GSCimbom Yılın Bidonunu Seçiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Yılın Bidonunu Seçiyor!

?

• Kullanılan toplam oy
    44
Bak bak bak şu an kötü ama toparlayacak kardeş aynını geçen sene biz başkası için derken triplere giriyordunuz.
Ek olarak belhandayi bidon falan değil, gelirken onu asist yapsın, gol atsın, taklalar atsın gözüyle baktiysaniz asıl bidonlugu malesef kendinizde aramalisiniz. O sizin hayal ettiğiniz taliscayı performansı versin alex performansı versin hayalleriniz çok uzakta ha olabilir mi tolga gibi ömrünün 2 aylık bir döneminde olabilir o da buluyum şans.

Ya ne Lato su ya ? Asamoah i alamayinca donup 1 yilligina milyon euronun altina mecburen anlastigimiz adam dan ne bekliyodunuz da "Bidon" sinifina koydunuz.

Ortada 10 milyon bonservis odenmis, 3.7 milyondan 4 yillik sozlesme yapilmis skandal Belhanda varken "Bidonluk" baska kimseye nasip olmaz !!

Abi parayı bir kenara bırakıp performans üstünden bakmak gerekir bu adamin yapısı nedir oyunu nedir ona gore ben sezon başında tam beklediğim performans buydu 12a 3g yapsın öpüp başımıza koyalım muazzam performans olur. İşin içine parayı katacak okursak dünyanın hiçbir yerinde belhandayi o paraları kimse vermezdi asıl bidon dursun özbek oluyor burada

Lato bonservis + Maas olarak Belhanda'nin yaninda bir hic. Zaten Asamoah gelene kadar bi yedek olarak alindi.

Belhanda ise 8+3 Bonsveris , 3,2 Mio maas'a + SNEIJDER yerine geldi. Belhanda bildigin flop bu miktar icin

dursun özbeke sözde başkan sıfatını yakıştırıp pişman olacağınız gibi bu anketede pişman olacaksınız

Galatasaray çakacak size

Abi parayı bir kenara bırakıp performans üstünden bakmak gerekir bu adamin yapısı nedir oyunu nedir ona gore ben sezon başında tam beklediğim performans buydu 12a 3g yapsın öpüp başımıza koyalım muazzam performans olur. İşin içine parayı katacak okursak dünyanın hiçbir yerinde belhandayi o paraları kimse vermezdi asıl bidon dursun özbek oluyor burada

Ona yilin bidonu demek haksizlik olur zaten.

O tarihimizin en buyuk bidonu !!

asmin Latovlevici balon falan değildir. Adamın kalitesi bu. Kimse ondan Marcelo performansı beklemiyor. Adam bu!

Ama Belhanda... Bu arkadaş hakkında yorum yapmak istemiyorum. İstatistikler ortada.

Son gün elimizde adam olsun diye aldigimiz Lato'yu bidon ilan etmeniz birsey kazandirmaz.

Bidon dedigin Belhanda veya Ndiaye'dir transferlerimize baktigimizda. Rahatlikla bunlardan daha iyi 2 oyuncu daha ucuza alinabilirdi.

9 maç, 0 gol, 0 asist ile Muslera :)

cropped_content_baskan-dursun-ozbek-divan-kurulunda-yasanan-olaylarla-ilgili-sert-aciklama_84FVFy6H10L8FLd.jpg

Sezonun ilk çeyreğini daha yeni geçmişken en iyi oyuncumuz en kötü oyuncumuzu mu seçeceğiz. Geçen sene ilk 5 haftada sorulsa çoğu kişi en iyi transferimiz Eren derdi fakat kim bilebilirdi ki ilk 5 hafta attığı kadarını kalan 29 haftada atacak. O yüzden geçiniz.

Gercekleri yüzüne vurunca dogal olarak sinirlendin ve uslubun bozdun

Haddini bil istersen,bi tavsiye

Aksine hiç sinirlenmedim. Gerçekler dediğin senin kendince doğruların benim için gerçekler değil. Üslubum senin bu yazdığın hadsiz yazının yanında gayet doğal hatta hafif bile kalmış, terbiyesizlik yapmanın anlamı yok.

Neyi nasıl yapacağımı sana soracak halim, tavsiyelerin sende kalsın.

Üst Alt