GSCimbom Yılbaşı Planları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılbaşı Planları

yine pc başında sichanlıycan herhalde anacım kuru yemiş + meyve suyu getirirse ne ala

Son düzenleme:
Son5 senedir oldugu gibi bu senede evde sevdiklerimle girecegim yeni yila.

En son disari ciktigimizda cebimde sirkete ait 5 bin tl yi dansozlu mekanlarda ezdigim ve 2 ay para almadan calistigimi hatirlar ve o gece ortamlardan uzak dururum.

Dansoz zaafim var. Hangi mekan olursa olsun cebimi bosaltip cikiyorum. Cok kotu bir hastalik esimle bu yuzden cok tartistik. Dansoz varsa para yok. Isinin ehli dansozlere hayir diyemiyorum hala..

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Viktoryanin sırlarini izlemeyecek mısınız? Gerçi onu cnbce yayınlıyordu o da kapandı. Ne olacak şimdi :s

#Holidays
7719d45babc809f8e6bb956298892057.jpg

TLC kanalını aç oradan izlersin hocam. Tam gece yarısında başlıyor. Yeni yılın ilk dakikalarında.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sağol hacım. Böyle bir kanalın varlığından bile haberim yoktu. Şimdi digide kaçıncı kanalda olduğuna bakarken yayın akışında 1 erkek 1 kadın dizisini yayinladiklarini gördüm. Gece 12de iki bölüm pes peşe veriyorlar herhal. Sayende demet hanımı tekrardan izleme şansına erişmiş oldum.

Sağol hacım. Böyle bir kanalın varlığından bile haberim yoktu. Şimdi digide kaçıncı kanalda olduğuna bakarken yayın akışında 1 erkek 1 kadın dizisini yayinladiklarini gördüm. Gece 12de iki bölüm pes peşe veriyorlar herhal. Sayende demet hanımı tekrardan izleme şansına erişmiş oldum.

Aile Arasında filmini de izle madem.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt