Gündem Yine Denayer! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Yine Denayer!

jason_denayer_geri_donecek_miwE.jpg

Galatasaray, devre arasında savunmayı güçlendirmek için geçen sezonki oyuncusu Jason Denayer’i bir kez daha kiralamak istiyor.

Ancak Belçikalı oyuncuyu transferin son gününde Sunderland’e kiralayan Manchester City’nin bu kez tavrının ne yönde olacağı büyük merak konusu.

Sunderland’de aradığını bulamayan ve aklı Galatasaray’da kalan Denayer’e yönetimden baskı devam ediyor.

Chedjou’nun gönderilme ihtimaline karşılık geri getirilmesi planlanan genç futbolcunun bu fikre çok sıcak baktığı da gelen haberler arasında.

Yönetim bu kez Denayer’in satın alma opsiyonunu da elde ederek, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi maçları öncesi bonservisini de kulübe kazandırmanın hesapları içinde.

Fanatik

Son düzenleme:
rodallega :
EN YUMUŞAK FUTBOLCU
Jason Denayer… Önce forvetlerin topu almasına müsaade ediyor, sonra müdahale etmeye çalışıyor.

rodallega :
EN YUMUŞAK FUTBOLCU
Jason Denayer… Önce forvetlerin topu almasına müsaade ediyor, sonra müdahale etmeye çalışıyor.
Rodallega gibi vasat üstü bir adamın lafı ile mi yola çıkacağız. Bu mudur yani.

Denayer gördüğüm en iyi stoper deseydi bununla övünecek miydik?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Kerim adminim sen niye bizim futbolculara veya ilgilendiklerimize böyle abartı olarak bakıyorsun yaw.

Yakaladıklarım, Bruma abartı. Carole abartı. Şimdi de Denayer'e laf söylemişsin.

Harbiden mrk ediyorum, sana göre abartılmayan topçumuz var mı :D
Bruma'ya abartı demedim abartıldığı kadar iş yapmadı dedim ki hala arkasındayım. 40 milyon euro diyenler var ne yaptı da bir anda bu kadar etti geçen yıl Sociedad'a satılsın diyordu herkes. Zamana ve kendisini geliştirmeyr ihtiyacı var.

Carole her maç ciddi hatalar yapıyor ve o da müthiş bir adam değil millet çok çok iyi olduğunu iddaa ediyor. Evet Orhan Ak falan düşününce iyi ancak Riera kadar oynamıyor şu an.

Denayer de savruk bir stoper ve geçen yıl bahsedildiği kadar da iyi değildi.

2 günde yükseltip 1 günde harcıyoruz adamları bu durum hoşuma gitmiyor.

Rodallega gibi vasat üstü bir adamın lafı ile mi yola çıkacağız. Bu mudur yani.

Denayer gördüğüm en iyi stoper deseydi bununla övünecek miydik?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

vasat ustu adamın bu olay dıkkatını cekmıs demekki bu yorumu gormezden gelmemek gerekir..adım madım attırmadıgı da yok kac tane pozısyona gırmıs rodallega gol atamadı 2. macta dıye adım attırmadı olmuyor :) dunya uzerinde bir sürü iyi stoper varken böyle bir kac oyuncuya takılı kalmak mantıksız.cıty ucuza da bırakmayacagı ortada

Bruma'ya abartı demedim abartıldığı kadar iş yapmadı dedim ki hala arkasındayım. 40 milyon euro diyenler var ne yaptı da bir anda bu kadar etti geçen yıl Sociedad'a satılsın diyordu herkes. Zamana ve kendisini geliştirmeyr ihtiyacı var.

Carole her maç ciddi hatalar yapıyor ve o da müthiş bir adam değil millet çok çok iyi olduğunu iddaa ediyor. Evet Orhan Ak falan düşününce iyi ancak Riera kadar oynamıyor şu an.

Hay ağzına sağlık ya. 8 senedir söylemek isteyip de söylemediğimin özetidir bu satırlar.

Carole ve bruma konusuna katılamıyorum.

