Guido Albers: "Wesley takımı için yeniden savaşacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guido Albers: "Wesley takımı için yeniden savaşacak"

2008-2009'da o takım Hamburg'a 2-0'dan turu vermeseydi şampiyon bile olabilirdi.Bjk de Sivas da puan barajının çok düşük olduğu bir senede ilk 2 yaptılar.

Biz Hamburg'a elendik takım kafada ligi tamamen bitirdi o sene.Bir dünya gereksiz puan kaybettik+Fener bu seneki kadar kötü değildi o yıl.Bu sene cidden felaketler.İçerde bunlara son tekmeyi atarız uçar giderler oradan sonra.

Sen şampiyon da oluruz diyordun yalnız. :D

Keşke 2. olsak ama zor diyorum ben. Bu hafta sadece ligi ilk 6'da bitirmeyi garantiledik.

Sen şampiyon da oluruz diyordun yalnız. :D

Keşke 2. olsak ama zor diyorum ben. Bu hafta sadece ligi ilk 6'da bitirmeyi garantiledik.

Dedim doğru,ne kadar kötü top oynasak da kötü de yönetilsek bu işi kovalarız bir yerde de bunları ekarte ederiz dedim aklımdan geçen buydu.

Karabük (D)
Akhisar
Kayseri
Rize (D)
Beşiktaş

Şu 5 maçlık periyotta 3 mağlubiyet alacağız derbiyi kaybedeceğiz sadece 4 puan alabileceğiz dese birisi,ona hadi canım oradan sen de derdik.Ama bir bir gerçekleşti hepsi.Öngörülemeyecek kadar rezil bir 5 maçlık periyot oldu,o da bizi tamamen kopardı.Yani neredeyse gerçek dışı bir performans sergiledik o da 10 puan geriye düşürdü bizi.Kimse öngöremezdi bu 5 maçta sadece 4 puan alacağımızı.Ondan tuhaf oldu.

2. falan olamayız bence,deplasmanda çok kaybedecek puanlarımız var daha.Ama Avrupa Ligi potasından da düşmeyiz bu saatten sonra.Maçları izleyip zevk almaya bakacağım diyeceğim de,Nasuhi Sezgin'in bilerek kaybettik açıklaması beni soğuttu biraz midemi bulandırdı.

Dedim doğru,ne kadar kötü top oynasak da kötü de yönetilsek bu işi kovalarız bir yerde de bunları ekarte ederiz dedim aklımdan geçen buydu.

Karabük (D)
Akhisar
Kayseri
Rize (D)
Beşiktaş

Şu 5 maçlık periyotta 3 mağlubiyet alacağız derbiyi kaybedeceğiz sadece 4 puan alabileceğiz dese birisi,ona hadi canım oradan sen de derdik.Ama bir bir gerçekleşti hepsi.Öngörülemeyecek kadar rezil bir 5 maçlık periyot oldu,o da bizi tamamen kopardı.Yani neredeyse gerçek dışı bir performans sergiledik o da 10 puan geriye düşürdü bizi.Kimse öngöremezdi bu 5 maçta sadece 4 puan alacağımızı.Ondan tuhaf oldu.

2. falan olamayız bence,deplasmanda çok kaybedecek puanlarımız var daha.Ama Avrupa Ligi potasından da düşmeyiz bu saatten sonra.Maçları izleyip zevk almaya bakacağım diyeceğim de,Nasuhi Sezgin'in bilerek kaybettik açıklaması beni soğuttu biraz midemi bulandırdı.

Ben demezdim zira tahmin başlığında da yanılmıyorsam 3-4 puan alırız demiştim o arada.

Kayseri-Rize-Beşiktaş serisinde takılacağımız bariz belliydi.

Bundan sonra da

G.Birliği
Trabzon
Adana
Başakşehir
Fenerbahçe

var. Buradan da G.Birliği ve Adana hariç toplam 3 puanı zor alırız. 5'te 5 yaparsak zaten 2. lik favorisi oluruz.

Ben demezdim zira tahmin başlığında da yanılmıyorsam 3-4 puan alırız demiştim o arada.

