Güntekin Onay : Beşiktaş'ın Hakkı Yeniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güntekin Onay : Beşiktaş'ın Hakkı Yeniyor

Cevap: Güntekin Onay : Beşiktaş'ın Hakkı Yeniyor

Saydığın şeyleri görmüyorsa 30bin kişinin gördüğü golü görmüyorsa ibrahim toramanın hareketini görmesini kimse beklemez hakem onu kayırdı bunu kayırdı demem maçı katletti o kadar

Ne 30 bini ya.Golü göremeyebilir yüzde yüz görür diye bir şey yok burada.Ama toramanınkini gördü çaldı.Gördüğüne göre kartı verecek.Yan hakemden golü görmesini bekleyenler adam toramanın yaptığını göremiyor golü mü görecek.

Maçtaki en net şey.Emenike'nin penaltısı.Bunu gördü düdüğü ağzına götürdü iyi bakın.Videoda hakemi gösteriyor o sırada ağzına götürüyor sonra ahmet çakarın dediği gibi suçu yan hakeme atmak için saf saf yan hakemi gösteriyor.

Nerde görmüş 30 bin kişi.

Maçın kırılma anı toramanın atılmaması

Maçın en net olayı Emenike'nin penaltısı.Demek ki hakem Bjkye karşı art niyetli falan değil.Çünkü ben golü göremedim diyebilir diyemez mi,ama emenikeyi diyemez.

Ne 30 bini ya.Golü göremeyebilir yüzde yüz görür diye bir şey yok burada.Ama toramanınkini gördü çaldı.Gördüğüne göre kartı verecek.Yan hakemden golü görmesini bekleyenler adam toramanın yaptığını göremiyor golü mü görecek.

Maçtaki en net şey.Emenike'nin penaltısı.Bunu gördü düdüğü ağzına götürdü iyi bakın.Videoda hakemi gösteriyor o sırada ağzına götürüyor sonra ahmet çakarın dediği gibi suçu yan hakeme atmak için saf saf yan hakemi gösteriyor.

Nerde görmüş 30 bin kişi.

Maçın kırılma anı toramanın atılmaması

Maçın en net olayı Emenike'nin penaltısı.Demek ki hakem Bjkye karşı art niyetli falan değil.Çünkü ben golü göremedim diyebilir diyemez mi,ama emenikeyi diyemez.

Ben tv'den izledim benim yanımdaki herkes gol diye bağırdı stadda bağırdı stadda olan arkadaşımı aramıştım hiç golmü deyilmi diye düşünen olmadı fizik kurallarına aykırı içeri girmeyen top tekrar öyle dışarı çıkmaz simaonun pozisyonu daha net o zaman hakem pozisyona çok yakın önünde kimse yok simaoya o faulü yapanında sarı kartı var o adam sarı kart gördükten sonra 3 kere kasıtlı faul yaptı bunlar konuşulmuyor

Maçı bende izledim gol diye bağıranlar 30 40 saniye sonra monitörlerden görenlerdi spikerde bunu çok net söyledi. Üstelik Toromanın Emenikeye ilk yarıda giriş şekli olsun daha sonra penaltı pozisyonu olsun bunları konşanıda görmedik. Hakem iki takım içinde kötüydü o maç kontrolü kaybetti maçtan koptu.

BU ligde maç kazanmanın formülü maalesefe bu. Beşiktaş ligin başından beri böyle oynamış olsa iddia ediyorum şu an yarıştan kopmamış olurdu. Topun ve oyunun kontrolü genellikle Antalyaspor’da... Savunma güvenliğinden ödün vermek istemeyen topun arkasına takım halinde dizilen kendi yarı sahasında bekleyen bir Beşiktaş.. Girdiği pozisyon aylardır girdiğinden fazla..

SAKATLIKLAR yüzünden kadro zaafiyetinin yaşandığı haftalarda oynanan zorlu G.Saray ve Bursaspor maçları da benzer bir futbolla kazanılmıştı. Kurguya ona göre yapsan, takımı bu oyuna programlasan daha da alasını yaparsın.

KOLAY olan bu.. Zor olan diğeri..

DÜŞÜK bir tempo.. Kontrollü bir oyun... Kısaca: Süper Ligimiz’in futbolu...

TEMPOLU, önde baskı yapan, sürekli gol arayan, topu rakibe vermeyen Beşiktaş’tan eser yok. Rakibin hatasını kollayan yavaş bir takım var sahada.. Daha fazla faul yapsalar tam Süper Lig oyunu tamamlanacak...

İYİ mi böyle? Beğendik mi? Beğendiniz mi?

SKOR yazarlığı yapmak kolay.. Böyle oynayarak kazanmak inanın çok daha kolay...

İLK yarıdaki durgun oyuna rağmen iki tarafın da gole yaklaştığı pozisyonlar vardı. Antalyaspor ağır bir takım ve orta alanda rakibi genellikle faul yaparak karşılamayı tercih ediyorlar. Uzun toplarla oyunun yönünü değiştirmeyi tercih ediyorlar, farklı bir oyun yapısı var. Ancak ilk golü yerler ise geri dönmeleri zor bir yapıları var.

EKREM Dağ’ın golünden sonra Beşiktaş ihtiyacı olan morali buldu ve ayağında topu çok tutan Ricardo Quaresma’nın da çıkmasıyla daha iyi pas yapan bir takım görüntüsüne kavuştu. Antalyaspor kalecisi Ömer Çatkıç’ın pozisyon hatasını çok iyi değerlendiren Guti’nin akıl dolu serbest vuruşu ise az görülen türde bir goldü..

BEŞİKTAŞ kazandı. Ancak bu oyun ne Schuster’in istediği oyun.. Ne de bizim beğendiğimiz bir oyun değildi.

KAZANMAK herşey mi? Dün için belki öyleydi ama bu oyuna oyum her zaman “hayır”.

Güntekin ???????? Hani hakem Güntekin??

İnsan utanır bari gol ofsayttı de be adam.

Valla güzel kardeşim resmen cambaza bak düzenini yemeye başladık. Çok net söylüyorum Beşiktaş haklıdır, haksızdır zerre umurumda değil. Ama Beşiktaş ön planda tutularak, Fenerbahçe'nin karıştırdığı haltlar gümbürtüye gidiyor.

Geri plandan istedikleri gibi çalıp oynuyorlar. Hatta bu işe Fenerbahçeli'lerin nasıl sevindiğini de İbrahim kardeşimizin mesajı gösteriyor :)

Beşiktaş vs. gündemiyle bu ülkede Fenerbahçe'nin yaptıklarını unutacak ya da geri planda tutacak Galatasaraylılardan değilim.

Olaya da böyle bakıyorum ;)

Ne calip ne oynuyorsak 30 senedir bi Turkiye kupasini alamiyoruz...

Ne calip ne oynuyorsak 2 seferdir son dakikada sampiyonlugu verip kendimizi rezil ediyoruz...

Heralde biraz ciliz calip ciliz oynuyoruz....????

Kimsenin bisey calip bisey oynadigi yok hepsi Komplo teorisi hepsi varsayima dayali realiteden uzak kurgu senaryosu....birakin bu isleri artik.....

Şimdi Ibrahim arkadaşım tek birşey soracağım,içtenlikle cevap vereceğini umuyorum.Emre Belözoğluna karşı hakemler, diğer oyunculara nazaran iltimaslı mı değil mi?

Sevgili ege evet hakemler emre ye karsi iltimasli ama bunu sen kalkip Fenerbahce ye torpil geciliyor olarak yorumlayamazsin

Emre nin bireysel olarak hakemlerin uzerinde kurdugu psikolojik bi baski bu ...

üzgünüm ama beşiktaşın 35 senedir hakkı yeniyorsa yuh yani...

hani o 35 senenin ilk 10nunda 5-6 şampiyonlukları var nerdeyse en azından...

onun dışında beşiktaşın -hatırladığım- hakem hatasıyla kaybettiği maçı yok.

bi sergenin ilk zamanında vanspora attıkları bi frikik vardı karlı bir maçta...

ama hakem hatasıyla kazandığı çok maç var...

en aklıma gelen tuncay fenerde oynarken kel bir oyuncu tarafından 30 kere falan faule uğramasıydı vs..

Güntekin ???????? Hani hakem Güntekin??

İnsan utanır bari gol ofsayttı de be adam.

evet utanirkende sivoka atilan dirsekle matteonun attigi dirsegin ne farki var onuda gorur ve soylenir evet utanmak iyi insanlara mahsus bi duygudur

daha 5 dakikadda penalti kirmizi eksik antalyada konusulur hazir utanmisken ,ama hayir ortaliga bile getirilmez bu goruntu getirilse bile pozisyon icabidir!

markonun gordugu kirmizi hani carsili firatin verdigi dakika 10 aurelloya yapilan faul aynisi birisi sari digeri kirmizi

evet utanmak guzel bi duygudur durust insanlarin hissetigi hissedebilecegi

almis eline tekeli birileri istedigi goruntuyu verir istemedigini hic gostermez karsida hakemi doverler soverler ses cikmaz tertemiz bir lig inonude futbolcunun burnunun killarini bile ceker bunlar

sonrada cikip maval okurlar yersen!

Faşist Platinide bjk nin hakkını yedi Avrupada Kievden 8 yediler. Yoksa elerdi bjk zaten Dinamo Kievi demi Güntekin ???

Ben aslında Güntekin'i severim, ama balık baştan kokuyor herkesin dediği gibi.

Sonuçta Güntekin'de Beşiktaşlı ama öyle bir başkanları var ki babası olmasa çırak olamaz. Zeka yok, karizma yok, sadece para var. İki kelimeyi birleştirip mantıklı cümle kuramayan bir adam. E yönetimi de Demirören'e yakın bir entellektüel kapasiteye sahip. Bunlardan mantıklı düşünmelerini bekleyip '' ya biz öyle takım kurduk ki dünyada böyle futbol anlayışı kalmadı, Arjantin nasıl yıldızlarla Almanya'dan 4 yediyse bizde öyle 4 yeriz, bunlar öyle adamlar ki Ronaldo ile birlikte kupalarda yoklar'' demelerini bekleyemeyiz. Bu gibi Beşiktaşlılar'da bu yönetimden biraz kapınca hafif moronlaşma başlıyor.

Üst Alt