Gücüne Güç Katmaya Geldik - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gücüne Güç Katmaya Geldik

Cevap: Gücüne Güç Katmaya Geldik

Şu küfür olayından tiksiniyorum artık :mad:

Adamlar mükemmel ötesi bir beste yapıyor. Bizim uA'da bu besteyle küfür ediyor.Tam uA'ya yakışır bir hareket. :007: :mad:

Carsi ve GFB'in bizim bestelerimizin sözunu çevirerek bize kufur ettikleri çok beste var.

Bir de Fenerbahçe maçı çıkışında Beşiktaş'a küfür etmenin mantığı nedir? Daha Beşiktaş maçına kaç hafta var sonuçta.

Carsi bize kaç maçtir kufur ediyor kendi maçlarinda.

Antalyaspor maçinda açik açik duyuluyordu

Yahu bu beste muhteşem. Böyle bir bestemiz olmasını çok isterdim.

Ha bizimkine gelince, :asd:.

Adamlar çok güzel beste yapmış bizimkilerin yaptığı çok saçma olmuş. Sadece küfür.

bjk taraftarının bize yaptığı küfürlü bestenin haddi hesabı yok. bırakın bi tane de bizim bestemiz olsun. çok iyi olmuş çokta güzel olmuş :D

Guzel gufte diyecekseniz diyinde , beste Suavinin Tukenme sarkisi biraz bilelim degilmi.Adamlar alip sozlerini degistirmisler,hosda olmus.

Yıl 1905'te doğdu bizim aşkımız

Sarı kırmızı akar bizim kanımız

Cimboma feda olsun bizim canımız

Ölene kadar hep senin yanındayız

Diye bir tezahüratı vardır Galatasaray tribünlerinin bunun yıllardır diğer statlarda nasıl söylendiğini herkes biliyor sanırım..

Hep birlikte küfre son verelim!

Büyük Galatasaray Taraftarı ,

Son haftalarda oynadığımız maçlarda, ezeli rakiplerimizden biri olan Beşiktaş JK ve taraftarlarına ithaf en söylenmeye başlayan küfürlü besteden ultrAslan yönetimi olarak ciddi rahatsızlık duymaktayız.

Tribünde maç öncesi veya esnasında rakip takımlara ve tribünlerine göndermeler elbette olacaktır. Ancak bizler bu işi Galatasaraylılık kültürüne ve bizlere yakışır şekilde yapmalıyız. Tribünlerimizde yer alan bayan taraftarları hedef alan küfürlü göndermeleri nasıl kabul edemeyeceksek, bizde bu konuda gerekli hassasiyeti göstermeliyiz.

Tribünlerden küfür denen illeti en azından toplu edilen küfrü kaldırmak bizlerin elinde, bizler bu işin öncüsü olmalıyız. Söz konusu beste ile başlamak üzere tribünlerimizde küfürlü bestelere son verelim.

Hepinizin konuya bir Galatasaraylı duyarlılığı içinde yaklaşacağınızı umuyor ve çaba göstereceğinize inanıyorum.

Oğuz ALTAY

ultrAslan Genel Koordinatörü

ultrAslan Bağımsız Taraftar Oluşumu

sen kongreye gidip oyunu satarsın böyle taraftarsın

stadda yeter başkan diyip sandığa gelince yalarsın

daha güzel bir besteydi bunda küfür sayısını abartmışız. tribünler arasında olur bunlar ama arada fark var tinerciler ali sami yene küfür ediyor galatasaray taraftarından hakkı yetene küfür eden olmamıştır şimdiye kadar

Melodisini çok beğendim ama küfür yakışmıyor, sözlerini değiştirip başka bir eser ortaya çıkartılabilir.

Melodi zaten BJK tarafından kullanılıyor. Ancak orijinal melodi mi, yoksa bir parçadan mı alıntı bilmiyorum. Eğer parçadan alıntıysa dediğin gibi başka bir beste ile kullanılabilir.

Üst Alt