Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı

Cevap: Hakan Şükür'e geri dön çağrısı yapıldı

Olsa keşke, tekrar sahada görmek istediğim bir futbolcu, ikincisi ise teknik direktörümüz :D 30ar dk oynasalar 2 golü yazarlar kenara geçerler. Hatta cm arıyorduk, kenarda gül gibi Tugay oturuyor!

Özledim o günleri..

Bu adamın mantığa hayran kaldım böyle bir mantık yok ileriye gitmek yerine geriye gitmek süper fikir.

Haberi yapan muhabir olayı yanlış anlamış. Katıldığı yemekte Hakan Şükür'e itafen çok sevdiği Sezen Aksu'dan geri dön adlı şarkının çalınmasını istemişler. Bu bir mesaj olarak algılanmış... :p

Doğru söylemiş; bir ay antrenman yapsa eski formuna kavuşma ihtimali yüksek.

Neredesin Hakan Şükür...

Valla buraya yok artk yazan arkadaşların bile içinden gelse iki gol atsada arenada ooooo Kral Hakan Şükür seni çekemeyen bütün ...... suratına tükür diye bağırsak diye geçirdiğine eminim

sacma hakan bu saatten sonra futbola dönermi haberi kim yaptiysa iyi uydurmus

Hakan Şükür Futbola Geri mi Dönüyor ?

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, sarı-kırmızılı takımda Hakan Şükür'ün yeniden takıma dönmesini önerirken, bu konuyla ilgili Hakan Şükür'ün kendisine olumlu yaklaştığını ileri sürdü.

Hilton Oteli'nde basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Toköz, Galatasaray Futbol Takımı'nın forvet hattında önemli sorunlar yaşandığını savunarak, kendisinin, 38 yaşındaki Hakan Şükür'ün kısa bir süre için de olsa futbolcu olarak takıma geri dönmesini arzu ettiğini aktardı.

Hakan Şükür'ün 1 aylık bir antrenmanla oynayabilecek hale geleceğini savunan Yılmaz Toköz, "Ben, Hakan Şükür'ün kısa süre için de olsa futbol oynaması gerektiğine ve Galatasaray'a faydalı olacağına inanıyorum. Kendisiyle görüştüm. Antrenman eksiği olduğunu söylemesine karşın ısrar ettim. En azından bazı maçlarda oynayabileceğini söyledim. O da ilgi gösterdi. Dünyada emsalleri var. Hakan Şükür kısa sürede yeniden futbola dönebilir" diye konuştu.

Toköz, Hakan Şükür'ün Galatasaray'da futbola dönmesi konusunu eski başkanlar Ali Tanrıyar, Ali Uras ve Mehmet Cansun'la görüştüğünü, bu kişilerin fikrini olumlu karşılandığını aktarırken, Hakan'ın 3 ay daha futbol oynamasının Galatasaray'a bir şey kaybettirmeyeceğini dile getirdi.

Yılmaz Toköz ayrıca, Galatasaray'da yaşanan yönetim sorunlarını "kaos" olarak nitelendirirken, mevcut yönetimin dönemini tamamlaması gerektiğini, 2012 yılındaki seçimlerde başkan adayı olmak isteyen kişilerin ise şimdiden çalışmalara başlaması gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak : G.Saray Divan Kurulu Ãœyesi Yılmaz Toköz, Hakan Å￾ükür'ün futbolcu olarak dönmesini öne-rirken, Hakan'ın bu konuda...

Üst Alt