GSCimbom Üyelerimizden Rıza Demir'in Oğlu (Deniz Demir) Olmuştur - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyelerimizden Rıza Demir'in Oğlu (Deniz Demir) Olmuştur

Cevap: GSCimbom Üyelerimizden Rıza Demir'in Oğlu (Deniz Demir) Olmuştur

Riza abi Allah anali Babali büyütsün.. Onu bütün Kötülüklerden Korusun.. Insallah Kaderi, Kismeti cok Güzel olur ve hüzünlerden uzak olur...

Başlığı yeni gördüğüm için ancak yazıyorum o yüzden Rıza kusuruma bakmasın. Yeni babanın şimdi ağzı kulaklarındadır. Umarım mutluluğu ve heyecanı daim olur. Oğluyla birlikte yaşamının her evresini aynı mutluluk ve güzelliklerle geçirir. Adıda pek güzelmiş :)

Rıza Abim. ALLAH analı babalı büyütsün,kaderi kısmeti hep açık olsun vatana millete ve herşeyden önce de sana hayırlı bir evlat olur inşallah.

ALLAH inşallah oğlunun sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmesini nasip eder.

Allah u8zun ömürler versin, hayırlı bir evlat olsun. Gözünüz aydın.

masallah-nazar-boncugu.jpg

allah analı babalı büyütsün :tiphat:

MasAllah MasAllah MasAllah.

Allah nazardan korusun renkdas.

Allah anali babali buyutsun, olmayanlara da versin insAllah.

Cok da tatli MasAllah kizimiz. Sari kirmizi'da nasil yakisiyor ama.

Kız değil renkdash, erkek :asd:

İstersen gösterelim pipisini. Maşallah kocaman :asd:

hah ben de onu dicektim,amcalara göstermesi gereken son BİŞEY kaldı rıza reis :D

Yok ya, sonra 15 yil sonra cocuk buyuyecek, GSCimbom.com'a girecek, bi de ne gørmus :asd:

:asd: Harbiden ha, işin bir de o tarafı var dimi. Zaten 8 yaşında üye yapıcam GSCimbom'a. Çok ciddiyim. Hafta sonları birer saat girme izni olaca.k

Girsin takılsın, saçmalasın biraz, abileri yön versin. Ulan ne mutlu olurum be.:sad007:

:asd: Harbiden ha, işin bir de o tarafı var dimi. Zaten 8 yaşında üye yapıcam GSCimbom'a. Çok ciddiyim. Hafta sonları birer saat girme izni olaca.k

Girsin takılsın, saçmalasın biraz, abileri yön versin. Ulan ne mutlu olurum be.:sad007:

Benim oglan'da cuma girdi 1 yasina.

3 yasina girsin gidip futbol'a yazdiracagim. sonra 10 yasinda GS altyapisina alinmak icin Istanbula giderim artik. 14-15 yasinda'da a takimda oynar :asd:

Üst Alt