hakan çalhanoğlu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kadro denkleminde ,sayet mevcut inter den gidenler olmazsa(lautaro misal) , milana nazaran inter daha kompakt ve dengeli bir takim gorunumu sunmustu gecen sezon...
conte gitti yerine inzaghi geldi, benzer tur oynatan sistemler de devam edecek inter....
hakan pioli den cikip inzaghi sisteminde yine kritik rolde olacak. inzaghi kendisinden alberto&lazio verimini almak isteyecektir,.<> hakan, inzaghi hocanin kendisinin alinmasina yonelik israrini tahminim kendince tartmistir diye dusunuyorum....

juve ye gitmesini istemiyordum. milan da ibra asiri baskindi, sezon ici tartismalarda oldu oyuncular arasinda ibranin mac ici sozlerinden dolayi...son donemde hakana yonelikte yapmisti ibra...
benzer baskin durus ronaldo tarafindan sozlu olmasa da vucut ruh haliyle hakan'a olabilirdi...
*inter de daha bir kolej havasi hakim gibiydi tabiri yerindeyse... lautaro,lukaku saha ici verilen gorevi yapan tur durus sergilediler izledigim maclarda.... keza, ortada barella gibi arkasini toplayacak bir dinamo olacak(milanda bennacer yapiyordu) ...

iyi olacak bence bu degisiklik. basarilar hakan kardesime.
2 sene sonra bizim takimda goruruz artik ;)

inter resmi twitter dan guzel bir kisa vidyo hazirlamis;
gecisler hizli olsa da vidyoda-istanbul reklami da mevcut guzelce...
vidyo ilk giris hakan seramik deseni sentezinde gorunuyor flashli sonra istanbul vs ekrana geliyor guzel calisma ,ben begendim ;

bu arada,
20 no lu formayi secmis.
mevcut 10 no suan lautaro martinez de.

birde soyle bir roportaj eklenmis bugun, hocamiz fatih terim'in italyan gazetesine vermis oldugu roportaj;

La Gazzetta’nın Fatih Terim röportajı.. LGDS | Türk futbolunun gurusu ve babası Fatih Terim’e, milli takım kapılarını açtığı Hakan Çalhanoğlu’nu sorduk.. Terim: “Hayal kırıklığına uğrayan Milan taraftarları onu anlayacaktır.”

devami ustteki linkte.

ps:
ilk idmandan kareler ;
(guzel cikmis)

Son düzenleme:
Inter'i etkisi altına alan Hakan Çalhanoğlu fırtınası devam ediyor.

- 15 Maç
- 5 Gol
- 6 Asist

Milli futbolcu, Serie A'da Kasım ayının en iyi futbolcusu seçildi.

Zaniola için açılan sayısız transfer başlıkları maalesef hakana gelince yapılmıyor.

Bu adama biraz ilgi gösterilse kolaylıkla bize gelmeye ikna edilebilir. Bu noktada adminlerimizin öz eleştiri yapması gerekir özellikle Alper admin ve Uğur admin.

Üst Alt