GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak

Cevap: GSTV çok yakında tekrar Türksat'ta olacak

Vikipedi de GSTV sayfasında türksat 3a çok yakında yazıyo çok yakında diyosa haziran başından itibaren olabilir belki hazirandan itibaren digiturkte de açılır paralı sistem kalkar bursaspor tv bile açık açılsın artık

Vikipedi de GSTV sayfasında türksat 3a çok yakında yazıyo çok yakında diyosa haziran başından itibaren olabilir belki hazirandan itibaren digiturkte de açılır paralı sistem kalkar bursaspor tv bile açık açılsın artık

Vikipedi en son gücenilecek yer.Herkes değiştirebilir

Önce içimizdeki fener sempatizanlarının görevine son verilsin. Artık amatör branşlarımızı rahat rahat izlemek istiyorum.Sporu bilen kişilerin tvye katılmasını bekliyorum..

Hayırlı uğurlu olsun. A2 maçlarını ve amatör branşları rahatça takip edebilecegiz.

Almanya da yasiyanlar icin fark eden bir durum yok sanirim.

Biz yine internet den izlicez.

Unutmayinki kaynak wikipedia. Bu sitenin nasil kullanildigini malesef herkez bilmiyor. Bu siteye herkez istedigini yazabilir. Gerci baskan demisti sifresiz olacagini, ama hangi uyduda vs. aciklanmadi. Umarim butun uydulardan ve kabloludan yayin yapilirda herkez izleme sansi bulur. Babam butun gun evde mesela fb tv ye bakarken, ben kendi kanalimiza bakamiyorum. Gerci bakilacak birseyde yok bu sene, ama yinede cok sinir bozucu birsey...

Unutmayinki kaynak wikipedia. Bu sitenin nasil kullanildigini malesef herkez bilmiyor. Bu siteye herkez istedigini yazabilir. Gerci baskan demisti sifresiz olacagini, ama hangi uyduda vs. aciklanmadi. Umarim butun uydulardan ve kabloludan yayin yapilirda herkez izleme sansi bulur. Babam butun gun evde mesela fb tv ye bakarken, ben kendi kanalimiza bakamiyorum. Gerci bakilacak birseyde yok bu sene, ama yinede cok sinir bozucu birsey...

Wikipedia'ya güvenmeye gerek yok zaten. Kaynak Ünal Aysal. En kısa zamanda her platformda ücretsiz olur yayın.

Çok yakında bende Gs tv yayınını siteme ekliyeceğim. Çok güzel oldu bu. :)

Benim kaynagim Wikipedia degil ki, uydutvhaber.net.

Üst Alt