Hagi mi, Zidane mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi mi, Zidane mi?

Cevap: Hagi mi, Zidane mi?

Günümüzde bu iki oyuncunun verdiği zevki azda olsa sadece bir Türk veriyor.. O da Mesut.. Ama Mesut un daha çok gelişmesi lazim özellikle şut konusunda.. Zeka pas teknik gerçekten iyi ama..

Etmeyin renkdaslar .Tabi ki Zidane.Messi ve Ronaldinho ile birlikte gordugum en iyi oyuncu.

Mete'nin dediği gibi Hagi Alman, Fransız yada Brezilyalı olaydı dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak lanse ediliyor olacaktı belki de. Gerçi şu anda da dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 20 futbolcusundan biri gösteriliyor.

Galatasaraydaki dönemindeki Hagi ile herhangi bir ismi tartışmam.zirveydi.. bir üst modeline zaten insanlar futbol tanrısı diyor.ne yapabilirdi de yapamadı? cevap veremiyorum bu soruya...attı attırdı savaştı.formu hiç düşmedi.önemsiz maçlarda esti gürledi de önemli maçlarda durdu mu? hangi kritik dakikada sahne almadı? o varken kim hangi maçta umutsuzluğa düştü? Hagi ile hiç kimseyi karşılaştıramam... ister duygusal deyin ister başka bişi...o hagi yerine 3 tane zidane gelsin mi deseler o günlere döner sadece gülerim...

Galatasaraydaki dönemindeki Hagi ile herhangi bir ismi tartışmam.zirveydi.. bir üst modeline zaten insanlar futbol tanrısı diyor.ne yapabilirdi de yapamadı? cevap veremiyorum bu soruya...attı attırdı savaştı.formu hiç düşmedi.önemsiz maçlarda esti gürledi de önemli maçlarda durdu mu? hangi kritik dakikada sahne almadı? o varken kim hangi maçta umutsuzluğa düştü? Hagi ile hiç kimseyi karşılaştıramam... ister duygusal deyin ister başka bişi...o hagi yerine 3 tane zidane gelsin mi deseler o günlere döner sadece gülerim...

aynen :ka21:

bugun takıma Ronaldo ve Messi beraber gelicek deseler tek o Hagi'yi tercih ederim TANRI UZERINE YEMIN EDERIM buna

Forumda Hagi vs Zidane videosu yapacak bir kisi yok mu?

Hagi'nin hemen her golunu (genelin ustunde kalitede) saglayabilirim.

Dunyanin gelmis gecmis en klas iki 10 numarasini ard arda bir videoda bulusturmak mukemmel olurdu.

Hagiye kimse kötü demez zaten ama Zidane daha iyidir...:ka21:

Zidane b.ktan fransa milli takımına bir dünya kupası finali yaşattı tek başına...

Koca Turnuvada Zidane tek yıldız oldu...

Varmıydı 2006'da Zidane harici yıldız...?

Ayrıca Hagi Askerler arasında komutandı evet...

Zidane Generaller arasında Orgeneral'lik yaptı...

İkiside çok resital sunmuştur ama Zidane bir başkaydı beyler...

Zidane bambaşkaydı...:ka21:

Futbolcular listesi yap deseler...

1.Zidane'dır bende kesin...

2.Ronaldo yani El Fenomeno...

3.Hagi olur gözümde...

Zidane b.ktan fransa milli takımına bir dünya kupası finali yaşattı tek başına...

Tarihin en boktan dunya kupasiydi, neyin yildizini ariyosun? Zidane bu boru degil, tabi ki farkini koyacakti.

Maradona = Hagi = Ronaldinho>> Ronaldo(Fenomeno) >> Messi >> Zidane

Yetenekleri degerlendirirsek.

Ayrıca Hagi Askerler arasında komutandı evet...

Zidane Generaller arasında Orgeneral'lik yaptı...

İkiside çok resital sunmuştur ama Zidane bir başkaydı beyler...

Zidane bambaşkaydı...:ka21:

Futbolcular listesi yap deseler...

1.Zidane'dır bende kesin...

2.Ronaldo yani El Fenomeno...

3.Hagi olur gözümde...

Boktan mı :S O kadro boktansa neyse.

lan abi gidin,

Hagi Zidane'dan buyuk futbolcudur, tartısmam bile bunu

ne cabuk unuttunuz¿ o sahadayken tank gibi hissediyoduk nasıl olsa her macı kazanırız diyoduk ve kazandık 5 sene boyunca.

lan turk futbolu averaj futboluydu avrupada, Hagi geldi turk futbolu cag atladı. bugunku yeni yapılan statları bile Hagi'ye borcluyuz bunu hala farkında digilseniz farkında olun.

hic bir futbolcu bu kadar buyuk digil benim izledigim, ayrı bisey Hagi onun verdigi guveni bugunun yıldızlar karması bile vermez bana. Zidane elbet en buyuk futbolculardan biri ama Hagi TANRIDIR.

[Hagi gibisi gercekten yog - NET bisey bu]

Boktan mı :S O kadro boktansa neyse.

2006 fransası ribery ve diarra hariç cidden huzureviydi bunu inkar etmeyelim bence...:ka21:

alayı 30 yaş üstüydü...

Hatta Espana'lılar dalga geçmişlerdi de Reyiz cevabını sahada muhteşem bişekilde vermişti...

Beyler Duygusal davranıyorum dersiniz ama Zidane efsaneninde efsanesidir...:ka21:

Bu bence...

lan abi gidin,

Hagi Zidane'dan buyuk futbolcudur, tartısmam bile bunu

[Hagi gibisi gercekten yog - NET bisey bu]

ne cabuk unuttunuz¿ o sahadayken tank gibi hissediyoduk nasıl olsa her macı kazanırız diyoduk ve kazandık 5 sene boyunca.

lan turk futbolu averaj futboluydu avrupada, Hagi geldi turk futbolu cag atladı. bugunku yeni yapılan statları bile Hagi'ye borcluyuz bunu hala farkında digilseniz farkında olun.

hic bir futbolcu bu kadar buyuk digil benim izledigim, ayrı bisey Hagi onun verdigi guveni bugunun yıldızlar karması bile vermez bana. Zidane elbet en buyuk futbolculardan biri ama Hagi TANRIDIR.

Zidane Galatasaray'da oynasa aynısını derdin Emir Reis...

Tamamen Duygusal davranıyorsun...

Zidane Galatasaray'da oynasa aynısını derdin Emir Reis...

Tamamen Duygusal davranıyorsun...

Hagi gibi olamazdı ab mumkun digil, Hagi topu ayagına alınca o derece rahat aha simdi gol olur dedigim baska bir futbolcu olmadı dunyada.. Zidane'ı izlerken oyle olmadım hic, Messi'de de olmadım kimsede olmadım.

gozunu seveyim reis etmeyesing eylemeyesing:ka21:

futbol gozuyle bakarsan hagi her konuda agir basar Zidane ,yalniz populerlige bakarsan evet zidane her sekilde gecer Hagi reyizi

Galatasarayda oynadigi icin benim icin hagi.. Ama futbolsever icin zidane hagiyi katlar..

Üst Alt