Hagi: “Arda’yı ben keşfettim” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: “Arda’yı ben keşfettim”

Cevap: Hagi: “Arda’yı ben keşfettim”

Hagi futbolculugunu, hircinligini, o uzaktan vurdugun sutlarini, inanilmaz calimlarini, paslarini asistlerini biz cok sevdik.

Ama teknik direktörlügün, o kinin, kibirin ve inadin sana cok sey kaybettirdi.

Lütfen artik uzaktan sessiz sedasiz birbirimizi sevelim!

Hagi'yi çok severim herkes gibi ama t.d liği konusunda kötü az kalır bence, baya baya kötü yani.

Devam ama durmayın cocuklar. Yeni yetme Galatasaraylıların, Galatasaray'ın gelmis gecmis en efsanevi 3 isminden biri olan Hagi hakkında alaylıca konusmasını izlemek gercekten keyifli oluyor :animation:

Sonucta siz ne anlarsınız ki Hagi'nin 3-4 Milanlı oyuncunun üstünden gecirdigi o golü. Gidin hazır tazeyken saksaklayın Melonuzu, Ujfalusinizi falan. Nasıl olsa zamanı gelince bir cocugun oyuncaklarından sıkılıp attıgı gibi onlarıda bir kenara atarsınız. Fazla uzaga gitmeye gerek yok, alın iste Milan Baros.

İster ciddiye alın ister almayın ama Arda'yı ilk keşfeden Hıncal Uluç'tur.Hatta bir hazırlık maçında canlı izlediğim bir maçtı sürekli övüyordu.Ama son hareketlerini eleştiriyordu.Ribery ilk gittiğininde de Arda'nın Ribery'in açığını kapatacağını söylemişti.Hatta Ribery gidişinede sevinmişti.Karanlık ve cahil olduğunu söylemişti yazısında.

yıl 2004 bir türkiye kupası maçı ;)

arda002up6.jpg

Hagi'de kendine sallatmasin. Geldi takimi 3 ayda 15 milyon zarara soktu, tazminat alip gitti. Simdide yok Ardayi ben kesfettim. Duyanda, avrupanin kucuk bir takimindan ismi duyulmamis bir oyuncu kesfetti sanar.

Bence Hagi futbolcudan, Terim'in anladığından daha fazla anlıyor.

Hagi nin ilk TD lik döneminde Arda Manisada kiralıktı diye hatırlıyorum. Belki beğenip geri almak istemiştir.

Arda yı ilk oynatan Gerets idi. Üstelik Manisa da sağ bek oynarken, yeteneklerini görüp sol açık oynatmıştı. Ondan sonra parladı Arda.

Galatasaray´in Almanya´da pilot takimi var. Galatasaray Mülheim diye. Galatasaray-Galatasaray Mülheim maci vardi Hagi döneminde. O macta oynamisti Arda. Ama resmi bir macta oynatmadi hic Arda´yi. Arda 16 yasinda filandi o zamanlar.

Hagi nin ilk TD lik döneminde Arda Manisada kiralıktı diye hatırlıyorum. Belki beğenip geri almak istemiştir.

Arda yı ilk oynatan Gerets idi. Üstelik Manisa da sağ bek oynarken, yeteneklerini görüp sol açık oynatmıştı. Ondan sonra parladı Arda.

Arda 2005-2006 sampiyonlugundan Manisa'nın Feneri 5-3 yendigi macta sagbek olarak oynamıstı. Ondan önceki sezon, hatta onunda öncesinde Hagi takımı Terim'den devraldıktan sonra son haftalarda gencleri oynatmaya baslamıstı. Uguru stoperden sagbeke cekmisti, Arda'yı sag acık olarak oynatıyordu. Genelde 2. yarıları oynatıyordu.

Üst Alt