Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?

Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?

Öncelik olarak bakmak,daha doğru olur kanımca.

Ayrıca,hepsi desem kızmassınız değil mi ? :asd:

Melo'nun gelmesiyle az da olsa orta saha rahatladı.

Şuan isim üzerinden değil, mevki üzerinden gitmek lazım. Bu takım SOL BEK diye bağırıyor resmen. Kimin geleceği önemli değil. Sol bek gelsin yeter.

Bu mantık yüzünden Drenthe diyorum ben. Gerçi Eboue'de lazım, Mevlüt gibi yedek bir forvette lazım ama.

Yabancı forvet alırsak kontenjana takılacagız bu sene Avrupa yok yani tum maçlarda 6+2'ye tabiyiz. O yuzden tercihim Mevlut. Mevlut gelsin ki yanında bir yada iki yabancı daha alalım. Bir sag bek lazım.

Drethe + Mevlut + Eboue

battı balık yan gider maden abuk sabuk para harcıyoruz sonuna kadar gidelim.

isim olarak değil de bölge olarak sağ açık-sağ bek-sol bek-stoper-hucumcu orta saha ve forvete ihtiyacımız var.kısaca her bölgeye ihtiyaç var servet-çağlar stancu gönderilmeli isimi olarak mevlüt-volkan şen-arshavin-eboue-maxwell-serdar taşçı ve bir ortasaha.

"Didier Drogba" Hepsini toplayın Drogba etmez.

Mevlüt,Volkan,Serdar Taşcı,Ebue ve orta saha forvet bağlantısını sağlayacak,atak organizasyonundaki olacak pas

alışverişine katkıda bulunacak hızlı,dikine kaleye gidebilen, kreatif bir orta saha(Diegoyu,luchoyu geçtim bence bu Emana

bile olabilir) veya ileri uca alınacaksada aynı özelliklere sahip orta sahadaki pas alışverişine kesinlikle katılacak(ör:forlan

tarzı) bir forvet alınmalıdır..

Üst Alt