H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Komplo teorisi ve paronaya bu. Artık neredeyse yolda yürürken ayağımız taşa takılıp düşsek ABD yaptı dfyeceğiz. Türk insanındaki bu ABD korkusu ve nefretini anlayamıyorum. Madem böyle büyük gücü var ABD nin en büyük rakipleri Rusya ve Çin'i neden yerle bir etmiyor ? İsrail olayı farklı İsrail gerçekten de şerefsiz ve nefret edilecek bir ülke ama ABD konusunda çok ön yargılı bir milletiz
Abd israilden kat kat daha şerefsiz bir ülkedir.Kendi insanlarını öldürecek kadar cani bir ülke bunlar.Önyargıyla falan alakası yok.

Komplo teorisi ve paronaya bu. Artık neredeyse yolda yürürken ayağımız taşa takılıp düşsek ABD yaptı dfyeceğiz. Türk insanındaki bu ABD korkusu ve nefretini anlayamıyorum. Madem böyle büyük gücü var ABD nin en büyük rakipleri Rusya ve Çin'i neden yerle bir etmiyor ? İsrail olayı farklı İsrail gerçekten de şerefsiz ve nefret edilecek bir ülke ama ABD konusunda çok ön yargılı bir milletiz

PArdon la silah derken başka birşey anladım , konuya son mesajdan başalrsan böyle olur tabi :eek:

İlluminati diyorsun ``Komplo teorisi yaeeee``,haarp diyorsun ``Komplo teorisi yaeee``.Biraz şüpheci olun yahu.En basitinden şu blogu okuyun,farklı kaynaklardan araştırmalar yapın.

Dönemin başbakanı Ecevit araştırılsın demişti haarp konusunu gazetelere filan çıkmıştı çok net hatırlıyorum.17 Ağustos gününe ait verilerin silinmiş olması tesadüf müdür?

aslında böyle bir olay varsa iyi amaçlı olarak kullanılabil,ir malum istanbulda büyük bir deprem olacak en azından haberli olur can kaybı az olur tövbe yarabbim

Bizim pkkyı yok edecek gücümüz var mı yok mu ? Varsa neden yok etmiyoruz sence?

PKK ile bunun ne alakası var anlamadım. Normal savaş olsa PKK nın kökü kurutulur ama adamlar terör örgütü dağda bayırda pusu kuruyor. Terörle mücadele etmek normal savaştan çok daha zor bir şey. ABD yıllardır El kaide ile mücadele ediyor onlarda henüz başarılı olmuş değil mesela. 2-3 ay eğitim almış askeri 10 yıl dağda eğitim görmüş peşmergenin üstüne yollarsak başarılı olamayız tabi. Strateji ve taktik yanlışlığı yüzünden başarılı olunamıyor PKK terörüne karşı. Bir dönem terör bitmişti neredeyse bu ülkede ( Derin devlet diye adlandırılan dönem Mehmet Ağar, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz vs dönemleri ). Sonradan tekrar hortladı terör. O dönem profesyonel timler, özel harekatcılar mücadele ediyordu terörle şimdi 2-3 aylık askeri yolluyorsun komutanı emir veriyor sonra kaçıyor . Böyle başarılı olamazsın ki teröre karşı

PKK ile bunun ne alakası var anlamadım. Normal savaş olsa PKK nın kökü kurutulur ama adamlar terör örgütü dağda bayırda pusu kuruyor. Terörle mücadele etmek normal savaştan çok daha zor bir şey. ABD yıllardır El kaide ile mücadele ediyor onlarda henüz başarılı olmuş değil mesela. 2-3 ay eğitim almış askeri 10 yıl dağda eğitim görmüş peşmergenin üstüne yollarsak başarılı olamayız tabi. Strateji ve taktik yanlışlığı yüzünden başarılı olunamıyor PKK terörüne karşı. Bir dönem terör bitmişti neredeyse bu ülkede ( Derin devlet diye adlandırılan dönem Mehmet Ağar, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz vs dönemleri ). Sonradan tekrar hortladı terör. O dönem profesyonel timler, özel harekatcılar mücadele ediyordu terörle şimdi 2-3 aylık askeri yolluyorsun komutanı emir veriyor sonra kaçıyor . Böyle başarılı olamazsın ki teröre karşı

Alakası olmadığını anlayınca editledim zaten konuya balıklama daldığımı söyledim ;)

Komplo teorisi ve paronaya bu. Artık neredeyse yolda yürürken ayağımız taşa takılıp düşsek ABD yaptı dfyeceğiz. Türk insanındaki bu ABD korkusu ve nefretini anlayamıyorum. Madem böyle büyük gücü var ABD nin en büyük rakipleri Rusya ve Çin'i neden yerle bir etmiyor ? İran yıllardır tehdit ediyor ABD yi neden İran'a uygulamıyor bu devasa gücü ? İsrail olayı farklı İsrail gerçekten de şerefsiz ve nefret edilecek bir ülke ama ABD konusunda çok ön yargılı bir milletiz

Bu nasıl bi yaklaşımdır ya. Bi sen akıllısın zaten. Age of Empires oynuyolar sanki.

Birde herşeye komplo teorisi demek artık cok sıkmaya başladı. Sorsak herşey göründüğü gibi dersiniz. Gizli dolaplar dönüyo mutlaka. Herşeye komplo teorisi diyen arkadaşlar gözümde manipüle altındadır. 2 satır okumamış, olaya direk komplo beaa zaa diye atladıklarını tahmin ediyorum.

