Hakan Balta, 700 Bin Euro'luk Teklifi Reddetti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta, 700 Bin Euro'luk Teklifi Reddetti!

tutturmuş hakkıdır diyor hukuki temeli var diyor sanki her hukuka uygun karar doğru ve adaletliymiş gibi haktan bahsediyoruz yok yönetim sözleşme imzalamış ulan yönetimin yaptığı bir bok yüzünden birinin yatarak para kazanmasına nasıl hak dersin?

O para sadece hakanamı gidecek topa dokunmadan aldığı o para yine birilerinin daha cebine girecek bir utanmadan kalkıp bunu hak diye anlatmaya çalışıyor yahu kardeşim sokaktaki ergene okumayı bilmeyen tiplere git anlat bunları.

Yatmayi kendi istemiyor , ona o sozlesmeyi yapip da iskartaya cikaran klubun kabahati

o zaman oynat baltayi alsin parasini "hakedip"

Yatmayi kendi istemiyor , ona o sozlesmeyi yapip da iskartaya cikaran klubun kabahati

o zaman oynat baltayi alsin parasini "hakedip"

yahu ben sana niye laf anlatmaya çalışıyorum ki şurada milletin sana yaptığı muameleyi yapmayım insan gibi konuşalım dedik hala trollük peşindesin ben sana hakan suçludur o suçludur demiyorum kardeşim bahsettiğin şey hak değildir nasıl elde edildiği yada nasıl bir hukuki zemine dayandığıda sikimde değil bu sözleşmeyi yapmak ve böyle sözleşmeler üzerinden para kazanmak ne ne vicdanidir ne etiktir nede haktır.

Bana küfür ettirme kendine defol git şurdan.

yahu ben sana niye laf anlatmaya çalışıyorum ki şurada milletin sana yaptığı muameleyi yapmayım insan gibi konuşalım dedik hala trollük peşindesin ben sana hakan suçludur o suçludur demiyorum kardeşim bahsettiğin şey hak değildir nasıl elde edildiği yada nasıl bir hukuki zemine dayandığıda sikimde değil bu sözleşmeyi yapmak ve böyle sözleşmeler üzerinden para kazanmak ne ne vicdanidir ne etiktir nede haktır.

Bana küfür ettirme kendine defol git şurdan.

Kufur etmek sana yakismaz . Ayni fikirde degilim diyelim bu hususta

Baba parası yiyip, burda para konularında atıp tutmak, millete laf giydirmeye çalışmak ne gibi bir utanmazlık kalıbına sığar bende bilmiyorum

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Kufur etmek sana yakismaz . Ayni fikirde degilim diyelim bu hususta

fikir üretmek için düşünebilme yetisi gereklidir maalesef sende bu yetiyi göremiyorum sinan daha fazla uzatma ve benden alıntı yapma çünkü trollük yaptığını iyi biliyorum normalde böyle uzun uzadıya birçok şeyi anlatmam çok keskin ve tatmin edici cevaplarımda vardır bunu buradaki herkes bilir.Sadece bugün iyi günüme denk geldin ve sana herkesin yaptığı muameleyi yapmak istemedim diyalog kurdum diye bokunu çıkarma uza.

Üst Alt