Hagi resmen gitti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi resmen gitti!

Cevap: Son Dakika: Hagi Ayrılıyor İddiası

Bu zaman kaybının sorumlusu Adnan Polat hiç mi yüz yok arkadaş?

Stadda O.Ç.B.S.G Adnan diye pankart açmak lazım artık heralde iş o noktaya gidecek.

Yana Adanaspor'un yaptığı şu pankartı yönetime uyarlamak lazım.

2045813263_20896f96a4_o.jpg

Sene sonuna kadar Tugay, Ahmet, Berk, Berkin gibi isimlerle devam etsin. Birini kazansak mükemmel olur.

İyi de zaten fenerli olduğumu yazmışım. Forumda ilk mesajım da Fenerliyim diye ( TT arena açılışında size helal olsun demek için girmiştim, protesto falan). Ama taraftarlık yönümü çok ortaya koymadım sıkıntı olmasın, ceza almayayım diye. Ben sadece fikrime göre yorum yapıyorum ama burası Galatasaray forumu olduğunu bildiğimden kendimi frenliyorum o kadar.

Neyse ok, bundan sonra okurum sadece.

Yazmayın demiyorum buna karar verecek olanda ben değilim , benimki tavsiye yalnızca. Mesajlarından fenerli olduğun anlaşılmıyor. Profiline fenerli yazmakla iş bitmiyor çünki kimse profiline girip neyi tutuyormuş diye bakmıyor.

Hagi gidecek de, yönetim secime gidecek de, yeni yönetim secilecek de, ekibini kuracak da, Teknik Direktörü belirleyecek de, Teknik Direktörün istedi transferleri yapacak da, biz de adam gibi bir takim seyredecegiz :) Gelecek sezonu unutun simdiden. Cok gec cok gec. Yeni yönetim en gec 2 haftaya kadar secilmeliydi, calismalara baslamaliydi. Bu mantikla cok zarar görecegiz biz.

hagi gitmeli ama ben onu hep o hagi hagi hagi diye bağırdığımız hagi olarak hatırlayacağım.ona değil onun bu yükü kaldıramayacağını bile bile kendini kurtarmak için can simidi gibi görüp takımın başına getiren adnan polatadır tüm öfkem .sende hagi daha fazla bu pisliğe batmadan eskiye dair anıları öldürmeden dön ülkene

Rijkaard'ı kovup yerine takım daha iyi olsun diye Hagi'yi getirme eylemini zaten bir bizim başkan yapardı, nitekim yaptı ama gördük sonucunu.

Gitmesi doğru ama bu yönetimde hiç utanma yokmu , görmuyorlarmı artık olmuyor , amaçları ne ligten duşurmemki , herşey daha kötue gidiyor bunu görmuyorlarmı , Haginin gitmesine sevinmiyıorym hiç (iyi Td degil ama yinede ilk gitmesi gereken Hagi değilde YÖNETİM olması gerek)

yahu niye hagi gidiyor arkadas

delirecegim yemin ediyorum atlayip ucaga binip gelip bu adnan polatin yuzune tukurecegim yeter arkadas yaaaaa

yokmu bir babayigit bu adami yolda bulup suratina tukurecek

olmaz olmazzzzzzz adnanı da alıp gitsin adnan gitmedikçe bizim yüzümüz gülmeyecek :((((((((((((

Şimdi Hagi gidip Tugayla sezon sonuna kadar göturelim bu işi deyip , sezon sonu başka Td getirmek buyuk saçmalık olur.

Ya Tugayla öteki senede devam ediceksin , yada en kısa zamanda bi Td getirip takımı öteki sene için hazırla diyiceksin.

hagi gidip tugay gelirse başa gençleri oynatır,anıl her maç görev alır,keza emre çolak cem sultan berkin onur arikan,tabiki hepsi diyil ama bi tanesi aradan çıksa yeni bir arda yaratsak seneye için hoş olmaz mı?

Üst Alt