Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ?

Cevap: Hagi'den Sonra Gelmiş En İyi Yabancı Sizce Kim ?

ilic1.jpg

Beşiktaş'a attığı golleri unutmam ayrıca çokda severdim İliç'i.

Bu çok zor...

HAGi tartışmasız EN iyi ve 1. sınıf bir futbolcu..

Sonra gelen bir sürü iyi oyuncu var..

Popescu

Taffarel

Kewell

Keita

Baros

Jardel

Perez

daha da gider...

Hagi den sonrakewell 1 numara

ama Prekazi-Tafarel-Popescu-ribery-Jardel-capone-perez-Baross-Rotariu uzarda gider.....

Kaldigi süre zarfinda en yararlisi Jardel´di tartismasiz. En kalitelisi o muydu tartisilir. En yeteneklisi Ribery´ydi. Ama faydasini göremedik.

Perez, Mondi, Kewell, Baros da unutulmaz. Keita show devam edecek. Elano´nun da unutulmazlar arasina girmesi dilegiyle

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Forumdaki ilk yazımı bu başlığa yazıyorum.

Tabii ki bu konuda herkesin görüşleri farklılık gösterecektir fakat ortak noktada buluştuğumuz isimler de var. Bazı arkadaşlar Keita,Kewell,Elano demişler fakat bunlar daha çok yeni,1-1.5 sezonluk katkı ile unutulmaz olunmaz. Tabii ki onların yeri de ayrıdır bizim için.Ama ben bir oyuncunun adını üstüne basa basa söylemek istiyorum,Faryd Mondragon.

Türk futbolcularımızda bile nadir görülen bir fedakarlığı,bağlılığı vardı onun. Sevinçten ağladığı,üzüntüden yıkıldığı sahneler hafızalarımızda hala. Özellikle takımımızın attığı gollerden sonra sevincini izlemek ayrı bir keyifti. Mondragon'un oynadığı dönemde içimiz rahattı çünkü kalemizde o dev adam vardı. Türkiye'den giderken bile ağlayarak gitti,o kadar seviyordu ülkemizi,takımımızı,taraftarımızı. Kalitesi kesinlikle tartışılmaz. Katkısı da öyle. Ben Mondragon diyorum çünkü denk gelir de bir videosunu yahut resmini gördüğümde hala gözlerim doluyor. Seni unutmayacağız Mondi!

Üst Alt