GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Bu arada merak edenler için

26-60 arası

flvw1.jpg

Tüm zamanların en iyi film karakterleri anketini yapmıştı empire dergisi. Tyler Durden birinciydi orada da :tiphat:

O tarz bir oylama da yapılabilir. En iyi karakter olarak. Sadece oyunculuk babında değil yazılan karakterin özellikleri, kalitesi vs de hesaba katılarak yorumlanabilir.

Kesinlikle böyle birşey denemeliyiz :happynew:

trainspotting ve what 's eating gilbert grape yok listede.olmamış.:trollface:

Sweet November nedir abi ya:2aloh1::2aloh1: Bourne serileri çok güzel gerçekten çok orijinal fikir o filmde kraldır. Usual suspects:tiphat:The machinist, a beatiful mind fazla geride kalmış.

Sweet November iyiki Top 25'e girememiş. Yoksa Özgür filmin adını nasıl Türkçe'ye çevirecekti.. :trollface:

flw5k.jpg

61-105

105-175 arasına gerek yok şimdilik genelde 1-2 kişinin oy verdiği filmler puanları 10'dan az hep

76. sıradaki usual suspects değil bu arada onu iki kere yazıp not düşmüştüm son anda..tüm filmleri bir sıra yukarıda düşünün :D Orası boş normalde

Usual Suspects 50.likten 76.lığa düşmüş oylama kapalı kapılar ardında devam ediyor sanırım:yenieek:

Usual Suspects ve Matrix 2 kere yazılmıştı. Finalde kontrol etmeden evvel fark edip birleştirdim puanları ama buralar önemsiz olduğunu için silmedim alt taraftan puanları yukarı eklendi :D 140. sıra civarı bir matrix var.

Gladiator ve Bourne serisinin bu kadar geride olması bence son derece anormal yalnız. Pulp Fiction da ilk 25'e haydi haydi girerdi.

İşin aslı şöyle düşününce o kadar çok film var ki, 10 tanelik liste yapmak bile çok zor görünüyor hepsi gözümüzün önüne gelince.

Fight Club baya sürpriz oldu bana göre, ilk 10'da bekliyordum (kendim oy vermedim o ayri konu:D) ama altin madalya beklemiyordum asla. Listede 24. olsada Rain Man'i gördügüme sevindim ayrica. Izlemeyen kalmasin:)

Filmleri tür olarak değerlendirme yaptığımızda filmler gerçek değerlerini bulacaktır :yenieek:

Biraz puanlama gidişatından bahsetmek gerekirse dün Shawshank açık ara yapmıştı. İlk 3 değişmeyecek diye bekliyordum. İlk 10 kendi içinde sürekli değişti mesela bu sabah Lord of the Rings 11. sıradaydı gün içinde 5. liğe kadar geldi.

Ama özellikle öğleden sonra gelen oylarda Fight Club'a bolca 10-12-8 puan gelirken Shawshank ya alamadı ya da 2-3 puanlarla yetindi. Zaten çok yakın puanla geçti saat 16.00 gibi.

Üst Alt