Guido Albers: "Umarız takımda kalırız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guido Albers: "Umarız takımda kalırız"

Dedin renkdaş, ancak o mesajı çıkarıp da buraya koymak gibi bir derdim yok. 1 kez demiş olabilirsin söylediğin gibi.
Noktalama işaretleri kinaye amaçlı değildi, ciddi anlamda cümlelerini okumakta zorlandığım için rica ettim. Bu mesajında noktalara yer verdiğin için de yine ciddi anlamda teşekkürlerimi sunuyorum.

Seni kırdıysam kusura bakma ama bu konudaki ilk mesajım, üst üste olan 3 iletinin birinde Sneijder mevzusunun sık sık konuşulmasından duyduğun rahatsızlığın bi parçası olduğunu belirtme amaçlıydı. Kişisel bi problem veya görüşlerine katılmadığım için değil. "X" kişisinin 3 mesaj üst üste Dursun hakkında konuşup, aynı zamanda Dursun Özbek'in konuşulmasından şikayetçi olmasını aklında canlandırmanı öneririm.

Herhangi bi polemik yaratma amacım, yahut senle bir problemim yok. Böyle düşünmeni istemem. Hepimiz Galatasaray taraftarı olduğumuz için buradayız ve her zaman aynı görüşte olmasak da herkesin istediği Galatasaray'ın başarısı. :yenieek:

Mesajımı resmî olmayan GSC sloganıyla sonlandırmak isterim:
Çabamızın adı GALATASARAY :gsbayrak::gsbayrak::gsbayrak:

Bende sana tekrar teşekkür eder ve efendiliğinden ötürü yine tekrar saygımı kazandığını bilmeni isterim eyvallah renktaşım.

Sende oyuncunda basit ucuz adamlarsınız işiniz gücünüz takımı karıştırmak aklınız sıra taraftarı kullanıp baskı yaratmaya çalışıyorusunuz son çare bu tabi defolu topçunu alacak bir kulüp bile çıkmayınca ama tudor ve dursun sizin hakkınızdan gelecek artık sökmüyor bu ucuz numaralar çok çok 1 yıl daha kalır sürürsünüz karaktersizler koskoca kulüp şu portakalların oyuncağı oldu yav bizim sivriakıllı taraftarımızda buna çanak tutuyor belhandayıda küstürdüler andavallar bu takımdan böyle giderse bu yılda bişey olmaz dursun adamsa bi dakka tutmaz parasınıda alsın defolsunlar

Usta ne diyorsun diye bi okuyayım dedim, gözüm kanadı.

Noktalama İşaretleri (Acıklamalar)

Olur da takımda kalır ve seneye de son iki senedeki gibi oynarsa Sneijder sevicilerini hiç iyi bir forum beklemiyor onu söyleyeyim :D
Senin icin demiyorum ama, böyle, bu icerikte kacinci mesaj bugün forumda.
Beyler kendinize gelin, gayet normal herkes her futbolcuyu sevecek diye bisey yok.
Bir taraf gitsin istiyor, performans, fizik, Tudor ile ikili iliskiler yüzünden, diger taraf bunlar halledilebilir, kötü sezonda bile iyi kötü katkisi olmus, takimda sneijderden önce daha vahim oyuncu ve sorunlar var, yerine daha iyisini almazlar, potansiyeli var kalsin diyor.
Kalir iyi performans gösterirse hepimiz seviniriz, kötü performans gösterirse Sneijderi elestiririz, bir birimize saldirmanin ne anlami var.

Son düzenleme:
Senin icin demiyorum ama, böyle, bu icerikte kacinci mesaj bugün forumda.
Beyler kendinize gelin, gayet normal herkes her futbolcuyu sevecek diye bisey yok.
Bir taraf gitsin istiyor, performans, fizik, Tudor ile ikili iliskiler yüzünden, diger taraf bunlar halledilebilir, kötü sezonda bile iyi kötü katkisi olmus, yerine daha iyisini almazlar, potansiyeli var kalsin diyor.
Kalir iyi performans gösterirse hepimiz seviniriz, kötü performans gösterirse Sneijderi elestiririz, bir birimize saldirmanin ne anlami var.

Belhanda ya yapılanları gördükten sonra tespit yaptım ki olacağı bu maalesef. Çünkü taraftarlıko hale geldi ki takımın başarısını umursayan yok neredeyse herkes ego tatmini peşinde benim dediğim doğru olacak diye. Maalesef bu gibi düşünce sistemleri yüzünden benim tespitim gerçekleşecek. Sneijder'i ölümüne savunanların Selçuk a laf söylemesi gibi. Dediğim gibi bana kalsa Selçuğu da yönetimi de ve son iki sezona ve takım içinde yaptıklarına ve sahada yapmadıklarına (yapamadıklarına demiyorum) bakarak Sneijder i de gönderirim ( Bu şekilde değil tabii) ...

Wesley Sneijder'ın menajeri Guido Albers, Sneijder'ın takımda kalmasını umduklarını söyledi.

A Spor[/B]’a konuşan Guido Albers, “Neler olacağını göreceğiz. Umarız takımda kalırız. Biz de böyle umuyoruz” ifadelerini kullandı.

Guido Albers ayrıca Wesley Sneijder hala takımdayken Belhanda'ya 10 numaranın verilmesinden de çok rahatsız olduklarını belirtti.

Sneijder bugün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada Galatasaray’ın kendisinden yeni sezon için çalışmalara başlamasını istediğini ve bu doğrultuda yarın sabah sağlık kontrolünden geçip akşama da Florya’da antrenmana çıkacağını ifade etmişti.

Az önce dünkü adalet mitingini nasıl izlemiş, nasıl haberleştirmişlerdir diye sabah gazetesinin sayfasını tıkladım. şöyle bir haber gördüm.

Sneijder ayrılıyor mu? Yeni takımı hangisi? - Spor Haberleri

Rica ediyorum moderatörlerden, adminlerden, yurttaşlardan... Şu allahın belası medya organının haberlerini paylaşmayın. Sabah, Ahaber, Aspor, Takvim.
PROTESTO EDELİM!

Az önce dünkü adalet mitingini nasıl izlemiş, nasıl haberleştirmişlerdir diye sabah gazetesinin sayfasını tıkladım. şöyle bir haber gördüm.

Sneijder ayrılıyor mu? Yeni takımı hangisi? - Spor Haberleri

Rica ediyorum moderatörlerden, adminlerden, yurttaşlardan... Şu allahın belası medya organının haberlerini paylaşmayın. Sabah, Ahaber, Aspor, Takvim.
PROTESTO EDELİM!
Takvim yasak zaten, digerlerini de yasaklarsak forumda konusulacak bir haber bulamazsiniz :asd:

Takvim yasak zaten, digerlerini de yasaklarsak forumda konusulacak bir haber bulamazsiniz :asd:

Beinsports var hocam, ntv'ye razıyız. Fanatik. Hiç haz etmesem de Hürriyet var. :)

Ayrıca konuşmayalım. Böyle konuşacaksak hiç konuşmayalım. Çok ciddiyim başım dönüyor artık. Bir konuya giriyorum menajer bir şeyler söylemiş. Başka bir konuya giriyorum tam tersi ifadeler yine menajer ağzından. üstelik aynı yayın organı kaynaklı :/

Beinsports var hocam, ntv'ye razıyız. Fanatik. Hiç haz etmesem de Hürriyet var. :)

Ayrıca konuşmayalım. Böyle konuşacaksak hiç konuşmayalım. Çok ciddiyim başım dönüyor artık. Bir konuya giriyorum menajer bir şeyler söylemiş. Başka bir konuya giriyorum tam tersi ifadeler yine menajer ağzından. üstelik aynı yayın organı kaynaklı :/
Anliyorum tepkini ama bu mumkun degil, buraya foruma gelip guncel haberleri takip edenler var cok sayida, ayni zamanda bu haberler uzerinden yorum yazip normal tartismalar soz konusu. Eger 1-2 kaynak uzerinden yurursek forumdaki aktiflik de epey azalir ki bu da elimizi kolumuzu baglar. Cok asiriya kacan veya kulube camur atan siteler zaten suanda yasakli durumda. Dogruluk payi var mi yok mu her zaman tartisilir ama sahsen bu tarz konularda resmi bir aciklama gelmedigi surece bunlari normal karsiliyorum. Kulupten kimse aciklama yapmiyor nasil olsa..

Anliyorum tepkini ama bu mumkun degil, buraya foruma gelip guncel haberleri takip edenler var cok sayida, ayni zamanda bu haberler uzerinden yorum yazip normal tartismalar soz konusu. Eger 1-2 kaynak uzerinden yurursek forumdaki aktiflik de epey azalir ki bu da elimizi kolumuzu baglar. Cok asiriya kacan veya kulube camur atan siteler zaten suanda yasakli durumda. Dogruluk payi var mi yok mu her zaman tartisilir ama sahsen bu tarz konularda resmi bir aciklama gelmedigi surece bunlari normal karsiliyorum. Kulupten kimse aciklama yapmiyor nasil olsa..

Anlıyorum ve katılıyorum. Haklısın. Ben de haber okumaya geliyor, tüm haberler burada derli toplu olduğu için forumu okuyorum ki sen de fark ediyorsundur okuduğumu. Paylaşım yapanların emeğine sağlık.

Ama farkındasındır ki son bir kaç gündür, özellikle sneijder konusunda çok saçmalamaya başladılar.

Anlıyorum ve katılıyorum. Haklısın. Ben de haber okumaya geliyor, tüm haberler burada derli toplu olduğu için forumu okuyorum ki sen de fark ediyorsundur okuduğumu. Paylaşım yapanların emeğine sağlık.

Ama farkındasındır ki son bir kaç gündür, özellikle sneijder konusunda çok saçmalamaya başladılar.
Bu sacmalayan sitelerin asil kaynagi da Dursun Ozbek malesef. Gecende kacamak cevaplar verdi canli yayinda, lafi dolayli yoldan Sneijder'in kendine gore kariyer planlari varmis falan demeye calisti. Ki bu kimseyi tatmin da etmedi, ne kaliyor ne de gidiyor diyebildi. Dolayisiyla spekulasyon haberler icin yol acti kendisi.

Bu sacmalayan sitelerin asil kaynagi da Dursun Ozbek malesef. Gecende kacamak cevaplar verdi canli yayinda, lafi dolayli yoldan Sneijder'in kendine gore kariyer planlari varmis falan demeye calisti. Ki bu kimseyi tatmin da etmedi, ne kaliyor ne de gidiyor diyebildi. Dolayisiyla spekulasyon haberler icin yol acti kendisi.

Katılıyorum ki medyada böyle haberlerin yapılmasını sağlayanlar zaten yönetimlerdir. Yönetimden arpayı ve gazı alan gazeteciler kişiyi yıpratacak haberleri hayal güçlerine göre yapıyorlar. Bunu Aziz yıldırım yıllardır yapıyor. Şimdi bizimki de ona benzemeye başladı. Artık Haberler gerçekleri değil spekülasyonları anlatıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt