H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Cevap: H.Şükür' den Galatasaray' daki Sorunlara Dair Açıklamalar

Eğer Hakan Şükür'ün başarılarını göz ardı edip sırf dini yaşantısı ve sempati duyduğu siyasi parti için ağır eleştiriliyorsa yazıklar olsun derim.At gözlülüğü ile bakmak denir buna.Ayrıca Kral başarılı değildir diyen adamı da Allah çarpar.Sevmiyorsanız bile saygı duyun.

Adam dede beyler. Sanki Metin Oktayı canlı izlemiş Dolmabahçe Stadında 1959 - 60 sezonunda . Yorumlara bak ya :D

Ne alakası var dedelikle? O zaman kimse Atatürk ilkelerini benimsemesin, kimse onu yorumlamasın.İlle izlemek mi lazım Metin Oktay'ı sevmek için.Metin Oktay Türk futbol tarihinin en büyük efsanesidir.Kimseyle kıyaslanamaz, kendisini onunla kıyaslayan ayıp eder.Terbiyesizlik yapmayalım.

Ben izledim o yorumu yaptığı programı. O yorumunda bilinçsiz taraftarı eleştirmekti amacı. "Metin Oktay'ın birçok rekorlarını kırdım ama ben bile onunla kıyaslanmam, o kadar büyük olamam; Arda yı bu efsane isimle denk tutmaya çalışanlar Arda'nın psikolojisine zarar veriyor" demek istedi. Düşnürken cümlesini ortada kestiği için o şekilde algılanıyor. Bu kadar saf olmayın.

Hakan Sukur bencil, karaktersiz, tarikatci, hizipci, kiskanc, paragoz bir adamdir.

Ayni zamanda lider karakterli ve caliskan da bir adamdir. O yuzden mitinglere cikiyor. O yuzden yillardir Galatasaray'da kaldi, o yuzden Hakan abisinin pesinden kosan bir suru futbolcu var.

Onun disinda geciniz, adam zaten bir roportajda kendinden baska herkese cakmis. Sorsalar, dunyayi vermeniz gerekir bu adama.

Hakan Sukur bencil, karaktersiz, tarikatci, hizipci, kiskanc, paragoz bir adamdir.

Ayni zamanda lider karakterli ve caliskan da bir adamdir. O yuzden mitinglere cikiyor. O yuzden yillardir Galatasaray'da kaldi, o yuzden Hakan abisinin pesinden kosan bir suru futbolcu var.

Onun disinda geciniz, adam zaten bir roportajda kendinden baska herkese cakmis. Sorsalar, dunyayi vermeniz gerekir bu adama.

Napıyosun eleştiriyomusun yoksa övüyormusun ?

Hakan Şükür'ü asla samimi bulmam.Bunun siyasi ve tarikat ile ilgisi varsa allah belamı versin.Adam kendisini resmen tanrı olarak görüyor, resmen hizipçilik yapıyor, hakan ünsal ile birlikte dışarıdan yapmadığı şey kalmadı.Bu kadar ego manyağı bir adam görmedim.

Hakan Şükür'ü asla samimi bulmam.Bunun siyasi ve tarikat ile ilgisi varsa allah belamı versin.Adam kendisini resmen tanrı olarak görüyor, resmen hizipçilik yapıyor, hakan ünsal ile birlikte dışarıdan yapmadığı şey kalmadı.Bu kadar ego manyağı bir adam görmedim.

herif ne dediyse bastan beri cikiyor adama hala hizipci diyorsunuz bende bunu anlamiyorum

Size göre GS de oynamış tüm futbolcular karaktersiz, Teknik Direktörler şerefsiz. Bide bu takımı tutuyonuz ya.

Hakan Şükür buradaki sağda solda gördüğünüz ego dolu yorum yazan adamlardan farkı yok.

iyide bu sagda solda gordugun adamlari hakan sukurle karsilastirma

adam internette yorum yazarak hakan sukur olmadi

trtde program yaparak da olmadi

her seyi dort dortluk falan degil tabiiki ama su an yasayan akli calisan bunamamis ve GSi seven en buyuk adam oldugunu da unutmayin

edit: hagiden sonra

herif ne dediyse bastan beri cikiyor adama hala hizipci diyorsunuz bende bunu anlamiyorum

Bende.

Hakan Şükür bu yönetim şurda yanlış yaptı, Arda'nın sakatlığı psikolojik falan diyor, cevap şu:

Hizipçi,tarikatçı,karaktersiz. :)

Tamam da ne alaka yani ? Futbolla ilgili bir yoruma ''tarikatçı bu adam yha'' diyerek yorum yapınca amacın bağcıyı dövmek olduğu belli oluyor zaten.

Düşene tekme vurmak ne karakterli bir davranıştır ? Hakan Şükür de kulüpten kavga olmadı açıklamasını bilip bilmediği şeylerle tersini söylüyor. Varsa bildiği birşey çıkıp söylesin. Varsa elinde foto göstersin ki bilelim.

Bizim bildiğimiz karakterli Hakan Şükür bu değildi ama bazı şeyler demekki onun da karakterini bozmuş.

