Haddini Bil Osman Tanburacı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haddini Bil Osman Tanburacı

Cevap: Haddini Bil Osman Tanburacı

Bigün Webo'da öyle bi tekme yerse anlar kırmızı kartın sebebini.

Webo topa uzanmaya calısıyo, yani amacı Semih'ten once topa dokunmak zaten gözlerine bakınca belli oluyor. Semih ayağını uzatınca kaza oldu. Direk kırmızı olur mu abi bu ? İsteyerek yapmadı ki Webo... Zaten çıldırmasından belli, içeri girince bile zor tuttular adamı.

Hacı okadar çok yazp sildimki kafayı toparlayamadım.

Webo tehlikeli ve sakatlayıcı olarak olaya dalıyor Semih'in de orada olduğunu bile bile ve Semih'in bileğe tabanı ile basıyor kırmızı hacı işte.Adam bikere tehlikeli geliyor bileğe basmasa bile uyarı veya sarı almalı zaten bileğe basınca atılıyor.

adamın çıldırmasına ise aldanma dünyada ne cevherler var böyle kafa koparıp çıldıran.

[video=youtube;OXgErXntGdY]https://www.youtube.com/watch?v=OXgErXntGdY[/video]

32. saniyede durdurun. Semih topa yetismis yerde, Webo belki yarim metre otede ayagi kaldiriyor ve direk tabanla giriyor.

Cok tepki veren dogru soyluyor diye bir mantik mi varmis?

Abi şu videoyu izleyin 1:41 e alın olayı anlayacaksınız zaten adam tabanı kaldırıyor öyle geliyor.Dün bende lk boşa atıldı dedim ama bu açıdan ızleyınce hersey net kaptıracağını anlayınca tehlikeli giriyor

sırf terim le araları bozuk diye kulübüme b.k atıyo. "bıyığını s........ osman by terim" :asd:

Webo topa uzanmaya calısıyo, yani amacı Semih'ten once topa dokunmak zaten gözlerine bakınca belli oluyor. Semih ayağını uzatınca kaza oldu. Direk kırmızı olur mu abi bu ? İsteyerek yapmadı ki Webo... Zaten çıldırmasından belli, içeri girince bile zor tuttular adamı.

Kusura Bakmada demin hoca yazdim

Simdi Futboldan anlamadigini yazacagim

Bak Webo poziyona iki tabanini gosterek Tehlikeli giriyor

Semihe Tutmasa dahi Topa oyle girmek Tehlikeli Oyun diye En Direk Serbest vurus olur

Bu ise direk Semihin bilegine daliyor?

Eger bir sey yoksa o zaman her kese Topa Karete fendleriyle girsin nede olsa bilerekden yapmiyor kaza iste

FUTBOLDA TABANLA TOPA GIRILMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

he hakem Webo'nun bilerek 4 saniye oncesinden zekice Semih'i sakatlamayı planladıgını dusunduyse, ona diyecek birsey yok.

Arkadasim Futbolda Zaten Taban gostererek girmek tehlikeli oyun

Belliki hakem Semihe girdigini anlamis ve Kirmizi Kartla cezalandirmis

He Semih yalandan kivmis olsaydi Hakemi aldatti derdik

Amma iste Ayak biuleyide ortada

Bu Normal bir faul poziyonu degilki

Adam Taban Gostermis iste

Webonun Poziyonun zaten Futboldan yakindan uzaktan ilgisi yok

Bunu Faul poziyonu diye yorumlayanlar zaten ordan kayb ediyor

Buda ya o adamin Futboldan anlamadigini yada maksatli sekilde baska amac guddugudur (osman Tamburaci gibi kalemi satilmislar)

Pekiala. futboldan anlamıyorum, oyle varsayın..

Futboldan anlamayan biri olarak soruyorum cevaplayın ozaman..

Webo depar atıyor [kaptırmıs geliyor, topa basmak icin] Semih dalıyor topa, Webo fren yapamıyor, topa basacagı yerde Semih'e basıyor. dimi ? Olan bu mu degil mi ? Olan bu degilse, benim youtube'da bi sorun var demektir kusuruma bakmazsınız o hal.

Boyle bir durumda, yani Webo kasten yapmadıysa, [hani fren yapamadıysa] ne yapabilir orda, Ryu misali takla atarak Semih'in ustunden mi atlayacak ? Webo 39. saniye'de topa basmak icin ayagını uzatıyor, [orda Semih'i gormesi imkansız, topa odaklanmıs] Semih ayagını daldırınca, basıyor. Tamam yapacak bisey var mı ? Yok.

Peki sunu tartısalım, Webo bilerek mi basıyor bilmeyerek mi ?

Cunku pozisyon gelisimi.. [ne yapacak adam, topu kovalamayacak mı? "amanııng defans geliyor, bırakıyım ben topu"] Yani mantıgı cozemiyorum, kazara olan harekete direk kırmızı kart verilir mi ? Adam kosuyor, frenliyemedi diye kırmızı kart gorebilir mi yani ?

Yani Semih dalmasa, faul falan olmayacakki. Eger Webo kasti yaptı diye dusunuyorsanız, o da bir bakıs acısıdır. Hak verebilirim. Ama su gorunur de [ozellikle Webo'nun gozlerine bakarsanız] kasti birsey yok. Dolayısıyla kırmızı kart, bir acaip geliyor bana. Kusura bakmayın.

Webo depar atıyor [kaptırmıs geliyor, topa basmak icin] Semih dalıyor topa, Webo fren yapamıyor, topa basacagı yerde Semih'e basıyor. dimi ? Olan bu mu degil mi ? Olan bu degilse, benim youtube'da bi sorun var demektir kusuruma bakmazsınız o hal.

Boyle bir durumda, yani Webo kasten yapmadıysa, [hani fren yapamadıysa] ne yapabilir orda, Ryu misali takla atarak Semih'in ustunden mi atlayacak ? Webo 39. saniye'de topa basmak icin ayagını uzatıyor, [orda Semih'i gormesi imkansız, topa odaklanmıs] Semih ayagını daldırınca, basıyor. Tamam yapacak bisey var mı ? Yok.

Cunku pozisyon gelisimi.. [ne yapacak adam, topu kovalamayacak mı? "amanııng defans geliyor, bırakıyım ben topu"] Yani mantıgı cozemiyorum, kazara olan harekete direk kırmızı kart verilir mi ? Adam kosuyor, frenliyemedi diye kırmızı kart gorebilir mi yani ?

Yani Semih dalmasa, faul falan olmayacakki. Eger Webo kasti yaptı diye dusunuyorsanız, o da bir bakıs acısıdır. Hak verebilirim. Ama su gorunur de [ozellikle Webo'nun gozlerine bakarsanız] kasti birsey yok. Dolayısıyla kırmızı kart, bir acaip geliyor bana. Kusura bakmayın.

Biliyormusun Ipi nerde kaciriyorsun?

Baska sual vereyim belke anlkata bilirim kendimi.

Futbolda iki bileginin arasina topu koyup kosa bilirmisin?

Webonun surat ifadesinden kasıt olmadığı anlaşılıyor ama kontrolsüz hareket var..

Pekiala.

ToP adamın ayağından açılmış Semih te her savunma oyuncusunun yaptığı gibi açIlan topa TEHLİKELİ VE SAKATLAYICI olmayacak bir şekilde müdahale edebilir bunda sıkıntı yok.Emir öyle şeylere takılıyorsun ki gerekçe olarak Webo nun gözleri diyorsun çıldırışı diyorsun abi rakibinin oradan gelirken zaten daha evvel görüyor adam bunu biliyor bunu bile ble tehlikeli bir biçimde giriyor topa.Topa girmesin bıraksın gitsin demiyor kimse.Adam tehlikeli sakatlayabilecek bir biçimde dalıyor topa tabanla.Eminim top oynamssınıdr işi bilen birisn belli rakibinin karşıdan yandan geldiğini görmek için saliseler önce o adamın gözlerine bakması gerekmiyor illa Webo topu en basta oraya attığında ve oraya hareketlendğinde Semih'in geldiğinin farkında.

Adam tehlikeli ve sakatlamaya yönelik bir hareketle geldi bileğe basması kazada olsa tesadüfte olsa kastide olsa adam o şekilde tabanı kaldırarak geldi ve bileğe bastı kırmızı işte.

Tıpkı Elmanderin atılması gibi oda bakmadı ama hareket tehlikeli ve sakatlamaya yönelikti.

Bu adamı görmek duymak ve okumak zorunda değiliz.

Lütfen gözleri Terim nefretinden kör olmuş bu zat 'ı sizler de foruma taşımayın.

İstyerseniz Tancuracının tellerine filtre;) de koyabiliriz arkadaşlar.

emir futbol oynadin degilmi?

hayatinda hic kaptirip kosarken iki ayaginda havada topu onune aldinmi

farzet semih yok orda

simdi bana bu adamin amaci topa girmek demeye devam et bakalim

bakin sari kart kazima cok dogru mac sonunda

oda benzer gibi gorunuyor hareket olarak

ama arada buyuk bir fark var

kazimin tek ayagi yerde

Ayrica poziyon Hakemin tam gozunun onunde oluyor

Webo Uyfalusiyi geciyor Santra uzerinde Top onun de aciliyor Semih Topa kayarak geliyor Webo topu kaptiracagini hiss etdigi an Semihin kayisindan saniye sonra CIFT AYAGI ILE havalaniyor

NET KIRMIZI KART!!!!!!!!!!!!!!11

bunun baska aciklamasi yok

aksini soyleyenden suphe ederim

webonun yaptığı net kasti hareket semihin kayacağını bile bile sakatlamaya yönelik giriyor orda iyi niyetli biri sadece topu dürtmek için ve rakipten kurtarmak için ayak ucuyla temas etmek isterdi ama webonun niyeti kötü tabanla girilmez o pozisyona

Üst Alt