçları olmadığından. Büyük film ve iyi film ayrı şeyler.

Akademi'nin genel sisteminden haz etmesem de onlar da böyle düşünür mesela, hiç oscar almış komedi filmi yoktur.

Alien vs Predator güzel filmdi gerçekten, Predator ilk filmi daha iyiydi ama :) Öte yandan bu tarz filmlere genelde eğlencelik filmler denir. Yani verdiği bir mesaj, bir eleştiri, bir dokundurma yoktur, saf zevk verir. O yüzden genelde bu tip filmler kolay kolay böyle listelerde yer almaz. Kötü olduklarından değil de zaten "büyük film" olma amaçları olmadığından. Büyük film ve iyi film ayrı şeyler.

Akademi'nin genel sisteminden haz etmesem de onlar da böyle düşünür mesela, hiç oscar almış komedi filmi yoktur.

Ben Transformers'i hep iyi bir film olarak görmüşümdür.Fantastik,adrenalini bol bir bilim kurgu filmi 3'ü de çok iyiydi:ayatollah:

Ben Transformers'i hep iyi bir film olarak görmüşümdür.Fantastik,adrenalini bol bir bilim kurgu filmi 3'ü de çok iyiydi:ayatollah:

Ben çocukken de gıcık olurdum Transformers'a bilmem neden :D Filmlerini de izlemedim sonra arkadaş zorla götürdü şeye, Dark Side of the Moon muydu öyle bir şey. Sonlarda şehirde savaşıyor ya vay vay baya heyecanlı nasıl sürükleyici, yoruldum izlerken. İyiymiş onlar da.

Üst Alt