Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

Melo ilgiyi ve sevgiyi hakediyor olabilir ama bunu göstermenin yeri degil havaalanları. 3ncu dünya ülkesiyiz de bizi kurtarmaya gelmişler gibi ilkelce davranıyoruz.

bu da bizim kültürümüz heyecanımız tarzımız. şike teşvik örtbas o kadar olay oldu arkadaşın gıkı çıkmadı . şimdi bir futbolcuya duyulan sevgiyi kıskanıyor. sen bu taraftarı yargılayamazsın hakan şükür. işine bak.

bu da bizim kültürümüz heyecanımız tarzımız. şike teşvik örtbas o kadar olay oldu arkadaşın gıkı çıkmadı . şimdi bir futbolcuya duyulan sevgiyi kıskanıyor. sen bu taraftarı yargılayamazsın hakan şükür. işine bak.

Hakan Şükür bu kulübün efsanesidir. Melo kim ?

Hakan Şükür bu kulübün efsanesidir. Melo kim ?

takımımızın ortasaha yükünü ceken juventusla uzun süren pazarlıklar sonucu bonservisini halen alamadığımız ofansif attığı gollerle bizleri coşturan yaptıgı gol sevincleriyle sempati toplayan rakip takımın tepkisini toplayan her ataktan sonra tirübünleri hareketlendiren takımımızın olmassa olmazı orta saha oyuncumuz.

takımımızın ortasaha yükünü ceken juventusla uzun süren pazarlıklar sonucu bonservisini halen alamadığımız ofansif attığı gollerle bizleri coşturan yaptıgı gol sevincleriyle sempati toplayan rakip takımın tepkisini toplayan her ataktan sonra tirübünleri hareketlendiren takımımızın olmassa olmazı orta saha oyuncumuz.

Uzattıkça uzatmışsın ama bu konudan bağımsız olarak konuşuyorum, Hakan Şükür'ün yanında Melo'nun m'si bile konuşulmaz.

ya benim anlamadigim milletvekili oldu diye GS dan yorum yapamazmi hem adamin söyleminde ben bir isyan göremedim sadece fikrini söylemis ,birakin artik su melosporculugu biraz gözlerinizi acin bu kadar abartmaya gerek yok .

yanlis anlasilmasin ben melo düsmani degilim sadece burdaki bazi arkadaslar abartili meloculuk yapiyorlar o yüzden bizim gibileri meloya karsi gibi görünüyor ama degiliz sadece gercekciyiz.

melosporculuk ne oluyor. sende hakanşükürsporlumusun şimdi:eek:

kıyaslama neden yapıyoruz ki. hakan şükür takıma katkılarıyla misyonunu doldurdu bitti gitti. oynuyan oyuncular önemli şuan futbolu bırakanlar değil. oynayanlara destek olalım

Hakan Şükür ve Melo sevgisini tartıya vursak 100000000000000000000000000 Melo yine denk olamaz.

Edit: Ayrıca adam haklı yani bune vahşi hayvanlar gibi saldırmakta ne havaalanında.

karşılama işi böyle gelmiş böyle gidiyor. yapacak bir şey yok türk insanının bir özelliği bu. bence kötü de bir şey değil. burdan gittikten sonra bu topçu böyle taraftar görmedim, dünyanın en iyi taraftarı diye açıklama yapınca göğsümüz kabarmıyor mu? bu tarz şeyler yapılıyor da futbolcular da böyle açıklama yapıyorlar. kral'ın açıklamasına gelirsek de senelerdir yapılan bir olayı melo geldikten sonra dile getirmenin biraz da provakasyon amaçlı olduğunu düşünüyorum. yani amrabatta karşılandı 1hafta evvel o zaman neden yazmadın?

melo'ya ayrı bir parantez açmak istiyorum. melo bu takımı şampiyon yapan kadronun kilit isimlerinden biriydi. eğer bir karşılama yapılacaksa en önlerde gelenlerdendir. onun haricinde karşılama sırasında taraftarla beraber zıplayan onlarla dans edenini görmedim ben daha önce. ama melo bunları yaptı ve bence sonuna kadar da haketti bu karşılamayı

Siyasi görüşü umrumda falan değil ama bu konuda doğru konuşmuş. Yıllardır nefret ediyorum havaalanında futbolcu karşılanmasından. Sonra "biz Katar mıyız?". E sen adamı havaalanında karşılarsan o burayı Çin gibi de görür Katar gibi de. Ki orada da yapılmıyor karşılamalar. Bi tek bizde, millet dalga geçiyor. Galatasaray, veya transfer eden takım, o oyuncuya muhtaçmış gibi görünüyor. Ayrıca havaalanındakilere rahatsızlık vermekten başka bişey de değil orada futbolcu karşılamak. İnsanlar bi an önce oradan çıkıp evlerine gitmek istiyorlar, ama kaç tane insan hem bağıra bağıra tezahürat yaparak rahatsız ediyorlar, hem de insanların rahatlıkla havaalanından çıkmalarını engelliyorlar.

Ülke olarak her konuda ileri gittik de herşeyi doğru yaptık da havaalanında futbolcu karşılama kaldı bir tek değil mi?

Hakan Şükür bildiğimiz gibi hala yabancıların aldığı milyon eurolardan bahsediyor.

Haklı, hiç bir futbolcu Galatasaray'dan büyük değildir, sevgi gösterilerinin yeri stattır bana kalırsa.

hakan şükür kraldır bence söylediğinde haklılık payı da vardır ama şu şike sürecinde ağzını açmayıp şimdi konuşması bence yakışık kalmıyor

Üst Alt