GSRAY - Bist Galatasaray Hissesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSRAY - Bist Galatasaray Hissesi

Yoo hala ısrarcıyım bildiğim şey çünkü 23.22 gördü seans kapanışında bunu uyduracak da değilim neyine itiraz ediyırsun onu da anlamadım sonrasında yükselip sonraki günde de tavan yaptı 29lara gitti sonra biraz daha yükseldi ihale günü 35 görüp sonra 28lere geriledi.

Güniçi yasal marj sınırı +/- 20 = %40
İhale günü 15.06.2017 Gün içi marj oluşumu: %23

Sizin bahsettiğiniz marj aralığı 37 den 23 e Marj : %60
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA

TEKRAR:

BİR HATADA GEREKSİZ YERE ISRARCI OLUP HAKKINIZDA YANLIŞ FİKİRLER OLUŞMAMASI İÇİN CİDİDİ BİR DETAYLI ARAŞTIRMA TAVSİYE EDERİM..

Son düzenleme:
Güniçi yasal marj sınırı +/- 20 = %40
İhale günü 15.06.2017 Gün içi marj oluşumu: %23

Sizin bahsettiğiniz marj aralığı 37 den 23 e Marj : %60
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
ERROR/HATA
Tamer ne anlatıyon olm sen hala aralık sonundan sonra hazirana kadar diyorum hala gün içi marj diyorsun biz bilmiyor muyuz yüzde 20 taban tavanı kafa açma işine bak, git biraz takip et öyle gel.

Tamer ne anlatıyon olm sen hala aralık sonundan sonra hazirana kadar diyorum hala gün içi marj diyorsun biz bilmiyor muyuz yüzde 20 taban tavanı kafa açma işine bak, git biraz takip et öyle gel.

BAK BURADA ARALIKDAN HAZİRANA kadar diye bir ifaden var mı.....

Kaç kere yatırım yaptın hayatında ya da ne kadarlık? İstersen sana Gsray hissesinin yıllık değişimini yollayayım bu hisse tek açıklama ile 10 dakikada 4 lira düştü 37 liralardan 23 liralara geriledi 45 lere çıktı 27lere döndü. Şu an yükselme sebebi şampiyonluk fiyatlanıyor 3 maç kaybet bak bakayım kaç liraya düşüyor.

Yatırım yapılmaz, dalgalanmalar iyi yakalanırsa para kazanılır spor hisselerinden.

Bence artık bu mesele yanlışıyla doğrusuyla kapanmalı.. İnsanlar 10-20 dakka evvel ne söylediğini unutmamalı...
Çünkü İnatla ısrarla biryere varılamayacağı belli oldu...

Benim için bu mevzu kapandı. Devamına başka gelişmelerle bakarız.

BAK BURADA ARALIKDAN HAZİRANA kadar diye bir ifaden var mı.....

Bence artık bu mesele yanlışıyla doğrusuyla kapanmalı.. İnsanlar 10-20 dakka evvel ne söylediğini unutmamalı...
Çünkü İnatla ısrarla biryere varılamayacağı belli oldu...

Benim için bu mevzu kapandı. Devamına başka gelişmelerle bakarız.
Neyi unutucam yahu 4 lira düştü diyorum 37.78e çıktı kapanış 32.90 sonra da 23.22lere geriledi. Git okuduğunu anlama kursuna falan yazıl grafik attık o kadar orada neyin ne olduğu belli. 14 lira değil 4 lira dedik gün içi düşüşe.

Ne akılsız bir adamsın hala boş boş konuşuyorsun.

Neyi unutucam yahu 4 lira düştü diyorum 37.78e çıktı kapanış 32.90 sonra da 23.22lere geriledi. Git okuduğunu anlama kursuna falan yazıl grafik attık o kadar orada neyin ne olduğu belli. 14 lira değil 4 lira dedik gün içi düşüşe.

Ne akılsız bir adamsın hala boş boş konuşuyorsun.

Hem hatalısın, hemde kişisel olarak hakarete hakkında yok, gerek de yok..

Son satırın yanlış adres olmuş.. Aynaya baktığının bile farkında olamamışsın..

Bundan sonrada cevap yazmaya bile TENEZZÜL ETMİYORUM müsaadeniizle(Sadece Nezaket Gereğidir.) ....

Hem hatalısın, hemde kişisel olarak hakarete hakkında yok, gerek de yok..

Son satırın yanlış adres olmuş.. Aynaya baktığının bile farkında olamamışsın..

Bundan sonrada cevap yazmaya bile TENEZZÜL ETMİYORUM müsaadeniizle(Sadece Nezaket Gereğidir.) ....
Hatalı falan değilim dediklerim de bire bir gözlemlediğim doğru şeyler Türkçe konusunda eksiklerin olduğu için normal ama. Eğitimsizlik zor iş.

İşine bak biraz kendini geliştir öyle gel.

Bazen de spor hisselerinin betalarina deginmek lazim , ozellikle Trabzon hissesinin betasi yani endeks duyarliligi digerlerine gore daha yuksek , bu bilgi ozellikle endeksin gereginden fazla degerli ya da fakir oldugu durumlarda onemli bir gosterge oluyor

bir hissenin betasi 1 bile olsa , endeksin ani hareketlerine verdigi tepkiyi yansitir sadece

ama endeks dustugunde dusen bir hisse , endeks o dusuklukte kaldigi sure uzadikca tekrar cikis ya da onune gecilemeyen bir dusus yasayabilir

en basitinden piyasa degerinin defter degerine oranina ve fiyat kazanc rasyosuna goz gezdirmelisiniz

ulkedeki anlamsiz ve ongorulemeyen olaylarin oldugu donemki grafik ucma ya da gocmelerine de dikkat edeceksiniz

darbe donemindeki hic bir gosterge saglikli olmaz

Üst Alt