GSCimbom'un En Minik Aslanı Kaan Hoşgeldin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom'un En Minik Aslanı Kaan Hoşgeldin

Cevap: GSCimbom'un En Minik Aslanına İsim Arıyoruz

benim de 2 isimimden biri olduğu için Kaan dicem :) güzel isimdir gücü çağrıştırır

Arkadaşlar mükemmel yorumlar geliyor çok teşekkür ederiz.Bütün güzel dilekleriniz için Allah razı olsun.İkili kombinasyon bizimde aklımızdan geçiyor ama işte kararsızlık çok kötü :eek:

İşin aslı Eşim Enes , ben ise Kaan konusunda diretiyoruz.Emir ise ortak düşüncemiz ama ikimizde birinci isim hakkında vazgeçmiyoruz.Ne olucak bakalım :)

Abi, Allah analı babalı büyütsün.Kaan ismini severim, oyum Kaan'a gidiyor :)

Kuzenimin ismi emir ufaklıklara baya yakışan bir isim.

Bir ömür birlikte sağlık dilerim.

Kaan daha güzel gibi ama Kaan mı Kağan mı şeklinde bir dezavantajı var, her yerde farklı yazarlar çocuğun ismini. :)

Allah analı babalı büyütsün. Enes dedim ben.

GSCimbom ne güzel bir forummuş,aileymiş ki,çocuğunuzun adını bile buradaki üyelerle seçiyorsunuz. Bravo gerçekten.

:)

Evet GSCimbom Ailesi,Allah nasip ederse tahmini olarak 7 Kasım 2012 tarihin dünyaya gelecek Minik Aslanımıza İsim arıyoruz.

Şimdiden katılan herkese teşekkür ederiz.

1.Kaan

2.Enes

3.Emir

Bu isimler için karar veremedik :eek:

Mustafa Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı evlat olmasını ve sağlıklı olmasını nasip etsin inşAllah.

İsimlere geçince. Seçeneklerden ikisi yiğenlerimin adı. Kaan ve Enes. Kaan ismi bu aralar çok yaygın olduğu için Enes ismi daha çok hoşuma gidiyor. Yavru Aslan Enes :D

2 isim olacaksa Emir Kaan , tek isim olacaksa Kaan.

Vatana millete anne-babasına ve takımımıza hayırlı olur inşallah.

Üst Alt