Temelde böyle bir cihaz var ama ne şekilde çalıştığı spekülasyon konusu.Bilinenler düşük frekanslı radyo dalgaları ürettiği ve iyonosfer üzerinde çalışıldığı.Belkide az bilinmesi yüzünden bu kadar komplo teorisi üretiliyor.Alaska da ki üstte tutulmasınnı temel mantığıda uçakları çok ciddi etkilediğinden hava trafiğini güvenli tutmak.Ayrıca ben denildiği kadar ileri seviyede bir silah-belkide şuan için- olduğunu düşünmüyorum.Eğer efektif olarak kullanılabilir olsaydı zaten bu diğer 2 süper güç tarafından belirgin bir tehtid olarak görülürdü.

Birde herşeye komplo teorisi demek artık cok sıkmaya başladı. Sorsak herşey göründüğü gibi dersiniz. Gizli dolaplar dönüyo mutlaka. Herşeye komplo teorisi diyen arkadaşlar gözümde manipüle altındadır. 2 satır okumamış, olaya direk komplo beaa zaa diye atladıklarını tahmin ediyorum.

Komplo teorisi tabi kardeşim. Millet 2 tane film izleyip kendince senaryo yazıp iteliyorlar millete. 17 Ağustos 'a ait hangi veriler silinmiş millet kendince resim yapıp boyuyor yada kıytırık bir ingilizce siteden 2 fotoğraf alıp kendini inandırıyor.*

Hobi oluşmuş bizim millette pek seviyoruz böyle şeylerle uğraşmayı. Zaten Marmara depreminin arkasından ABD çıkmasa şaşardım. Kendi iklimlerini düzeltsinler onlar 10 güne bir kasırga vuruyor adamları.

Komplo teorisi tabi kardeşim. Millet 2 tane film izleyip kendince senaryo yazıp iteliyorlar millete. 17 Ağustos 'a ait hangi veriler silinmiş millet kendince resim yapıp boyuyor yada kıytırık bir ingilizce siteden 2 fotoğraf alıp kendini inandırıyor.*

Hobi oluşmuş bizim millette pek seviyoruz böyle şeylerle uğraşmayı. Zaten Marmara depreminin arkasından ABD çıkmasa şaşardım. Kendi iklimlerini düzeltsinler onlar 10 güne bir kasırga vuruyor adamları.
O resimler bu siteden alınmıştır

Induction Magnetometer

bu sitede haarp projesinin resmi web sayfasıdır.

Şansa bakın 99 yılında kendi doğum günüm olan 7 Temmuzda da veri yok.

edit: 17 Mayıs 2000 'de de veri yokmuş.

ne kadar doğrudur veya değildir hiçbir fikrim yok ama ekşisözlükte bişey dikkatimi çekti;

forward maillerden, aydoğan vatandaş gibi adamlardan dolayı bu projeyi komplo teorisi olarak yaftalamakta bir sakınca görmüyordum. sonuçta bu konuda belge yok, kanıt yok, delil yok!

ama öte yandan kanıtlanabilir bir bilgi olarak şöyle bir şey var, 1997 yılında georgia üniversitesi'nde "conference on terrorism, weapons of mass destruction, and u.s. strategy" (terörizm, kitle imha silahları ve abd stratejisi) isimli bir konferans düzenlenmiş. bu konferansa abd savunma bakanı william cohen, senatör sam nunn ve senatör richard g. lugar katılmış.

dönemin abd savunma bakanı william cohen, konferans sırasında sorulan bir soruya verdiği cevap içerisinde ilginç bir ifade kullanmış:

"...others are engaging even in an eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves.

so there are plenty of ingenious minds out there that are at work finding ways in which they can wreak terror upon other nations. it's real, and that's the reason why we have to intensify our efforts, and that's why this is so important."

çevirisi şöyle:

"bazıları iklimi değiştirebilecek, depremleri ve volkanları elektromanyetik dalgalar yoluyla uzaktan tetikleyebilecek ekolojik terörle uğraşıyorlar.

yani diğer ülkelerin üzerine terör aşılamak için yollar arayan usta akıllar var. bu gerçek ve bu da bizim neden çalışmalarımızı yoğunlaştırmamız gerektiğini ve bunun neden bu denli önemli olduğunu gösteriyor."

yani abd savunma bakanı, ta 1997 yılında dünya üzerinde elektromanyetik dalgalar yoluyla yapay depremler yaratabilecek bir silahın var olduğunu, ya da böyle bir silahın geliştirilmesi için çalışanlar olduğunu söylüyor.

hani forward mailler, aydoğan vatandaşlar falan söyleyince komiğe vuruyoruz doğal olarak ama abd savunma bakanı böyle bir silah hakkında konuşuyorsa iş komplo teorisi olmaktan çıkmış demektir.

kaynak da abd savunma bakanlığı'nın resmi sitesi: https://www.defense.gov/transcripts/transcript.aspx?transcriptid=674

Komplo teorisi veya değil bilemem ama şu bir gerçek Türkiye'de depremler arttı. İklim değişikliği zaten var.

Şansa bakın 99 yılında kendi doğum günüm olan 7 Temmuzda da veri yok.

edit: 17 Mayıs 2000 'de de veri yokmuş.

Belli tarihlerde yok, evet ama bu "şu tarihte de yok, bunda da yok o yüzden geçersizdir bu hipotez" demek için yeterli değil.

Orda dikkat çeken bir gün öncesi ve sonrası olmasına rağmen tam 17 Ağustos'ta verilerin bulunmaması. Tam can alıcı nokta oradan bilerek alınmış gibi duruyor.

Üst Alt