Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Guti falan gelmesin,kazanmaya aç,genç adamlar varken...

Gelen yabancı hem genç olacak,hem yetenekli olacak,hem buraya koşa koşa gelecek üstüne bu ülke futboluna ayak uydurup canla başla mücadele edecek peki çok güzel.O zaman bize bu tip tanıdığın bildiğin birkaç örnek verirsen eğer daha güzel olur.Guti'ye gelmesin dediğine göre aklında bir sürü oyuncu olmalı bu kriterlere uyan

Arkadaşlar tek transfer guti olmayacak heralde,madrid gibi paraya doymuş klupte fazla para istemez,elano giderse 2 gitmesse 1 adam daha alırız oraya taş gibi ortasahamız olur.Guti bütün maç yatsın 1 pasla maçı kazandırır,guti varsa umut vardır :D Adam koskoca madrid ortasahasını tek başına toparlıyor

:animation::tiphat:

Gelen yabancı hem genç olacak,hem yetenekli olacak,hem buraya koşa koşa gelecek üstüne bu ülke futboluna ayak uydurup canla başla mücadele edecek peki çok güzel.O zaman bize bu tip tanıdığın bildiğin birkaç örnek verirsen eğer daha güzel olur.Guti'ye gelmesin dediğine göre aklında bir sürü oyuncu olmalı bu kriterlere uyan

Yok,örnek vermek zorunda değilim.Onu da nereden çıkardın.

Sadece sisteme uygun,yatmaya değil savaşmaya,yaşlı değil,genç adamları almak istiyorum.Onun gerekliliğine inanıyorum.

Yeter artık Türkiye'ye gelen yıldızların bizle ta.ak geçmesi.

cambiasso :)

Bana bir tane 25-27 yaşlarında Guti kadar iyi pas atan ve bize gelmek için can atan birini söyle

Arkadaşım sana neden söylemek zorunda olayım ben.Onu bana açıkla.Ben sana düşüncelerimi söylüyorum.Savaşmaya gelen adamları almaktan bahsediyorum.Piyasada yok mu böyle oyuncular.Mantıksız olma.30 küsür yaşındaki adam gelecek 1-2 yıl kalacak,geri dönüşü olmayacak diye bir oyuncuya yıllık 2,5-3 milyon euro vermek bize has birşey heralde.

Ben nereden bileyim bize gelmek için can atan adamı,ettiğin laflara bak.Sanki Guti bize gelmek,oynamak için can atıyor.

sadece guti ile olmaz ama yanında bide defansifbiri alınmalı ki alınırsa ikiside süper ötesi olur

az önce ligtv`ye ispanyadan bir muhabir baglandi, ve bu haberi dogruladi..

guti den bahsediyoruz.

ligimizde alex nasil tek basina tum takimini sirtliyorsa guti de o demektir bizim icin.

forma satttirmaz ama kupa kazandirir.

========== ufuk =========

===ugur==neill===balta==transfer

======== transfer==========

=====hamit====guti =======

=keita==============babel

======= milan baros =======

Guti mi olur veya onun gibi pas beceresi, liderlik vasfı olan başka biri mi olur bilemem ama mutlaka öyle biri alınmalı. Bizde oynatılmak istenilen sistemde klasik 10 numaranın yeri olmadığı söyenir ve bu yüzden hep Barcelona örnek gösterilir ama Barcelona'nın her dönem bünyesinde bu tip oyuncu bulunmuştur. Stockhov gibi, Figo gibi, Rivaldo gibi, Ronaldinho gibi ve de Messi gibi.... Biz de de olmalı. Bu yıl bunun sıkıntısını çektik. Kim ne derse desin. Bir tek Arda ile olmuyor bu işler.

Cambiasso???Arkadaşım Cambiasso'yu sen 20 yaşında falan mı sanıyorsun?Diyelim ki sandın,Inter'in banko oyuncusunu alabileceğimizi mi sanıyorsun?

arkadaşım öncelikle ben cambiassoyu 20 yaşında demedim 30 yaşındadır kendisi.ikincisi elanoya verdiğin bonservisi intere ver bak sana veriyomu vermiyormu...zaten sezon başı öyle yapılsa bu durumdada olmazdık saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt