Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: HAGİ: "Bu Kadro'yu Uçururum"

ben cevabımı böyle veririm.
images

Bir sonraki sene aynı kadroyla Fransa Şampiyonu olup Şampiyonlar Liginde çok iyi işler yapan Bordeauxu 4-3 yendiğimiz maçın kadrosu :

De Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Meira, Hakan Balta, Barış, Mehmet Topal (19' Kewell), Ayhan, Arda, Lincoln, Baros

Hagi yaparım diyorsa yapar.İmkansız değil...Tek dezavantajı Rijkaardın kadronun içine edip bırakacak olması.Formda oyuncu bırakmadı malesef..

hee şimdi anladım sen hıncal lafımı üzerine alındın ben de özür diliyorum :D

pardon Hakan reis :);)

Bir sonraki sene aynı kadroyla Fransa Şampiyonu olup Şampiyonlar Liginde çok iyi işler yapan Bordeauxu 4-3 yendiğimiz maçın kadrosu :

De Sanctis, Sabri, Emre Aşık, Meira, Hakan Balta, Barış, Mehmet Topal (19' Kewell), Ayhan, Arda, Lincoln, Baros

Hagi yaparım diyorsa yapar.İmkansız değil...Tek dezavantajı Rijkaardın kadronun içine edip bırakacak olması.Formda oyuncu bırakmadı malesef..

O maçı Kewell ,Arda, Lincoln ve Sabri kurtarmıştı. Defans ve orta saha tel tel dökülmüştü. 2 dakika da 2 gol yedik hatırlıyorsan. Rijkaard gelmeden 3 ay önce tabi, yine Rijkaard yüzünden 3 gol yedik o maçta demi? Adam gelmeden önce bile kötü yaptı bizi vay be.

O maçı Kewell ,Arda, Lincoln ve Sabri kurtarmıştı. Defans ve orta saha tel tel dökülmüştü. 2 dakika da 2 gol yedik hatırlıyorsan. Rijkaard gelmeden 3 ay önce tabi, yine Rijkaard yüzünden 3 gol yedik o maçta demi? Adam gelmeden önce bile kötü yaptı bizi vay be.

Bi keresine ilk maçta Deplasmanda 0-0 berabere kaldık.2. maçta kendi sahamızda olmamızın da avantajıyla ve Meira yüzünden yediğimiz aptal gol sebebiyle daha baskılı ve açık oynadık.Ve karşımızda Mahalle takımı da yoktu.Bordeauxdan Emre-Meira dan kurulu defans ve Barış-Ayhandan kurulu orta sahadan 3 gol yiyip 4 tane atıyorsak bu da çok büyük bir başarıdır.Biraz şanslı olsak o sene Uefayı almamız içten bile değildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt