Gümbür Gümbür Gelen Fuat Ekinci Gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gümbür Gümbür Gelen Fuat Ekinci Gerçeği

Fuat Ekincinin kaç yıl içinde yönetimde olacağını düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17
Elon Musk Bey'in ülkemize ziyaretiyle birlikte Doruk Beyefendinin bigdata ile yaptığı tespit bir tesadüf mü? Geleceği öngörmektense geleceği belirleyen yeni teknolojinin yıkıcı yansımalarının emekle dönemindeki bu tespitle amaçlanan ne? Doruk Bey'den yanıt beklemiyoruz esasen bu sorunun geleceğini bigdata Doruk Bey'e ilettiği için hazır kopyala yapıştır cevabını görmemiz an meselesi? Di mi sayın Doruk Ata Beyefendi?

Elon Musk Bey'in ülkemize ziyaretiyle birlikte Doruk Beyefendinin bigdata ile yaptığı tespit bir tesadüf mü? Geleceği öngörmektense geleceği belirleyen yeni teknolojinin yıkıcı yansımalarının emekle dönemindeki bu tespitle amaçlanan ne? Doruk Bey'den yanıt beklemiyoruz esasen bu sorunun geleceğini bigdata Doruk Bey'e ilettiği için hazır kopyala yapıştır cevabını görmemiz an meselesi? Di mi sayın Doruk Ata Beyefendi?

Bu soruya konunun starı Fuat Ekinci cevap verse daha doğru olur :hat:

[SUP]ben hiç bir şey anlamadım çünkü[/SUP]:asd22:

1111.jpg

:tank: Masaüstüne duvar kağıdı yapabilirsin Fuat.. :tank:

Ben Fuat'ın admin olacağını düşünüyorum.

10 yıl sonra bir dünya savaşı çıkarsa internet çökerse insanlar internetten koparsa işte o zaman Fuat foruma sahip çıkacaktır hemde admin olarak GSC'yi tek başına ayakta tutacaktır.

Üst Alt