Carole savunma anlamında hatasız değil ama normal seviyede yapıyor hataları. Riera ile kıyaslanamaz bence. Riera savunmada iyi değildi ama hucuma çıkarken çok iyidi. Sol bek bek olduğu için savunması her şeyden önce daha iyi olmalı bir kere. Carole >Riera

Bruma fiyat konusuna gelince. Be yapmışta bukadar para ediyor demişsin. Bayern renato sanchez için 35 milyon euro harcadı ve üstelik 17 yaşında olan bir oyuncuya. Onun ne gibi başarısı olmuş peki? Avrupa şampiyonu oldu ama ile gelmeyin lütfen. Bu transfer turnuva öncesi tamamlandı.
Bu sanchez sadece aklıma gelen bir örnek. Yetenek potansiyel için veriliyor bu miktarlar demek istiyorum. Sadece şunu başarmış ile olayı yok.

Carole ve bruma konusuna katılamıyorum.

Carole savunma anlamında hatasız değil ama normal seviyede yapıyor hataları. Riera ile kıyaslanamaz bence. Riera savunmada iyi değildi ama hucuma çıkarken çok iyidi. Sol bek bek olduğu için savunması her şeyden önce daha iyi olmalı bir kere. Carole >Riera

Bruma fiyat konusuna gelince. Be yapmışta bukadar para ediyor demişsin. Bayern renato sanchez için 35 milyon euro harcadı ve üstelik 17 yaşında olan bir oyuncuya. Onun ne gibi başarısı olmuş peki? Avrupa şampiyonu oldu ama ile gelmeyin lütfen. Bu transfer turnuva öncesi tamamlandı.
Bu sanchez sadece aklıma gelen bir örnek. Yetenek potansiyel için veriliyor bu miktarlar demek istiyorum. Sadece şunu başarmış ile olayı yok.
Türkiye liginde bek oyuncusu savunma anlamında yeterli olmayabilir bu büyük bir problem değil. Riera takımı hücuma kaldıran adamdı o dönemde top hep o bölgeden çıkıyordu.

Renato konusunda 17 yaşında diye kendin demişsin zaten adamlar bir yerde izleyip almışlardır ki sanırım Benfica Şampiyonlar Liginde oynadı o sezon onlara karşı. Bu önemli bir etmen.

Bruma 22 yaşına geldi, potansiyel dönemini aşıyor farkında değilsiniz ki ben bir halt olmaz demiyorum kıçı kırık ligde iki hareket yaptı gol asist yaptı diye kral ilan edildi 3 gün bunları yapamasa yine denilmedik laf kalmayacak. Ribery'den daha iyi diyenler falan gördüm mesela, saçmalık.

Türkiye liginde bek oyuncusu savunma anlamında yeterli olmayabilir bu büyük bir problem değil. Riera takımı hücuma kaldıran adamdı o dönemde top hep o bölgeden çıkıyordu.

Renato konusunda 17 yaşında diye kendin demişsin zaten adamlar bir yerde izleyip almışlardır ki sanırım Benfica Şampiyonlar Liginde oynadı o sezon onlara karşı. Bu önemli bir etmen.

Bruma 22 yaşına geldi, potansiyel dönemini aşıyor farkında değilsiniz ki ben bir halt olmaz demiyorum kıçı kırık ligde iki hareket yaptı gol asist yaptı diye kral ilan edildi 3 gün bunları yapamasa yine denilmedik laf kalmayacak. Ribery'den daha iyi diyenler falan gördüm mesela, saçmalık.
Bruma çok ciddi sakatlık yaşadığını biliyorsun ama demi?
Resmen 3 senesine mal oldu bu sakatlık. Potansiyel olarak en az sanchez kadar değerliydi dünya scout piyasasında bruma.
Oda çok erken yaşta zaten a Milli takıma çağrıldı. Ç. Ronaldo mentor lük yaptı aylarca brumaya. Gelişimi üstelik tamamlanmış değil bruma da. Sadece sakatlık yüzünden geride kaldı biraz ama hızlı şekilde ilerliyor bu konuda. Ronaldinho da 24 yaşında gerçek piyasa yaptı mesela.

Riera tarifine katılıyorum da biz sadece Türkiye'de oynamıyoruz genelinde. Sadece Türkiye ligi olsa dediğin gibi hucumsal güçlü olduğu için savunma eksikliğini pek hissetmeye biliriz ama avrupada rezil olabiliriz bu tür savunma yapmasını bilmeyen bek ile.

Üst Alt