Kayseri-Rize-Beşiktaş serisinde takılacağımız bariz belliydi.

Bundan sonra da

G.Birliği
Trabzon
Adana
Başakşehir
Fenerbahçe

var. Buradan da G.Birliği ve Adana hariç toplam 3 puanı zor alırız. 5'te 5 yaparsak zaten 2. lik favorisi oluruz.

Sen Dursun döneminde komple olumsuzluk modundasın zaten seni saymıyoruz. :D

9 puan veya bilemedin maksimum 10 puan çıkar.İçerdekileri alırız dışardakiler mağlubiyet.Belki yanılırsam bir deplasman berabere biter.

Sneijder Yeni sisteme uygun bir oyuncu değil. Doğrudur. Ama Hakan Balta, Selçuk İnan dururken Sneijder gitmeli demenin mantığı nedir anlamıyorum. Bu takımdan şu an en son gitmesi gereken kişi Sneijder. Beğenseniz de beğenmeseniz de olduğu maçlarda adam farkını ortaya koyuyor. Bu kadar berbat bir takımda göze giriyor. Takımı baştan aşağı değiştir; hızlı oyuncuları al sonra Sneijder'i eleştir. Ama şimdi değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir takim gelse sneijder ile selcuk tan sizi kurtarayim dese , hic para odemese bile versek yaklasik 15 milyon euro FFP bosaltiriz yerine birini almamak kaydiyla , koy tolga josue oynasin zaten ilk 4 kovaliyoruz , gireriz herhalde
Gecen sezon kacinciydik . Bu sezon sneijdersiz Antalya haric hangi Maci aldik? Bu kafar kolay degil sözde GS düsünen

Wesley'i çok seven biri olarak bence vaadesini doldurdu artık, sene sonu iyi bir paraya Çin'e satılmalı. Takım yeniden yapılanmaya gitmeli ama bu beceriksiz herifler taş çatlasa 3-4 milyona satarlar.

Sen Dursun döneminde komple olumsuzluk modundasın zaten seni saymıyoruz. :D

9 puan veya bilemedin maksimum 10 puan çıkar.İçerdekileri alırız dışardakiler mağlubiyet.Belki yanılırsam bir deplasman berabere biter.

Olumlu düşünmek için bir sebep mi var ki.

Galatasaray tarihinde iki sene ilk 4'e giremeyen yönetim var mıdır diye araştırsan zor bulursun ama becerme ihtimaller çok yüksek adamların.

Bak sadece 1.5 senede olanlar bunlar.

[FONT=&quot]Yeni transfer Lukas Podolski’nin isminin tişörtlere ‘Lucas’ diye basılması,
Grosskreutz için FIFA’ya yanlış evrak yollanması,
“Denayer’in değerini 30 milyon Pound diye biliyorduk” gafı,
potadaki Kizer kriziyle gelen hükmen yenilgi,
Alex’in kitabında yer almayan ve medya trolleri tarafından uydurulan şike sözlerinden resmi sitede alıntı yapılması,
“Federasyondan avans aldık o yüzden eleştiremiyoruz''
[/FONT]
''Bilekliklerimiz ile gittik kaale almadılar, ceza aldık''
''Darağacına götürseler, Galatasaray hisselerini satmam''
''Messi ve Neymar'ı da alacak güçteyiz''
''TT Arena'nın irtifa hakkını aldık'' (daha hala alamadık)
''Sponsor hazır, salon inşaatına izinleri alır almaz başlayacağız'' (Sponsor ortada yokmuş daha dün açıkladı)
''İkinci yarı bambaşka bir Galatasaray izleteceğiz'' (Geçen sene de bu sene de söyledi bunu geçen sene 20 puan bile alamayıp 6. olduk, bu sene de 36 puandan sonra 6 maçta 7 puan toplayabildik bunu dedikten sonra)

SPORTİF

''Futbol'da 6. olduk''
''5 yıl sonra sezonu kupasız bitirme noktasındayız''
''Engelsiz aslanlar 10 sene sonra şampiyonluk verdi Beşiktaş'a''
''Su topundan 20 yıl sonra 2. kez şampiyonluk verdik''
''Kürek'de Fenerbahçe sürekli yeniyor, şampiyonluk alamadık yıllar sonra hiç bir dalında''
''Erkek basketbol'da acayip paralar harcandı bu sene 0 başarı''
''Kadın basketbol takımı çaptan düştü''

DAHA NE OLSUN DA OLUMLU DÜŞÜNELİM BE ABİCİM.

