Günün Banko veya Sürpriz maçları - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günün Banko veya Sürpriz maçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Günün Banko veya Sürpriz maçları

Ahmet diğer iki maça bir de Randers maçını ekleyebilirsin. Zaten çok kısır bir maç takvimi var. Hafta sonuna ayrıca güzel bir üst kuponu yaparız :)

Bizim maça gelince 5 oran cidden iyi bir oran netice de risk alıyorsan karşılanabilir olması lazım 5 oran da gözüme gayet güzel gözüktü :)

Hehe abi bu mesajini görmeden Porto ve Zürih maçina üst oynamistim :) Iyiki de görmemisim mesajini :) Yine iyi bir para aldik, 150 euro kar ettim sayesinde... Tutan kuponlarimin fotografini çekiyorum, hepsini paylasacam :)

Hehe abi bu mesajini görmeden Porto ve Zürih maçina üst oynamistim :) Iyiki de görmemisim mesajini :) Yine iyi bir para aldik, 150 euro kar ettim sayesinde... Tutan kuponlarimin fotografini çekiyorum, hepsini paylasacam :)

Ahmet zaten elimden geldiğince yüksek ihtimal olanları vermeye çalışıyorum. Bir tane daha isteyince Randers'i önerdim. Görmemene de sevindim :) Zira benim kuponlarımda yoktu :) Bu akşam Porto'nun 7+sından direkten döndüm artık malumunuz olduğu üzere 7+ takıntımdan mütevellit bir durum :)

Ama bu gece son saniyeler kurtardı beni Zürih'in son saniye golü ve Villerea'in ilk yarının sonlarında attığı gol 2'den 1'i tutturmamı sağladı ki oda yetti arttı bana. Benfica handikaplı sıfır yapmıştım o da gelmiş oldu.

Kazancın bol olmaya devam etsin :)

Sagolasin abi, sen üst önerilerine devam et, biz yakinda köseyi döneriz zaten :) Verdigin iki Porto ve Zürih maçlarina 80 euro yatirmistim, 230 euro kazandim sayende... Keske daha fazla oynasaydim:) Geçende 600'a yakin aldik, valla ne kadar tesekkür etsek az...

Hafta sonu Galatasaray'a yüklü para yatirmaktan vazgeçtim, dört maç oynayacagim iki tane üst maçi bekliyorum senden.. ;) ;)

Ahmet ben zaten bu tek maça yüklü girme olaylarına çok sıcak bakmıyorum. Sene de tek maça yüklü oynadığım ya bir ya ikidir onu da şeytan dürter :) Genelde sistem yapıyorum. Kendime göre garanti gördüğüm 3-5 maça yüklü dalıyorum. Onun harici hep sürpriz arıyorum :) Yarın ve hafta sonu programını inceleyince yine bir şeyler çıkarmaya çalışırız. Şansımız bol olsun diyelim :)

106 Aachen - Oberhausen

108 Hertha - 1860 Münih

117 Sivas - Gençlerbirliği

139 Werder Bremen - Wolfsburg

144 St Patricks - Drogheda

151 Valladolid - Barcelona Atletic

Napoli-Genoa.........2/2........ 19.00

Kasımpaşa-Konya...H1......... 4.00

R.Club-R.Plate........H1......... 6.50

2 misli....

988 Tl

Ahmet karadağ Standard Liege - Gent maçına yorum alalım:)

Gent'in kadro çok vasat, adamlarin hedefinde sampiyonluk var ama hala kadronun en büyük yildizi Trabzonspor'dan kovulan Thijs... Inan Sarp'tan beter... Hiç bir hedefleri de kalmadi, Brugge farki iyice açti... Standard bu maçi rahat alir, hatta handicap bile olabilir... Eger kazanirlarsa, Sampiyonlar Liginin kapisini açacaklar:)

1 oyna, rahat et..

Belçika Liginden iki maç daha söyleyeyim...

Lierse - Cercle Brugge = çifte sans 1

Lokeren - Genk = 2

Bu arada dipnot ekleyeyim, Cercle Brugge'de 3 yil futbol oynadim :D

ben lier de yasiyorum,lier halki bu hafta ki maca cok önem veriyorlar,futbolcular da yine ayni sekilde.

lierse alir diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt