Hagi'den yerli emri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'den yerli emri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hagi'den yerli emri

Türkiyeden yerli topcu almasınlar artık hiçbiri modern futbol oynayamıyor alınıcaksa Almanya , Hollanda ve fransadaki türk oyunculara ağırlık verilsin

Serdar Kesimal'i almaya kalksan 10 milyon euro fiyat çeker hemde vermezler kayseri Volkan Şen'i bursa vermez

Bu işler paraya bakar.Adamların istediği parayı ver her oyuncuyu alırsın.Ticarette küslük olmaz.

Niye Serdar Kesimal Kayserispor takımının banko 11 oyuncusu ve Kayserinin ileriki senelerdeki hedefi Şampiyonluk ben Serdar Kesimal ve diğer türk oyuncuları satacaklarını sanmıyorum ayrıca borçlarıda yok Kayseri niye versinki A milli takımın banko Stoperini

Madem kanata istiyosan elinde Giovanni Santos vardı niye almadın ? Volkan Santosdan daha pahalıyken hemde .

Kayseri'den adam alacağımıza, Kayseri'ye gelmeden biz alalım Almanya'dan. Bunun için ekip kurulsun. Gerçi bulsalar da almıyorlar bunlar, bkz.Cenk Tosun

Türkiyede doğru dürüst yerli topcu ne yazık ki yok. Alınıcaksada gurbetcilere yönelmeliyiz. Almanya - Hollanda-Fransa

Ömer Toprak,Tunay Torun,Taner Yalçın,Veli Kavlak,Yasih Pehlivan,Deniz Naki,Mehmet Ekici,Bu tür oyuncular şimdiden izlenmeye alınması lazım..Gökhan İnler,İlkay falanda varda ben daha makullerini yazdım:)

Kayseri'den adam alacağımıza, Kayseri'ye gelmeden biz alalım Almanya'dan. Bunun için ekip kurulsun. Gerçi bulsalar da almıyorlar bunlar, bkz.Cenk Tosun

Evet ya çok merak ediyorum bu Cenki niye almadık hadi daha iyi forvet almış olsak neyse ama forvet almadıkki hiç, çok acayip bi durum yine Sezginin parmağa var bu işte bence ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt