GSStore Ürünleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: GS Store Ürünleri

dostum hediyelik bişeylerde almıştım 1 hafta içerisinde gelmezse hiç önemi kalmayacak, mesaj filan atsak faydası olur mu?

Zaten mesaj dışında başka bir şansın yokki.Artık telefonla görüşme olayı yokmuş.Geçen sene verdiğim siparişlerle ilgili arayıp bir düzeltme yapmıştım.Ancak bu sene geç gelmesinin sebebini öğrenmek için aradığımda ''Sanal mağaza üzerinden verilen siparişlerle ilgili yardımcı olamıyoruz artık'' dediler.

Sadece özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirmişiz başka türlü şikayet ve isteklerimizi bildirme şansımız yokmuş :(

Galatasaray.org mesaj yazmadım aklıma geldi bir ara ama kulüp binasını aradım pazarlama kısmını ordada dinleyip ''tamam efendim en kısa sürede sizin siparişleriniz ile ilgili sıkıntı çözülücek'' dendi ama hikaye

şuan markafoni de GS Store kampanyası var çok iyi fiyatlar akşam akşam baya alışveriş yaptık arkadaşla :)

Valla bende bir sürü şeyler aldım çok güzel şeyler var herkese tavsiye ederim, kampanya süreside bitmek üzeredir, acele etmenizi tavsiye ediyorum.

Ulen gsstore.org kimse ne mesajlarıma cevap yazıyor ne de geri dönen var, nasıl biyer orası anlamadım vallahi billahi.

1497_store-wp.jpg

Bu formanın arka kısmı yanlış yapılmıştı inşallah yeni üretimlerde düzeltilmiştir.

vallaha olmuyor boyle.. yeni 6 tane urun sectim.. Sari Forma + Siyah Forma + Siyah deri is cantasi + Polo Kirmizi ve Siyah birde Poloya benzer Ceket Siyahindan.. 522 TL.. eyvallaha almak istiyorum hepsinin tutari yaklasik 220 euro..

gel gelelim Kargo ucretine yurt disinda kaldigimiz icin. 100 TL kargo ucretimi olur ya? bence kulubun neyapip edip yurt disina bu isin daha ucuz yollusuna bakmali.. Almanyada/Hollandada/Fransada/Belcika ve bi cok yurt disinda bulunan arkadaslar var belki sirf bu yuzden urun almiyorlar. (ben de dahil)..

Galatasarayin almanya sitesinde burdaki aradigim urunler yok ayni urunler yok o yuzden oraya girmeme hic gerek yok.. ama bu 100 tl lik yollama bedeline bi care bulunmasi lazim.. eyvallah kulube yardim edelim vsde.. 100 tl de sirf yollama ucretide ksuura bakmasin kulup ben o 100 tlyi yerden toplamiyorum..

Üst Alt