gscimbom'un 10 yaşında olması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gscimbom'un 10 yaşında olması

oguz_serda12.jpg

Oğuz Serdar'lı dönemi de şüphesiz en iyi biz biliriz.

2008 de üye oldum forum yenilenme hesap uçtu. 2008 de tekrar üye olduk o günden beri devam

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

2005-2006 sezonunda eric geretsin şligi serüveninden beri forumdaydım.O zamanlar lise yeni bitmişti.Nedense Galatasarayi efendisi değilim ilginçmiş:red: tagler bir boka yaramıyor ama 19 yaşında 2012 yılı girişli elemanların efsane olması komik görünüyor.

Lincoln nöbetçilerinden kim kaldı acaba

Verelim yav istediğin tag olsun :D

-Tapatalk-

Barosun transferinde yönetime saydıran Oğuz Serdar denilen şahısa "Baros sana bu lafları yedirecek" dememden dolayı şerefli bir ban yediğim sitedir GSCimbom.

2011 Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Mayıs-Haziran aylarında ki efsane muhabbetler ve ortam bir daha hiç gelmedi.

Çünkü çoğu üniversiteli okulunu bitirip iş hayatına geçti, diğerleri evlendi vs... derken gitti işte.

2011 Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Mayıs-Haziran aylarında ki efsane muhabbetler ve ortam bir daha hiç gelmedi.

Çünkü çoğu üniversiteli okulunu bitirip iş hayatına geçti, diğerleri evlendi vs... derken gitti işte.

O dönem muhteşemdi ama birçok insanın gitmesi konusunda dediğin etkenler yanısıra forumunda öz eleştiri yapması şart.

O yılların konularına bakıyorum da oldukça nazik bir dil, sıkı bir konuya bağlılık ve düzgün bir Türkçe var. Ve herkes meramını anlatma derdinde. Şimdi foruma sadece diğer üyelere sataşma için girenden, trolüne bir çok yeni tip var. Haliyle 30-40 yaşındaki adamda oturup bunlarla bir yere kadar baş ediyor. Sonra bırakıp gidiyor.

Üst Alt