Hagi mi, Zidane mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi mi, Zidane mi?

Cevap: Hagi mi, Zidane mi?

snapshot20100128081826.jpg

:ayatollah:

İkisi arasından bir seçim yapmak gerekirse tercihim tabi ki Zidane olur.

Fark burada işte.

Hagi için deliği bulmaya gerek yoktu,kendi yaratırdı :)

yok Hagiyle Messiyi kiyaslamiyorum.farkli oyuncular onlar.ama bana gore Messi gelmis gecmis dunyanin en iyi ouuncusu.

Zidanida izledim diger Ronaldoyuda Mesiyle Zidaneiyde karsilatirmak dogru olmaz ikiside farkli oyuncular.Messi Ronaldo(brezilyali) arasinda ise brezilyali cok erken forumdan dustu.

ayrica deliyi yaratmak konusundada Messi ustadir

bu golu baska kim ata bilir?

[video=youtube;IFjy34a9RYw]https://www.youtube.com/watch?v=IFjy34a9RYw[/video]

bak deliyi nasil yaratiyor adam.

ankete gelince tabiki Hagiyi sectim

Bana yasatdigi duygular Sampiyonluklar icin heyecan veren futbolu icin

amma Zidanede dunyanin en iyi ilk 5 oyuncusundan birdir.

yok Hagiyle Messiyi kiyaslamiyorum.farkli oyuncular onlar.ama bana gore Messi gelmis gecmis dunyanin en iyi ouuncusu.

Zidanida izledim diger Ronaldoyuda Mesiyle Zidaneiyde karsilatirmak dogru olmaz ikiside farkli oyuncular.Messi Ronaldo(brezilyali) arasinda ise brezilyali cok erken forumdan dustu.

ayrica deliyi yaratmak konusundada Messi ustadir

bu golu baska kim ata bilir?

bak deliyi nasil yaratiyor adam.

Şunu bir izle ondan sonra karar ver.

gheorge hagi futbol şov rüya takım maçı - YouTube

Yaşı burada tam 40.

Hagi bizler için çok özel bir futbolcu ama zidane başka

zidane ın yerine hangi orta sahayı yazsan oyum Hagi olur ama zidane 1 numara

Hayatta kıyaslamayacağım 2 futbolcu.İkisi de efsane.Hagi,Zidane,Rivaldo,Ronaldo(Brezilyalı),Cafu bunları biribileri ile kıyaslayamasın çünkü efsaneler.

Hagi Vs X karşılaştırmalarını yapmamak en mantıklı ,

Birisi sizin için EFSANE'nin ta kendisi diğerleri X takım yada X kişi için EFSANA'nin ta kendisi.

Hagi bu ülke topraklarında gözlerimle seyrettiği yabancı oyuncular içinde en iyiler listesinde. Zidane yorumsuzlar listesinde.

ikiside komutan ama biri sadece takım arkadaşlarına komutanlık yaparken öbürü rakibe dahil komutanlık yapıcak büyüklükte biriydi

hepsine hükmederdi saha içersinde sadece kendi arkadaşları değil

mesala 98 de ki galatasaray-juve maçını hatırlayın bu ikilinin karşı karşıya geldiği ender maçlardan biriydi bi maçtan daha ötesiydi hatta o dönem siyasi olaylar yüzünden

zidanenin inzaghinin açıklamaları vardır hatta oraya istanbula ancak cesedimiz gider babında felan diye akabinde geldiler ayakları titreyerek oynadı zidane dahil işte hagiyi hiç bi zaman böyle durumda göremezsiniz

ki o maçta resmen ezmişti hem hagi zidane'ı hemde takım olarak zaten

Hagi Fransız, Zidane Romen olsaydı süreç ve onun ardından gelen popülerite ve saygınlık tam tersi olurdu. Futbolcu yetenekleri ile oyun görüşü açısından Hagi hiçbir zaman Zidane'ın gerisinde değildi.

Ayrıca Zidane benim de kahramanlarımdan biriydi,Fransa milli takımını D.K.'larda ve Avrupa Şampiyonlarında destekleme sebebimdi; ama gelmiş geçmiş en iyi olarak lanse edenler,yanına bir oyuncu dahi koyamayanlar bana göre fazla duygusal bakıyorlar.Özellikle şu anki futbolun tekdüzeliği ve yetenekli - lider futbolcuların çıkmayışı sanırım bunun nedenlerinden biri.

ayrım yapamıyorum ya nasıl bir anket bu zidane ve hagi en sevdiğim 2 oyuncu oy kullanmıcam..

Zidane tabiki.

Çoğu kişi çok duygusal yaklaşmış. Nerdeyse Hagi'yi gelmiş geçmiş en iyi futbolcu yaptınız be. Günümüzde Hagi'den iyi 4 oyuncu sayarım: Messi, C.Ronaldo, Xavi, İniesta.

Bu arada Messi Zidane'miş, Hagi'ymiş vs hepsini 10'a katlar.

Elma mı armut mu?

Hagi günümüzde Messi ise Zidane İniesta'dır. Farklı tarzlar yani karşılaştırmak olmaz..

Son zamanlar da ne kadar çok anket konusu açıldı :D

Transferler geçcikince, üstüne sıcaklar da artınca.... Normaldir yani...

Üst Alt