Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Cevap: Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Keita ve Elano

Galatasaray'ın yeni transferleri çok sansasyon yarattı. Alıcı gözle baktığımızda Keita'nın sezonu büyük hayal kırıklıkları ile geçirmesi kaçınılmaz gibi. Gaziantep'te sahada yoktu. Hücum aksiyonlarının içinde rol almayı bırakın, top kayıplarıyla rakipten bile oynadı diyebiliriz.

Peki düzelir mi?

Lyon böylesine bir oyuncudan vazgeçtiğine göre, Galatasaray'ın da işi zor.

Elano ise duran top ustası. Ama tempo sıkıntısı var ve yine takım savunmasında özverili değil. Yetenek olarak Deivid'in önünde mi diye düşünüyorum. Bence değil. Şöhretleri olan oyuncular ama, o kadar. Zaman kimi haklı çıkartacak göreceğiz. Fakat Galatasaray'ın yükünü yine Arda çeker.

Bu oyuncuların milli olmasına gelince... Kleberson ve Ricardinho da geldiklerinde milli takım oyuncularıydı.

GÜRCAN BİLGİÇ.....

Futboldan anlıyorum diye geçinenlerin hali :D

Yahu be adam bari saygı duy. Duysan böyle rezil olmayacan. Elano'nun bilmem kaçıncı maçı olmuş Brezilya Milli takımında. Orda senin bilmediğin, tek maçta göremediğin şeyleri görmüş insanlar olabilir. Konuş gene ama açık kapı bırak.

Keita denen adama dünya para saymışlar. Otur iki videosunu izle. Hani en azından youtube'dan. O zaman tamam ben yine zehrimi akıtayım ama bu herifte hakkaten bişeyler olabilir. Bu koskoca Lyon klübü de salak değildir heralde der azcık temkinli konuşursun. Lafı gerektiğinde çevirebilecek bi kaçış yolun olur.

Neyse müstehak diyoruz. Böylesine müstehak.

Duvarına çerçeveletip assın bu yazıyı. İşte ben futboldan bu kadar anlıyorum sene 2010 diye.

Gürcan Bilgiç bize Gio hakkındaki fikirlerini de söyler misin?

Gürcan bugün babanın hakemle ilgili saçmalıklarını büyük bir keyifle okuyup mıçımla güleceğim emin olabilirsin :bgking1::bgking1:.Yarın Gürcan'ın babası Necati Bilgiç'in yazısının başlığı belli ''Hakem Rezaleti''.Eziksiniz öyle kalacaksınız angutlar :coffee::coffee:

yanlı yorumlar bunlar, boş konuşmalar... beğenmediysen sebebini de söyleyeceksin oyle ortaya laf soyleyeyim, olmaz oyle...

Gürcan doğru söylemiş,

Deivid > Elano

Kazım, Ali Bilgin, M.Topuz, > Keita

:boohoo::boohoo::boohoo:

Keita o golü atınca acaba ne düşündü Gürcan... :D

bir spor yazarı bu yazıyı yazabiliyorsa ben dahil herkes bu işi yapar.

gürcan bey kaç defa izlemiş elano yu bunları yazabiliyor

duran top mu sadece ?

ani uzun tek paslarla takımı nasıl atağa kaldırdığını göremiyor mu

bir kaç posizyonda kademeye girdi bunu görmedi de defans konusunda bunları yazdı

bu ülkedeki futbol markasına yakışan yazar kendisi

Üst Alt