GSCimbom ve Alexa - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom ve Alexa

Cevap: GSCimbom ve Alexa

Gördüğüm herkese üye olun diyorum ama kimse aldırmıyor.Sil baştan buraya kadar gelmemizin nedenleri Abdullah ve Mustafa abinin ve aklıma gelmeyenler sayesinde oldu.Üye olmayanları sitemize gösteriyorum.Çok boş işlerle uğraşıyorsun diyorlar.İnşAllah ileri ki yıllarda aranan siteler arasına gireriz.Bu da alexa değerleriyle ve üye çekmeyle olur.

Gscimbom.com un gelecek alexa rank değeri 68,631 olacak

nerden mi biliyorum o da meslek sırrı :p

I-ıh. Yeni değer 64.746 olacak. Alexa report 'a göre;

Yesterday: 43743 / Current Rank: 69,489 / Next Rank: 64,746

Not: Aslında dediğin sistem de doğruydu ama değer değişmeden önce daha iyi bir değer daha elde ettik. Yeni değer bu sebeple 64.746 olacak.

Allah nazardan saklasın. :)

Toplam 25-30 üyemizde toolbar yüklü olduğunu sanıyorum. Bir de bu kadar alexa konuşuyoruz, daha fazla sayıda kişi yüklesin ki çabucak zirve yapalım... (Destek isteyen bana pm atsın...)

Edit : Alexa bana da fake attı. 65.765 oldu...

Yaz döneminin hareketli geçmesi (Kewell, Meira, De Santcis ve Baros transferleri vb.) ile birlikte Ekim aylarında rank değerleri 83.000 'ler de idi. Bu değer 87.000 'e doğru bir iniş yaşarken, sitenin el değiştirmesi ve akabinde server göçmesi ile hızlı şekilde 132.309 'u gördük.

Daha sonra forum açılıp iyi değerler almaya başlayınca 118.480 'e indi ve orada 1 aydan fazla süre kaldı.

Üst üste kırdığımız rekorlar, kapalı olduğu dönem henüz değerlendirmeden çıkmadan rank değerimizi yukarıya zorlamaya başladı ve kapalı kaldığımız ve sonrasındaki toparlanma süreci değerlendirmeden çıkınca böyle 60.000 'ler seviyesine geldik.

Ekstrem durumlar olmazsa, bundan sonra ~50.000-60.000 aralığında oynamalarla sezon sonuna dek bu seviyelerde kalırız diye öngörüyorum. Önümüzdeki dönem performansımızı Galatasaray 'ın UEFA kupası ve lig performansı belirleyecektir. Biz de bunu mümkün olduğunca yukarıda tutmak için yeni projeler geliştireceğiz elbette.

Rakiplerin durumuna gelince...

FB -> Antu : 9.123

BJK -> Forzabesiktas : 27.224

GS -> uA : 29.891

GS -> Aslantepe : 44.240

GS -> ASY : 118.272

Fener cephesinde tekel gibi bir durum var. Keza Beşiktaş cephesinde de 2-3 büyük forum var. Ama Galatasaray 'da çok sayıda olduğu için bir bölünmüşlük var.

Ancak merak etmeyin... GSCimbom Galatasaray taraftar forumlarının en büyüğü oluncaya dek bize rahat yok. Çalışmalarımız sürecek... :);)

Hamburg'u yenersek yine yükseleyeceğiz.:DEn çok yükseleyeceğimiz dönem transfer dönemidir.Yönetimimizin ses getirecek transferler yapmasını istiyoruz.

Fenerin bi de gencfb.org var, Alexa'da 86.000'lerde kalmışlar ama 70.000 üye ve 2.500.000 mesaj görünüyo. Tekel sayılmaz yani fener.

Dünkü rank (10.03.09): 31775

Mevcut Rank değeri: 63,221

Gelecek Rank değeri: 58,416

Artık değerin stabilleşmeye başlayacağı yerlere geliyoruz, bu değer her zaman bu hızlarda yükselmeyecek, şimdi biraz bu değerlerde (~50-55.000) varolma savaşı vereceğiz.

50.000 'li değerler 4 aylık geçmişi olan forumumuz için çok çok iyi.

Üst Alt