Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımı

Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımı

b-287831-anti_fb_emzik.jpg

yanarım yanarım 7-8 tane gol atacağımız maçı 3 golle bitirdiğimize yanarım aslında yanmam ama bu fb lileri gördükçe yanarım ama yanmamalıyım da bi yandan.. kafam karışık

Tanıdığım gelmiş geçmiş en büyük Orman Çocuklarından birisin. Ne olduuuuuuuuuuuuu çokmu acıttık. Aldınızmı 3 ün 1 ini!!!!

Haha

Selçuk ile çay mevzusundan sonra dünde çakınca bunalıma girmiş cürcan:ka21:

Gürcan Bilgiç

Renkdaşlar kusura bakmayın konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum ama gürcan bilgiç gevşeğinin yazısını okudum.Sinirlerim gerildi(ne kadar gereksiz olsa da).Bu yazıyı burada paylaşmak istedim.Ben kendimce bir kaç cümle ile cevap verdim.Bu adamın eziklik duygusunu bastıracak bir kaç şey yazdım.Sizden ricam gevşek arkadaşa bir kaç cevap vermenizir.Muhtemelen herkes değmez bu adam diyecek ama böyle aç bir insanı doyurmak gerektiğini düşünüyorum.

Gevşek Yazısının bir böülümü;

RÖVANŞTA AYDINUS YOK!

Tüm bunların üstüne ekleyebileceğimiz Fırat Aydınus kararları da var elbette. Kendisini bilmesek, "Bu maçı bir türlü Galatasaray'a kazandırmalıyım" kararlılığında olduğunu söylerdik. Net penaltı pozisyonunda Caner'e kart çıkartıyor, benzerlerinde düdüğünü çekinmeden çaldığı ikili mücadelede, Elmander'e devam emri veriyor, son adamdan Semih Kaya atılabilecekken, Semih Şentürk'e dönüp "faulü sen yaptın" diyor, yardımcının zamansız kaldırıp vazgeçtiği bayrağını, doğruya döndürdüğü F.Bahçe atağını, G.Saray defansından önce sonlandırıyor. Bütün bunlardan sonra sonuca etki eden hatası yoktur deyip överler kendisini. Tüm Fenerbahçeliler Saracoğlu'nda Aydınus'suz Galatasaray'ı bekleyecekler sabırsızlıkla. 1300 gün sonra sevinmeyi hatırlayan ezeli rakiplerinin, bu galibiyetine elbette saygı duyarak...

Cevap: Gürcan Bilgiç

ben su saçmalığı anlamıyorum 1300 gün nedir arkadas..Görende sanki hergün maç yapıyoruz sanır..o 1300 günde 5-6 maç filan yapılmıstır yani durum bu. 6 maç sonra galip geldi demiyorlarda 1300 gün filan saçmalıyorlar.

Cevap: Gürcan Bilgiç

Söylecek lafları yok salak salak üretmeye başladı ezikler.Çok acıyorum bunlara.Kendilerini avutmak için ne dyeceklerini şaşırıyorlar.

böyle angutlari kaale bile almayin gülün gecin.önce onlar bizi nasil yendiklerini baksinlar.hep hakem kararlari ile yenildik eziklere.yenildigimiz maclarda bile ezdik.

Bu adam kalem falan tutmuyor bence, delik olan bir tarafını dişi olarak kullanarak kalemi sokuyor öyle yazı yazıyor.

Çocuklar gibi zırlamış.Okadar güzel şey yaşandı maçta Hocaların aralarında toplantısı,Alex ile bizim Hocanın diyalogları sen yazarsan gazeeteciyim diyorsan bunlardanda bahset böyle gerzek gerzek konuşacağına.Yazık işte böyle ellerinde kalem olan terörister yüzünden bugün kazanmak uğruna şike yapanlar Metriste.

bu maçın rövanşı hükmen koyulmuşluk olacak sizin için sevgili gürcan

Üst Alt