Olumlu düşünmek için bir sebep mi var ki.

Galatasaray tarihinde iki sene ilk 4'e giremeyen yönetim var mıdır diye araştırsan zor bulursun ama becerme ihtimaller çok yüksek adamların.

Bak sadece 1.5 senede olanlar bunlar.

Yeni transfer Lukas Podolski’nin isminin tişörtlere ‘Lucas’ diye basılması,
Grosskreutz için FIFA’ya yanlış evrak yollanması,
“Denayer’in değerini 30 milyon Pound diye biliyorduk” gafı,
potadaki Kizer kriziyle gelen hükmen yenilgi,
Alex’in kitabında yer almayan ve medya trolleri tarafından uydurulan şike sözlerinden resmi sitede alıntı yapılması,
“Federasyondan avans aldık o yüzden eleştiremiyoruz''
''Bilekliklerimiz ile gittik kaale almadılar, ceza aldık''
''Darağacına götürseler, Galatasaray hisselerini satmam''
''Messi ve Neymar'ı da alacak güçteyiz''
''TT Arena'nın irtifa hakkını aldık'' (daha hala alamadık)
''Sponsor hazır, salon inşaatına izinleri alır almaz başlayacağız'' (Sponsor ortada yokmuş daha dün açıkladı)
''İkinci yarı bambaşka bir Galatasaray izleteceğiz'' (Geçen sene de bu sene de söyledi bunu geçen sene 20 puan bile alamayıp 6. olduk, bu sene de 36 puandan sonra 6 maçta 7 puan toplayabildik bunu dedikten sonra)

SPORTİF

''Futbol'da 6. olduk''
''5 yıl sonra sezonu kupasız bitirme noktasındayız''
''Engelsiz aslanlar 10 sene sonra şampiyonluk verdi Beşiktaş'a''
''Su topundan 20 yıl sonra 2. kez şampiyonluk verdik''
''Kürek'de Fenerbahçe sürekli yeniyor, şampiyonluk alamadık yıllar sonra hiç bir dalında''
''Erkek basketbol'da acayip paralar harcandı bu sene 0 başarı''
''Kadın basketbol takımı çaptan düştü''

DAHA NE OLSUN DA OLUMLU DÜŞÜNELİM BE ABİCİM.

Bununla o 5 maçlık periyotun ilgisi yok ki.Çok çok kötü bir performans sergiledik.Sen her şeye olumsuz yaklaşıyorsun yani demek istediğim oydu,en basit şeylere bile.

Bir türlü savaşamadı gitti 23 hafta oldu saysan 5 maç çıkarırsın 5 maçta gününde değil dersin geriye kalan 13 hafta yatmış

Bunun aldigi parayi bana ver biz sulalecek savasiriz :asd:

Sene sonu satilip Tudorun kendi kadrosunu kurmasi taraftariyim bende

Bu sene için demedim yalnız ben. Sneijder ve Selçuk'suz başlarsak giremez bu takım ilk 4'e.

Selçuk ve Sneijder'in olmadığı ve De Jong'un oynadığı tüm maçlarda puan kaybı yaşamışız bu sene.

Mutlaka takviye etmemiz lazım.

Trabzon'u deplasmanda yenersek 4. lüğü garantileriz. Fenerbahçe'ye geçilmemiz 1-2 hakem hatasına bakar.

Alpay, gecen sene Sneijder ve Selcuk ile baslayip da, 6. sirada bitirmedik mi sezonu ?

Galatasaray´in gecirebilecegi en kötü sezonlarindan bir tanesini gecirdik, bu sene de yine calkalandik zaten. Takimi üzerine kurdugumuz adamlar cürük, sorun orada ve yönetimin TD konusundaki kaypakligindan cözülemiyor bu sorun.

Üst Alt