GSTV Şifresiz Olacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Şifresiz Olacak

Cevap: GSTV Şifresiz Olacak

Huseyin abi, yonetime cokta kizmamak lazim. Polat'in biraktigi enkaz'i hala temizleyemedik, bunun yani sira bir cok konu'da yonetim calisiyor.

Ben yonetimin cok konustugunu gormedim bugune kadar ama calisiyorlar. Polat efendi ise her gun cikar "projelerimiz a b c" derdi ama uygulama ya yanlis olurdu ya da hic olmazdi. O yuzden sabredelim, daha geleli ne oldu ki bu yonetimin. Hersey 1 2 3 diye olmuyor malesef ...

sevgili ferdi dostum, başkan aysal söz vermemiş olsaydı inan ki bir şey yazmazdım bu başlığa ama başlığın ilk haberinde bakın ne diyor:

Ali Naci Küçük'ün haberine göre; 14 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongrede en kuvvetli başkan adayı olarak ön plana çıkan Ünal Aysal, seçildiği taktirde ilk iş olarak Galatasaray TV'nin şifresini kaldıracak.

Bunu söylediği için biz taraftarlar da bu sözünü yerine getirmesini bekliyoruz.

GS Tvyi parası olan değil tüm taraftarlar izleyebilmeli.

GS TV'yi şifresiz hale getirme sözünü Aysal verdi, haliyle de bize umut verdi biz de bekliyoruz.

Mutlaka bir planları vs. vardır ama bizlerin de isteklerimizi yazma hakkımız var:)

selamlar.

Digiturk'te sifreyi kaldirdi, belki de onu kast etmistir baskanimiz. Birde soyle birsey var, baskanimiz cok tecrubesiz yani is hayatiyla bir spor kulubunun baskani olmak farkli seyler. Baskan belki de o heyecanla boyle sozler vermis olabilir keza dunya yildizlari getirecegim dedi ama getirmedi (ki buna gerekte yok zaten). Ben bunu heyecanina bagliyorum, mutlaka turksat'ta da sifre kalkacaktir ama zamanla olacak isler bunlar sonucta sozlesmeler falan var. Karsilikli anlasmak o kadar da kolay olmayabiliyor.

Bazen bende yonetimi elestiriyorum hatta bu konu'da da cok kizmistim elbette ve tabiki isteklerimizi belirtebiliriz, gayet dogal bunlar. Hayirlisiyla bu sezonu bi atlatalim sampiyon olalim, cok guzel gunler gorecegiz.

Digiturk'te sifreyi kaldirdi, belki de onu kast etmistir baskanimiz. Birde soyle birsey var, baskanimiz cok tecrubesiz yani is hayatiyla bir spor kulubunun baskani olmak farkli seyler. Baskan belki de o heyecanla boyle sozler vermis olabilir keza dunya yildizlari getirecegim dedi ama getirmedi (ki buna gerekte yok zaten). Ben bunu heyecanina bagliyorum, mutlaka turksat'ta da sifre kalkacaktir ama zamanla olacak isler bunlar sonucta sozlesmeler falan var. Karsilikli anlasmak o kadar da kolay olmayabiliyor.

Bazen bende yonetimi elestiriyorum hatta bu konu'da da cok kizmistim elbette ve tabiki isteklerimizi belirtebiliriz, gayet dogal bunlar. Hayirlisiyla bu sezonu bi atlatalim sampiyon olalim, cok guzel gunler gorecegiz.

Bak buraya tam olarak katılıyorum,tamam, şampiyon olalım gs tv bir sene daha şifreli olsun:)

dostum bence Unal Aysal GSTV ni hala sifresiz diye biliyor

ben inanmiyorum ki adamin bulundugu ortamlarda noral uydu olsun her yerde Digiturk vardir

Klup uyeleride buna dahil onlar Uydu Antele Digiturk Platformunu ayni sey zann ediyorlardir

Bana demeyin simdi Unal Aysal dreambox kullaniyordur degilmi ama?

Unal baskan su ise de bi el atsa. Sanirim prosedurler geregi birden sifreyi kaldiramiyor.. Belli bir sure gecmeli sanirim

Adnan Polat' ın yanlışlarını düzeltmeye çalışıyor adam. Digitürkten bile şifre kaldırması dahi süper bir şey . Hem bu sözü vermesi de bu şifreli gstv olayının yanlış olduğunu görmesi demek. Neden takımımız ve başkanımız işleri iyi yapmaya çalışırken atıfta bulunuyorsunuz ki ? Destek olmakta kulüpce sorunumuz var arkadaşlar

Unal baskan su ise de bi el atsa. Sanirim prosedurler geregi birden sifreyi kaldiramiyor.. Belli bir sure gecmeli sanirim

Maddi akışı sağlaması lazım kulübün önce. Şu anda GSTV'de kullanılan ekipmanlar Digitürk'ün. Ayrıca çalışanların yeme içme+yol masraflarını da Digitürk karşılıyor. Anlaşmayı feshedip hem ekstra mali yük altına girmek var hem de bu saydığım masrafların temin edilmesi olayı var. Kulübün öncelikle dar boğazdan kurtulması lazım ki GSTV uydu yayınına vs. geçebilsin.

Fazla uzatmak istemiyorum ama bence GSTV nin daha çok izleyiciye ulaşmasının kulübümüz açısından bir çok artısı var. Öncelikle sürekli dile getirdiğimiz fener medyası demirörenin kanalları gibi yanlı kuruluşlardan Galatasaray' ı takip etmek zorunda kalmaz Taraftarlarımız. Ben inanıyorum ki ntvspor gibi bir kanalı fener yanlısı olduğunu bildiğimiz halde seyretmek zorunda kalan bir çok taraftarımız vardır. Yine bu konuya paralel olarak yanlı yapılan yorumlar ve taraftarı galyana getirme çalışmaları ne yazıkki işe yarıyor. Bununda önüne geçmiş oluruz.

Diğer taraftan taraftar ilgisini çekmek için hatta yeni nesilden taraftar sayısını arttırabilmek için medyayı en aktif biçimde kullanmamız gerektiğine inanıyorum. Eminim etrafınızda babası ağabeyi farklı takım taraftarı olan bir çok insan tanıyorsunuzdur. Yani taraftarlık oldusu aileden gelen bir olgu değil. Galatasarayla ilgili bir yayın bile bir çocuğun ilgisini çekip bir Galatasaray taraftarı olmasını sağlayabilir.

Ayrıca GSTV bir kurum ise bu kurumun para kazanması ve kendini hayatını devam ettirebilmesi gerekir. TV ler içinse bu işin en büyük gelir kaynağı reklamlar. Herkesin ulaşabileceği bir platformda olursa reklam sayısının artabileceğini düşünüyorum.

Bu arada Şafak' a katılıyorum. GSTV yayınları çok kötü. Bu konuda ne yazıkki rakiplerimiz bizden ileride :(

Kulüp GSTV konusunda çok açık konuşamıyor ama Canaydın ve Polat dönemlerinde özellikle Kablo tv için girişimlerin olduğunu çok iyi biliyorum. Ancak o dönemde kablo kanallar eski sistemde ve kırk civarında sayıyla sınırlıydı.Dijital sisteme geçilince GSTV'ye yer açılıcak diyorlardı.Kablo kanal sayısı arttı ama hala GSTV'ye yer açılmadı.Şu bir gerçek ki Galatasaray'la ilgili hiç bir şey bu hükümetin önceliğinde değil.Uydu konusunu bilmiyorum ama orada da benzer bir sıkıntı yaşandığından eminim.

Stadyuma yol, tv gibi izin, lisans vs gerektiren konularda yönetimimizin uğraş verdiğinden kuşku duymuyorum ama içinde bulunduğumuz dönemde Galatasaraylılığımızdan(bunun içinde bağımsızlığımız da var) taviz vermeden bir şeylere sahip olamayacağımızdan eminim.Bu yüzden ben kendi adıma GSTV'yi gerekli olduğunda facebook üzerinden izlemeyi tercih ederim.Varsın TV miz de şimdilik eksik,yarım olsun.

Mutlaka şifresiz olmalı. Bir an önce bu konuda gerekli adımları atmalı yönetim. Bu renklere gönül verenler doya doya seyretmeli kendi kanallarını. Üç beş kuruş getirisi var diye insanları mağdur etmenin anlamı yok. Oradan gelecek gelir reklamlardan da temin edilebilir.

ligtvden maç özeti alımı da sona ermis sanırım sadece fotograf gosteriyorlar eskiden ozet falan koyarlar izlerdik

Üst Alt