Haber - Hakan Keleş, Giresunspor’daki Görevinden İstifa Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Hakan Keleş, Giresunspor’daki Görevinden İstifa Etti

Ne alaka yaw ne basarisi istanbulun kadrosundan fersah fersah iyi kadrolari var
İS un kısa süreli yükseliş dönemine gelmesi yanıltmasın, taraftar baskısı filan da yok orada. Giresunspor sezonun ilk yarısında çok daha iyiydi ama gerekli takviyeler yapılmayınca kötü son kaçınılmaz oluyor; TD-futbolcu kadrosu arasındaki güvenin sarsılması filan tek maçla izah edilebilir konular değil...Ben görüşümü belirttim; isteyen de istediği kadar gömsün adamı, ilgilenmiyorum...

Başkası olsa bu kadroyla bu kadarını da yapamaz, imkansızlıklar ıçinde çoktan pes ederdi. Dün kazanmalarını istemiştim. Hakan Keleş' in Giresunspor performansı net bir başarı hikayesidir. Keşke sezon sonunu yüz akıyla görebilseydi...
Cogu macta en az rakibi kadar xg üretmesine ragmen yetenek unsurundan dolayi cogu macta hak ettiklerini alamadilar. Kendi sahasinda kaybettigi Kayseri ve dün oynanan Istanbulspor macindaki xg sayilarina bakan sinir krizi gecirir.

Bu kadroyla elinden ne geliyorsa sizlanmadan yapti. Ligin ikinci yarisinda daha kaliteli takimlar oyun ve kadro olarak oturunca ilk yarida aldigi puanlari mumla arar oldu.

Giresun yerine Kasimpasa'nin düsmesini tercih ederim.

Üst Alt