GSStore Ürünleri - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yapılması gereken ürün,

Galatasaray olduğunu belli etmesi,

Bariz bir şekilde ben burdayım demesi

ve de Kaliteli olması..

Bunda anlamayacak bişey var mı? yok..

Ya ürün ararsın, o yoktur
Ürün vardır bedeni yoktur
Abuk subuk şeyler vardır.
vesaire vesaire.
Storelar bildim bileli böyle..

Şu forumdan bir zümre gidip tasarım yapsa ve store yönetimini yapsa daha iyi kotarır..

Ben ürün alıyorum.
Ama bence çok pahalı..
Geçen 1000 liraya 4 kalem ürün aldık sidik zoruyla..

300 lira bir eşofman altını bu ülkede alabilecek insan kaç kişidir?.
Adamın 2 çocuğu varsa, kendi de var.Etti 3..
Hadi eşine almıyor diyelim..
Ulan 3 kişiye 3 tane eşofman altı yarım asgari ücret..
Burdan kulube gelecek paranın da hayrı olmaz zaten..

O ürünü Şanlıurfada köyde yaşayan hasta bir Galatasaraylı da alabilmeli..
Belki almak istiyor alamıyor..
Eee nasıl olacak..

Sadece belli kesime hitap eden store anlayışı ile bu iş olmaz..

Kulube de yazdım..

Derdin bu mu demeyin
Evet derdim bu..
Herşeyi layığıyla yaparsak makası açar tek takım olabiliriz anca..

geçen siperiş ettiğim ürünler geldi
ben hayatımda bu kadar kötü bi şort görmedim ya. şort yav bu şort yaz için yav kışlık pijamadan daha ağır bi şort nasıl yapabiliyosunuz aklım almıyo. adamı terletiyor şort kalın ve yünlü, bildiğin pijamayı dizden kesip gönderdiler bana bi arma yapıştırıp:puhaha: kesimi de çok kötü, askeriyede herkese verilen şortlar gibi tşşak bölgesi içten dar ama dıştan daha değişik yav salak saçma bi şey :D :D
sarı-kırmızı-beyaz şort neyse idare ediyo şu an onu giyiyorum hevesimi alayım diye :D
eşortman altı neyse güzele benziyo ama o da ince :D
kısaca ALMAYIN
400 lira bayıldık kulübe katkı diyelim ama neyse bile bile yaptık bunu hak ettim :D

geçen siperiş ettiğim ürünler geldi
ben hayatımda bu kadar kötü bi şort görmedim ya. şort yav bu şort yaz için yav kışlık pijamadan daha ağır bi şort nasıl yapabiliyosunuz aklım almıyo. adamı terletiyor şort kalın ve yünlü, bildiğin pijamayı dizden kesip gönderdiler bana bi arma yapıştırıp:puhaha: kesimi de çok kötü, askeriyede herkese verilen şortlar gibi tşşak bölgesi içten dar ama dıştan daha değişik yav salak saçma bi şey :D :D
sarı-kırmızı-beyaz şort neyse idare ediyo şu an onu giyiyorum hevesimi alayım diye :D
eşortman altı neyse güzele benziyo ama o da ince :D
kısaca ALMAYIN
400 lira bayıldık kulübe katkı diyelim ama neyse bile bile yaptık bunu hak ettim :D
Ben 3 tane t shirt almıştım . Düz tshirtlerin kalıbı iyi . Ama polo tshirtlerinkini ayarlayamıyorlar bir garip oldu.
O tshirtleri de zar zor seçmiştim zaten aralarından . Tasarımlar çok kötü

Üst Alt