Hakan Balta Sakatlandı! | 4 hafta yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Balta Sakatlandı! | 4 hafta yok

Cevap: Hakan Balta Sakatlandı !

ayağına ne oldu ki bunun, dün hiç kullandı mı?

benim bildiğim balta gelen topu göğsüyle ittirebiliyorsa ittirir yoksa ölse uzatmaz ayağını.

yok abicim bu adam kesin torpilli ama kimden bilmiyorum? birisinin yeğeni kuzeni galiba????? çünkü bi adam bu kadar kötüyken nasıl ilk 11 e çıkar başka açıklaması yok bu işin......

Takıma en çok zarar verenlerden biridir yaptığı hatalarla ama yinede geçmiş olsun.

Sunu da unutmamak lazim ki, bazi futbolcularla devam etme olasiligi kalmadi. Yani bazi oyuncular ve bu taraftarla dikis tutmaz artik. Artik bitmis olay yani, ipler kopmus. Hakan Balta, Servet, Arda aslinda takimda yerli kalitesi acisindan bulunmasi gereken futbolcular ama artik maalesef dikis tutmaz. Bu oyuncular artik Galatasaray´a kendini vermez. Ama madem gitmek istiyorlar, iyi bir para kazanmaliyiz ücünden ki yerlerini dolduralim Türkiye´den. Artik tok satici olalim. Parayi getirirsen gidersin yoksa kalmaya mecbursun diyeceksin. Ücünden 20 Milyon Euro gelir elde etmeliyiz.

b-242895-halay.gif

bu sakatlık bulaşıcıdır inşallah.

mümkünse serkan kurtuluşa, mustafa sarpa, ayhana, barışa,aydınada bulaşsın.

Bunun öbürüde sakat hala. Allah'tan Insua'yi almisik. Gelecek sezon saglam bir kadro sart.

Bu kazmadaki torpil kimde var baska anliyamadim ayrica milli takimda bile bu kazmaya forma veriyorlar...Antalya ilk yari H.Balta'nin oldugu yeri otobana cevirdi Arda o kadar yardima gelmesine ragmen...Yeminle

Kizlar bundan sert oynar...Hiz yok,sertlik yok,hele kafa topuna cikma hic yok,kademe sifir...Ben bunun mesela deve gibi boyuna ragmen kornerden filan kafayla golunu gormedim attiysada 1 yada 2 dir

Geçmis olsun. Bizim iddiamiz yok, umarim Belçika maçina yetisir.

Ayrica sakatligina sevinenlere bir çift lafim olacak : Emre Belözoglu geçtigimiz geçtigimiz günlerde sakatlaninca 10 mesajin 9'u "Geçmis olsun" seklinde olan bir Galatasaray forumunda Hakan'a böyle laflar etmek hiç yakismiyor. Haydi Galatasaray formasi giyen adama sayginiz yok, en azindan birazcik terbiyeli olun.

Su adamın hicbir katkı yapmadıgını görüp söylemeyen sözde futbol yorumcularına cakıyım.

Üst Alt