gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gsc'li üyelerin ailesindeki diğer takımlılar

Bizde ilginç bir durum var hem anne hem baba tarafım tamamen Galatasaraylı ama aileye dahil olan tüm gelinler (istisnasız) fenerbahceli 🤔
M.Akif Peker

Tüm sülale neredeyse Fenerli tek bizim aile Galatasaraylıydı , onuda babam amcama kızıp o ne takımı tutuyorsa karşı takımı tutmaktan başlamış sonra fanatikliğe dönmüş.

Evlendim hanım bjkli ama onu her türlü Gs li yapıyorum rüşvet ile .

Daha önce de benzer bir topik vardı, orada da yazmıştım.

Cevap: Nasıl Galatasaray'lı Oldunuz?

Bizim ailedekilerin hepsi beşiktaşlıdır. Daha 3-4 yaşlarındayken annemle pazara gitmişiz. Orda Galatasaray formasını görmüşüm nedendir bilmem başlamışım ağlamaya, anne bana bunu al istiyorum istiyorum diye :D

Annem de beni susturmak için almış. 10 Numara Parçalı forma, altında da sarı şort. Yavaş yavaş kendimi bilmeye başladığım zamanlarda ilk gördüğüm forma Galatasaray formasıydı. O günden beri aşığım Galatasaray'a.

Doğal olarak aileden herkes bjk'li olduğu için, Beşiktaş'a geçirmek isteyenler oldu :D Ama hiçbir zaman vazgeçmedim bu sevda'dan.

Belki tesadüftür bilmiyorum ama o zamanlarda başıma gelen hatırladığım kadarıyla iyi veya kötü olaylarda, altımda o sarı şort vardı. Tesadüf işte :)

Fotoyu netten buldum, bahsettiğim parçalı forma buydu :)

1995-1996+Home.JPG

anne baba takım tutmaz k.peder trabzonlu ama hem galatasaray'ı hem trabzon'u tutar. benim de dayım ali sami yen'de maçlara götürerek galatasaraylı olmama vesile olmuştur. ben oğlana galatasaray sweatshirt'i aldım ama büyüyünce istediği takımı tutsun hatta futboldan para kazanmıyorsa futbolla çokta haşır neşir olmasını istemem.

babam fenerli. bir dönem 4-5 yaşlarımda babamın etkisiyle fbli olsam da ilerleyen süreçte hızlı cimbomlu abim beni gs saflarına kazandırmıştı.

babamın etkisi dediğime bakmayın babam fblidir ama futbol hayatında çok yer kaplamaz. bizi hep gs maçlarına götürdü. kendisi hiç fb maçına gitmemiştir ömrü boyunca.

akrabalarımda ise ilginç bir şekilde ts yoğunluğu var. karadenizli de değiliz.

babam fenerli. bir dönem 4-5 yaşlarımda babamın etkisiyle fbli olsam da ilerleyen süreçte hızlı cimbomlu abim beni gs saflarına kazandırmıştı.

babamın etkisi dediğime bakmayın babam fblidir ama futbol hayatında çok yer kaplamaz. bizi hep gs maçlarına götürdü. kendisi hiç fb maçına gitmemiştir ömrü boyunca.

akrabalarımda ise ilginç bir şekilde ts yoğunluğu var. karadenizli de değiliz.
Bi günde değişiklik yap sen Fb maçına götür be kardo :D

Babam Galatasarayli, onun babasi da Galatasarayli. Anne tarafindan kuzenlerim Galatasarayli, digerlerinin futbolla zerre ilgisi yok.

Annemin futbolla ilgisi olmasa da kimse Besiktas'i s.klemedigi icin "yazik ya bu garibanlarin taraftari yok mu" diye zaman zaman bunlara iyi söz eder bunlara acidigi icin. Bir de kiz kardesim Fenerli, ama benim teorime göre sirf babama ve bana gicikligindan "Fenerli" statüsünde. Mac falan izlemez, tabelaya falan bile bakmaz.

Revize edelim. Müstakbel kayinbiraderim de Galatasarayli.

Üst Alt