GSTV Digiturk 75. Kanalda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Digiturk 75. Kanalda

Cevap: GSTV Digiturk 75. Kanalda

sıktı bu olayda ama düzgüncene bütün platformlara koysunlar herkes rahat rahat izlesin...

ya arkadaşlar bana yardım ederseniz sevinirim. problem şöyle ki; bizde d-smart var fakat digiturk kanallarını da izleyebilmek için digiturk kartı aldık ve iz, ligtv,turkmax gibi digiturk'te bulunan kanalları izleyebiliyoruz. fakat gstv'yi uzun süre aramama rağmen bulamadım acaba kartı yenilemek mi gerekiyor ?

ya arkadaşlar bana yardım ederseniz sevinirim. problem şöyle ki; bizde d-smart var fakat digiturk kanallarını da izleyebilmek için digiturk kartı aldık ve iz, ligtv,turkmax gibi digiturk'te bulunan kanalları izleyebiliyoruz. fakat gstv'yi uzun süre aramama rağmen bulamadım acaba kartı yenilemek mi gerekiyor ?

türksaata yayın yok malesef

Turksattan izleyemezsin malesef. Fakat Eutelw3 ( 7 derece ) den izleyebilirsin. Ben burdan izleyebiliyorum cunku.

O kartla türksat üzerinden sadece saydığın kanalları izleyebilirsin, aynı kart bendede var. Gs tv'yi izleyebilmen için farklı bir uygulama yapmak gerekiyor yani diğer satandart digi kanallarıyla birlikte izlemen için, Eurotelsat'a geçmen gerekiyor bununla birlikte karta verdiğin ücrete, ek ücret ekleniyor diye biliyorum..

Alıntı:

aytac tas isimli üyenin mesajından alıntı Mesajı göster

Turksattan izleyemezsin malesef. Fakat Eutelw3 ( 7 derece ) den izleyebilirsin. Ben burdan izleyebiliyorum cunku.

peki sağol o zaman izlemiyorum malesef :S

Aman Allah'ım GSTV'de şimdi KızılDereli Marşımızla-Rijkaard muhteşem olmuş muhteşem.

gs tv turksat tan kendi istegiyle cıkmış bunu anlamakta güçlük çekiyorum avrupada diger kıtalardaki izlicilerin seyretme sansı kalmadı d-marta parasıyla izleme sansımızda yok peki internette parayla izleme imkanı olacakmış peki niye d-martta da aynı uygulamaya gidilmez bu işn sezon başından evvel acilen halledilmesi lazım umarımda oyle olur.

Gs Tv 'nin Digiturk'e geçmesi güzel de yayıncılık anlayışı = 0 . Amatörlerle çalışıyorlar herhalde...

Fatih Bey;

Sanırım kaçırdınız bu bilgiyi.Ağustos dönemi ile tamamen format ve yapılanma değişecek.Hasan Abi(Tankaya) bunu canlı yayında dört beş kere söyledi.

türksatta ailecek paketi üyesiyim gs tv orayada eklesinler extra para vermege razıyım 3-5 ama tahtl üyeliğim var türksaata ayrılırsam indirim farkı 80 ytl dediler

digiturk geçeyim dedim eutalst ceza ödemeyim olmaz dediler ödersin istersen digiturk geçersin biz neyiz türksattayız diye para ödemiyormuyuz ayda 50 ytl para ödüyorum ben

kısaca gs taraftarını mağdur etti bu olayla

türksatta ailecek paketi üyesiyim gs tv orayada eklesinler extra para vermege razıyım 3-5 ama tahtl üyeliğim var türksaata ayrılırsam indirim farkı 80 ytl dediler

digiturk geçeyim dedim eutalst ceza ödemeyim olmaz dediler ödersin istersen digiturk geçersin biz neyiz türksattayız diye para ödemiyormuyuz ayda 50 ytl para ödüyorum ben

kısaca gs taraftarını mağdur etti bu olayla

arkadasa katiliyorum türksat ada koymalari lazim biz avrupada yasiyan renkdaslar bakamiyor.

net ten izleme sansi varmi acaba bilen varsa lütfen link.:(

Üst Alt