Bende.

Hakan Şükür bu yönetim şurda yanlış yaptı, Arda'nın sakatlığı psikolojik falan diyor, cevap şu:

Hizipçi,tarikatçı,karaktersiz. :)

Tamam da ne alaka yani ? Futbolla ilgili bir yoruma ''tarikatçı bu adam yha'' diyerek yorum yapınca amacın bağcıyı dövmek olduğu belli oluyor zaten.

Sana mi soracagiz yorum yaparken? Hakan Sukur'le ilgili bir konuda adamla ilgili goruslerimizi belirtiyoruz.

O zaman "Ercan Saatci evlendi" diye konu acayim bakalim herkes hayirli olsun, masallah mi diyor yoksa p.c ercan mi diyor?

Hakan'i savunma adina boyle basit mantiksal celiskilere dusmek Taha Ugur Ozdemir markasina hic mi hic yakismiyor

Size ne Hakan Şükür'ün dininden imanından hocasından şeyhinden...

Size ne...

Sen Galatasaray'a verdiklerine bak...

Öncelikle belirteyim de sonra siyasi düşünce falan iddaları ortaya atılmasın, herhangi bir siyasi görüşüm yok, kimseye oy vermedim bugüne kadar,

Attığın gollerden sonra çok sevindik, çok mutlu olduk, büyük başarılar kazanan ekibin en önemli taşlarından biriydin. Hepsine saygım sonsuz..

Ama bir susun artık yaaa yeter, hakikaten yeter,

sen de sus, Şaş'ta sussun, Ünsal'da sussun,

Biliyoruz hepinizin kuyruk acısı var,

Sırf bu kuyruk acınızın yüzünden, içinde doğrularınız olsa bile bu konuşmalarınız sizi daha da antipatik yapıyor, en azından benim nazarımda,

Konu Metin Oktay'a da uzanmış ya, bir iki kelam da ben edeyim.

Futbolunu izleme şansım olmadı ama vefat etmeden önce TV programlarında çok seyrettim Rahmetliyi,

Utangaçvari duruşunu, beyefendi kişiliğini, tertemiz yüzünü iyi hatırlarım.

Bırakın futbolculuğunu, golcülüğünü, krallığını

Sırf bu yüzden bile ne sen, ne Arda, ne de bu takıma emeği geçmiş bir başkası

Rahmetlinin gölgesi bile olamazsınız.

Selen Olsen'in abilik düzenine dair düşüncelerine de sonuna kadar katılıyorum.

Bu aşiret düzeni Hakan Şükür zamanında kurulmuştur. Hala da lafı edilmektedir.

Profesyonel futbolculuk ve abilik :)

Hayri....bencil, karaktersiz, tarikatci, hizipci, kiskanc, paragoz bir adamın senin tuttuğun takıma uzun yıllar kaptanlık yapması eminim sana bayağı acı vermiştir. Aksi durumda sana da bu sıfatlardan gerekebilir.

Ya yazmayim yazmayim diyorum iki tane savunma var forumda sacma sapan hic bir dayanagi olmayan.

1. Alin size Mustafa alin size Ayhan

2. Siyasi gørusten dolayi elestiriliyor.

Bakin diyorumki simdi cok basit bir sey yazdigim. Hakan egosantrik birisidir. Her zaman ben hangi aciklamasini okudum ise kesin bir sekilde yabancilara laf atar ve kendi yaptigi fedakarliklari anlatir. Simdi bunun neresi siyasi ? Tartisilcaksa bu tartisilsin. Niye surekli yabancilara laf atiyor niye surekli ben ben diyor niye zamaninda Arda'nin kaptanligi icin icten ice destek verdilerde simdi hayir diyor. Siz zannediyor musunuz ki Hakan orda bile kendi kaptanligina atifta bulunmuyor. Nasil metin okuyorsunuz orda Arda'nin kaptanligi ile dedikleri daha sonra Bulent ya da kendi ørnegini vermesi cok mu tesaduf cok mu iyi niyetli sizce. Hakan sutten cikma ak kasik mi ? Lincoln'e ne olduysa neyse derdi elestirir tamam elestirsin para para diyor. Sormazlar mi o zaman Hakan Gøkhan'i niye elestirmiyorsun surekli o da 2 milyon civari para aliyor. Ama Baros bir sekilde onu bile elestirir ya da digerleri onlari neden yabancilari elestirdigi kadar elestirmiyor?

Hakan'in tutarliligi sifir.

Edit: Simdi mesala Hakan cok hizmet etti sunlari yapti bunlari yapti denir. Bu yazida ona dair yapmadi etmedi diye hic birsey yok. Sadece tutarsiz olmasi hatta yabanci dusmani olmasi ve egosantrik olmasi sorun olan. Mesala bu demek degilki Galatasaray'a uzun yillar hizmet etmedi basarilarda pay sahibi olmadi. Fakat simdi døner dolasir bir sekilde ya siyasetten dolayi elestiriliyor ya da kimse gecmisi bilmiyor noktasina gelir tartisma.

Üst Alt